Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar Kağan kocatepe videolarında yumurtanın çatlaması ile döllenme olursa yumurtanın rahîm boşluğuna yerleşme yolculuğunun ortalama 1 hafta sürdüğünü ve rahme yerleşince beta hcg değerinin yükselmeye başladığını söylemiş. Ben de yeni öğrendim sizinle de paylaşmak istedim.
Benim sat 3 ağustostu. 27 günde bir falan adet oluyorum. 13.gün yumurtlama akıntısı gördüm 2 gün değerlendirdim. Bat 30 ağustos. Inşallah sağlıkla hamile kalmışımdır. Allah hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin:KK200::KK51::dua:
Amin, kuzum benimde bat 29 ağustos hakkımızda hayırlısı olsun 🥰

Merhaba kizlar bende birşey danisacaktim sizlere şimdi 2.5 ay önce düşük yaptım ilk adetim çok düzensiz oldu hani düşükten sonra ilk adet diye ikinci adetimi bekledim düzene girer belki diye ilk adetten 20 gün sonra tekrar adet oldum adetim 7 gün sürdü sonrasındaki günler 3 gündür kahverengi lekelenme oluyor bende ovulasyon testleri sipariş ettim şimdi elime ulaştı adet günlerim değiştiği için düşükten sonra ne zaman nasıl yapmalıyım testleri

WhatsApp Image 2022-08-18 at 20.19.31.jpeg
bu şekilde çıktı ovulasyon testi de siz nasıl kullanıyorsunuz biraz araştırma yaptım ama adet günlerim değiştiği için kestiremiyorum artık sizce nasıl yapmalıyım şuan adetim bitti ara sıra kahve lekeler geliyor afedersiniz oda peçeteye geliyor günde 1 tane yapmalımıyım acaba testten

Yanlış bilgi. Kesinlikle var çok fark çıkıyor denedim. Lh yaptığınız zaman sabah ilk idrar olamamak kaydıyla yapılıyor ama öğlen gibi yapıyorlarsa 2 saat boyunca sıvı tüketmeyi kesicekler.
Valla 7 yıldır deneyimim farketmiyor ama kim nasıl isterse öyle yapsın

Merhaba kizlar bende birşey danisacaktim sizlere şimdi 2.5 ay önce düşük yaptım ilk adetim çok düzensiz oldu hani düşükten sonra ilk adet diye ikinci adetimi bekledim düzene girer belki diye ilk adetten 20 gün sonra tekrar adet oldum adetim 7 gün sürdü sonrasındaki günler 3 gündür kahverengi lekelenme oluyor bende ovulasyon testleri sipariş ettim şimdi elime ulaştı adet günlerim değiştiği için düşükten sonra ne zaman nasıl yapmalıyım testleri
Öncelikle cok geçmiş olsun Rabbim birdaha yasatmasın. Düzensizlik bendede son aylarda oldugu için ben adetimin bittiği ilk gün basladım Ovülasyon testlerine. Yanş sende reglm bittiği gibi basla bence kuzum

Öncelikle cok geçmiş olsun Rabbim birdaha yasatmasın. Düzensizlik bendede son aylarda oldugu için ben adetimin bittiği ilk gün basladım Ovülasyon testlerine. Yanş sende reglm bittiği gibi basla bence kuzum
teşekkür ederim canım bende daha önce hiç kullanmadığımdan bugün yaptım her gün 1 tane yaparım artık inşallah denk getiririm o sevinci tekrar yaşamak istediğimden birazda acele ediyorum sanki ama rabbim isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin

teşekkür ederim canım bende daha önce hiç kullanmadığımdan bugün yaptım her gün 1 tane yaparım artık inşallah denk getiririm o sevinci tekrar yaşamak istediğimden birazda acele ediyorum sanki ama rabbim isteyen herkeze tez zamanda nasip etsin
Eger kendini iyi hissediyorsan acele ettiğini düşünme bence. Rabbim hepimizin yüzünü tez vakitte güldürsün 🤲🏻🥰

Eger kendini iyi hissediyorsan acele ettiğini düşünme bence. Rabbim hepimizin yüzünü tez vakitte güldürsün 🤲🏻🥰
amin canım inşallah psikolojik de fizikken de iyyim çok şükür ama işte tek sonra düşükten önce adetim hep düzenli olurdu su iki aydır düzen bozuldu bende ovulasyon testi denemek istedim en azından her gün yapsan ne zaman yumurtladığım belli olur ona göre tedbir alırım diye düşündüm bakalım inşallah bu aylarda güzel haberler alırız hepimiz

amin canım inşallah psikolojik de fizikken de iyyim çok şükür ama işte tek sonra düşükten önce adetim hep düzenli olurdu su iki aydır düzen bozuldu bende ovulasyon testi denemek istedim en azından her gün yapsan ne zaman yumurtladığım belli olur ona göre tedbir alırım diye düşündüm bakalım inşallah bu aylarda güzel haberler alırız hepimiz
Öyleyse çok iyi kuzum zaten normal düştükten sonra regl düzeninin bozulması. Ovülasyonu yumurtlama görene kadar sakın bırakma ben bu ay 18. Günde gördüm mesela 23. Günde gören 30. Günde gören yada direk adet bitiminde gören bile oluyor hergün aynı, saatte 2 saat sıvı alımını keserek yapmaya dikkat et. Bir koyu bir silik cıkarsa endise etme ben bu ay cok umutsuzluğa kapılmıstım tam yavas yavas koyulasıyor derken bir anda tamamen zor görünecek kadar silikleşiyor Du ki bir gün o kadar silik cıkması nın ertesi günü aynı saatte bir yaptım pike cok yakındı cok koyu cıkmıstı o gün aksam tekrarladım aksam gördüm mesela piki ve 2 gün silikleşmedi yani tam catlama olmadı sonra 3. Gün siliklesti yani catladı kuzum. Ben acıkcası polikistik over im var diye yumurtlama göremşycem sanmıstım

X