Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hayırlısı olsun kuzum idrara sıkısık lık ileriki dönemlerde oluyor diye biliyorum. Hele benim için bu asla belirti, olmuyor cok, fazla sıvı tüketiyorum çünkü ama diger belirtilerin çok ortada bir belirti hamilelikten de olabilir. Bazen hiç belirti bile olmayabiliyormuş kuzum hayırlısı olsun 🥰
Ya idrar yolu enfeksiyonum var kronik ondan sebep sikintiliydim gece sebebini biliyorum ama usutmedim etmedim acaba belirti mi diye dusunmustum :) aynen hic belirti olmayanlarda var cok dusunmemek lazim 6 gun sonra gorucez bu ay sansa tutmustur zaten tutmussa :))

Ya idrar yolu enfeksiyonum var kronik ondan sebep sikintiliydim gece sebebini biliyorum ama usutmedim etmedim acaba belirti mi diye dusunmustum :) aynen hic belirti olmayanlarda var cok dusunmemek lazim 6 gun sonra gorucez bu ay sansa tutmustur zaten tutmussa :))
Aynen canım. Mesela benim çok fazla adet belirtim var onlardan cok farklı bir sekilde belirti olursa anca o zaöan süphelenirim.

Kizlar bu gebe kalmaya calisma doneminde yediginiz ictiginiz ekstra bir sey var mi mesela basla topiclerde kuru incir kuru yemis cok onerilmis

Kizlar bu gebe kalmaya calisma doneminde yediginiz ictiginiz ekstra bir sey var mi mesela basla topiclerde kuru incir kuru yemis cok onerilmis
Ben doktorun takviye sini kullanıyorum. Birde adetten 2 gün önce baslayıp bittikten 2 gün sonrasına kadar hayıt+aslan pençesi+civan perçemi kullandım. Birde bu ay Ovülasyon testi kullandım 🥰 kuru incir prolaktin hormonun yükseltiyor galiba onu prolaktin seviyen yüksekse tavsiye etmiyorlar kuzum haberin olsun

kızlar selamm topigin ilk günüde mesajlaşmıştık hatırlarsanız adetim olmadı 3 gün gecikti 2 gün önce normal test yaptım negatif ama devamlı ılık ılık sol kasıgım agrıyor negatif görünce tüm umutlarım bitti

Ben doktorun takviye sini kullanıyorum. Birde adetten 2 gün önce baslayıp bittikten 2 gün sonrasına kadar hayıt+aslan pençesi+civan perçemi kullandım. Birde bu ay Ovülasyon testi kullandım 🥰 kuru incir prolaktin hormonun yükseltiyor galiba onu prolaktin seviyen yüksekse tavsiye etmiyorlar kuzum haberin olsun
Bat ne zaman seninn bende folik asit demir ve d3 kullaniyorum 2 aydir.. hamilelik dusununce butun testlerimi yaptirdim doktoruma o verdi

Bir ara folidays kullandım şimdi multivitamin kullanıyorum ama bebek için değil, kuru incir tavsiye etmem, ben de ters etki yaptı, yumurta olgunlaşmadan çatlamaya başladı, herkeste aynı etkiyi yapmıyor maalesef

kızlar selamm topigin ilk günüde mesajlaşmıştık hatırlarsanız adetim olmadı 3 gün gecikti 2 gün önce normal test yaptım negatif ama devamlı ılık ılık sol kasıgım agrıyor negatif görünce tüm umutlarım bitti
Yumurtlama gününü biliyorsan kesin sonuc en erken 14. Günde cıkar kuzum belki geç yumurtlamıssındır

Off cok varmis daha beklicez mecbur bende merak ettim simdi
Kız cabuk geçer günler bende komsularımla falan görüşmeyi dip bucak temizlik vs yapmayı falan düşünüyorum ki vakit geçsin 😂 10 gün sonra ilk testi mi yaparım şüphelenirsem. Diger hamileliğimde cok tuhaf belirtilerim vardı o yüzden kasık agrısı gögüs hassaslasması falan beni ikna etmez cünkü ara ara regli den 1 hafta öncede baslıyo bunlar bende 😂

Kız cabuk geçer günler bende komsularımla falan görüşmeyi dip bucak temizlik vs yapmayı falan düşünüyorum ki vakit geçsin 😂 10 gün sonra ilk testi mi yaparım şüphelenirsem. Diger hamileliğimde cok tuhaf belirtilerim vardı o yüzden kasık agrısı gögüs hassaslasması falan beni ikna etmez cünkü ara ara regli den 1 hafta öncede baslıyo bunlar bende 😂
Bence butun dolaplarini dok bastan duzenle hepsini en guzel terapi :KK70: ne gibi belirtilerin vardii tuhaf dedigin

Yumurtlama gününü biliyorsan kesin sonuc en erken 14. Günde cıkar kuzum belki geç yumurtlamıssındır
ovülasyon testi aldım daha yeni adetten sonra başlıycaktım daha nasip olmadı uygulamada 31 temmuzdu yumurtlama ne kadar doğru bilemem ama normalde adetlerim çok düzenlidir bu zamana kadar hiç gecikme yaşamadım en fazla 1 gün erken veya geç olurdu dua edin inşaalh öyledir hamileyimdir negatif çıktıgından beri ümidim yok

Bence butun dolaplarini dok bastan duzenle hepsini en guzel terapi :KK70: ne gibi belirtilerin vardii tuhaf dedigin
Yok o kadar abartamam yeni taşındım kuzum zaten bir kaç yer hariç heryer düzenli 😂 benim en baskın belirtilerim ayagımın altından yer kayıyor gibi oluyordu. Sonra bir gün cok şiddetli karın agrısı ve bas agrısı cektim ama öyle regl agrısı falan değil zehirlendim, sandım bayılacak tım agrıdan gece uykudan uyandıran çok şiddetli 2 kere kasıgımda bıcal sokmuşlar gibi agrım olmustu. Kirpiklerim tamamen birbirine karıstı rimel sahi süremedim birde yumurtlama döneminden 1 hafta sonra falan yemek borum durduk yere yanmıstı 1 saat falan pek öyle seyler yasamam ve hiç bir gögüs hassasiyetine benzemeyen bir gögüs acım olmustu hani bir yerin çok çürür de dokunduğun gibi zonklar ya iç çamasır ım degdikce aglıyasım geliyordu kımıldamasınlar diye alttan tsörtü mü tutarak yürüyordum gözlerim bulanık görmeye baslamıstı ama söyle birsey var ben ikizlere hamileymiş im o yüzden bu, kadar erken cok yogun belirti yasadım beta hcg 2 günde 4 kat artıyordu ilk ögrendiğim zamanlar normalde bu kadar erken bu ladwr yogun belirti olmaz bence hele o gögüslerim varya bomba gibi olmustu normalde kücğk tür

X