Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum o programlar yumurtlamayı yanlıs gösteriyor. Her ayda yumurtlama günümüz değişebiliyor sen, umudunu yitirme kuzum

Kiz bunlar nasi belirti bunlar okurken canim yandi ahahahah bakalim nasi degisik belirtiler yasicaz daha o zaman anlarsin sen son bi kac gun kala adetine

Kiz bunlar nasi belirti bunlar okurken canim yandi ahahahah bakalim nasi degisik belirtiler yasicaz daha o zaman anlarsin sen son bi kac gun kala adetine
Diyorum ya ben zehirlendim sandım normalde regl sancım cok olur ama hiç birseye benzemiyor Du o karın agrısı. 2 saat civarı sürdü

Eklentiler

• BodyEditor_20220815_141843827.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 22
  • BodyEditor_20220815_212331808.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 24
  • BodyEditor_20220816_175642802.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 24
  • BodyEditor_20220817_164634348.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 22
Canım maşallah çatlamayı görmüşsün sanırım. Hem pik günü hem de çatlama görünce de ilişki olması gerekiyor değil mi eşimizde sperm sorunu yoksa?
2 gündür Degerlendiriyoruz bir 2 gün daha dayanalım madem eşim doktora gitmedi doktor 1 sene dogal yoldan deneyin olmazsa sonra tedavi sürecine gireriz o zamanda eşin gider dediler bilmiyorum suan yani

Canimmm merhaba nasilsin? Bir suredir buralarda degildim merak ettim seni de ne var ne yok var mi bir gelisme
İyiyim canım sen nasılsın? Ovülasyon testinde yumurtlamayı 15 inde gördüm dün yada bugun catlama oldu kuzum 14 gün sonra falan test yapıcam daha var yani regl tarihime sen ne durumdasın en erken 10 güne yaparım cok belirtim olursa

Benim de iki uc gune yumurtlamam olacak. Ovulasyon kullanirim diyordum ama vazgectim kullanmaktan. Hepsi ayri bir stres cunku. Akisina biraktim simdilik. Bat 3 eylul gosteriyor uygulama. O gun geldiginde gecikme olursa test yaparim insallahh

Benim de iki uc gune yumurtlamam olacak. Ovulasyon kullanirim diyordum ama vazgectim kullanmaktan. Hepsi ayri bir stres cunku. Akisina biraktim simdilik. Bat 3 eylul gosteriyor uygulama. O gun geldiginde gecikme olursa test yaparim insallahh
Aynen öyle yap kuzum az kalmıs yumurtlamanada inşaAllah bu ay güzel haberler alırız hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…