Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Amiiinnn misafir felan cagırayım iyice kafam dagılsın. Tavsiye ederim misafir işini hele yeni tanısılan insan misafir gelecekse işler hiç bitmiyo
Fıstıgım haftasonu tatile gidicem ben yaaaa ( fındık tarlasııı)) heppp dagılıcak kafam ( gözüm kolum bacagım ).

Ayy ne güzel bizim cok var sen dahada heyecanlısındır kaç gün kala test yapcaksın bize yaz bakkkkkk
Ben erken gebelik yaptim aslnda dun 5 gun kala yani negatif cikti.cok bi deneme modunda degildim bu ay zaten yumurtlama filan bakmadim hic oylesine gibi gecti ama belli olmazz.. yazicam tabikidee

Ben erken gebelik yaptim aslnda dun 5 gun kala yani negatif cikti.cok bi deneme modunda degildim bu ay zaten yumurtlama filan bakmadim hic oylesine gibi gecti ama belli olmazz.. yazicam tabikidee
Burdaki okuduğum bilgilere dayanarak takip etmeden girilen ilişkilerin akışa bırakıldıgı için tutma oranı daha fazla hayırlısı olsunn

Bende sevmedim ama hayat bana bununla dağıtabilirsiniz sadece dediği için kader mahkumu üçümüzünde hemen hemen aynı kızlarr Sevgicik B bilemegec benimde bat 30 beraber bekleriz hiç yoktann
Aynen öyle bekleriz tani kuzum inşaAllah hepimiz güzel haberler alırız kuzum sen benim öyle dediğime bakma ben bayramda eşimin memleketine giderek baya kafa dagıttım insan kendini düşünemiyor bırak bebegi kız 4 te günü baslatıyorduk bebek Nerden gelecekti aklıma

Al bendende o kadar iste İyi geceler kızlar sizeee benim mesai yogun olucak

Merhaba hanimlar. Bugun aksam yedi gibi ovulasyon testi yaptim. Ardindan 8 saat sonra tekrarladim testi. İkisini de atiyorum. Catlamis mi oluyor su an? Sag kasigimda inanilmaz bir agri var su anda da. Sevgicik Tiniminimavihanim size az once de sormustum diger testi de yapinca tekrardan bir sormak istedim daha ilk defa yapiyorum cunku tam emin olmaya calisiyorum

Eklentiler

• A631A9AA-4FEE-415F-8F71-23AD6A9D9496.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 25
  • EE35D34A-6BE3-4B7E-801E-95187BBE7032.jpeg
    153,7 KB · Görüntüleme: 24
Çatlamış canım mutlaka değerlendirin Doktorum yumurtlamayı gördüğün günden itibaren üç gün üst üste değerlendirin demişti bana

Çatlamışş kuzucumm bugünle birlikte 3 gün değerlendirmeyi yap.Eğer ki sperm sorununuz yoksa peş peşe varsa bir gün dolu bir gün boş şeklinde değerlendirin

Aynen canım catlamıs suanda hayırlı olsun 3 gün değerlendirmeniz yap şimdiden hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…