Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benimde 29 u ya aynı kafadayım suan zaman geçmiyorrrr karnımda gaz dolu gazman gibi geziyorum yumurtlamam catlamam 16 sında oldu
Valla o kadar bilmiyorum ki catlama ne zaman oluyor ne oluyor ben takvimden bakıyorum suan dogurganlık bitti görünüyor tabi meraklı melahat ben hemen test yaptım negatif suan çok körpeyim valla daha çok gün var ama heyecanı doruklarda yaşıyorum

Kuzum o uygulamalardaki tarihler dogru değil. Birde test için regl gününü beklemelisin

28 yasındayım nasip olurda dogarsa bu ilk olucak Allahın izniyle sizin yasınız kaç acaba?
25 bende benimki hem ilk hemde ilk denemeler o yüzden ümidim cok yok ama ilk defa insan böyle bi seye adım atınca hecanlanıyormuş :) amann güzel şeyler bunlar olsun arada hecanlarınız arada aglarız ne var yani

Resim at bakalım ben pek anlamam ama yorumlayalım bi göz bi gözdür

25 bende benimki hem ilk hemde ilk denemeler o yüzden ümidim cok yok ama ilk defa insan böyle bi seye adım atınca hecanlanıyormuş :) amann güzel şeyler bunlar olsun arada hecanlarınız arada aglarız ne var yani
Aynen öyle kuzum ama hemende olabilir sakın umutsuz olma bol bol dua edelim Allah hayırlı saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin herkese bu 3 şey cok önemli çünkü hamile kalmakla bitmiyor bunun bir sürü sonucu olabiliyor Allah en kolayını en saglıklı sını nasip etsin hamileliğinde evladında

Aminnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…