Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar 23 ağustos bat
Bi ara göğüslerim hassaslaştı geçti
Sanırım bu ay da olmadı
Nasip bakalım
Adaşım benim de 22 si inşallah güzel haberi veririz diğer topikte adını gördüm sen de buraya yazdın bayadır beliyoruz anlaşılan bu ay gelir sağlıcakla ins.

Adaşım benim de 22 si inşallah güzel haberi veririz diğer topikte adını gördüm sen de buraya yazdın bayadır beliyoruz anlaşılan bu ay gelir sağlıcakla ins.
İnşallah canım ya 2 senelik evliyim 1 kez dış gebelik geçirdim bir kere de kimyasal oldu vitaminler kürler herşeyi denedik herşey normal çıktı bekliyoruz rabbim nasip eder inşallah hepimize

Arkadaşlar ben mfk ürünleri kullanıyorum ilk 2 ay adalis advictor kullandım 8 temmuzda adet gördüm 10 gün sürdü normalde de böyledir sonra bunlara ek bee fodega minera kullandım 30 temmuz da adet oldum adetliyken panecea ekledim ama adetim 4 gün sürdü batı hesaplayamıyorum bi türlü

Arkadaşlar ben mfk ürünleri kullanıyorum ilk 2 ay adalis advictor kullandım 8 temmuzda adet gördüm 10 gün sürdü normalde de böyledir sonra bunlara ek bee fodega minera kullandım 30 temmuz da adet oldum adetliyken panecea ekledim ama adetim 4 gün sürdü batı hesaplayamıyorum bi türlü
Yumurtlama testi falan kullandın mı yada yumurtlama zamanını biliyormusun? Genellikle yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunur çünkü

Dur kuzum adet daha gelmemiş başka bir belirtin var mı cok az kalmıs cok heyecanlı 🥰
Salı günü sağ kasığıma 5 dk süren bi sancı girdi canım
Hemen geçti
Ara ara da sağ kasığımda ağrı hissediyorum
5 gündür akıntı var çok değil ama
Şeffaf başlayıp sarıya döndü
Tabi kendimi umutlandırmıyorum
Göğüslerim hassastı 2 3 gündür
Bugün o da azaldı
Pek umudum yok açıkçası :) rabbim bilir yinede

Salı günü sağ kasığıma 5 dk süren bi sancı girdi canım
Hemen geçti
Ara ara da sağ kasığımda ağrı hissediyorum
5 gündür akıntı var çok değil ama
Şeffaf başlayıp sarıya döndü
Tabi kendimi umutlandırmıyorum
Göğüslerim hassastı 2 3 gündür
Bugün o da azaldı
Pek umudum yok açıkçası :) rabbim bilir yinede
Hayırlısı olsun kuzum her zaman bir umut vardır Rabbim tez vakitte sana ve isteyen bizlere saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versin 🥰benimde bat 29 agostos zaman geçmiyor.

X