Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Olabilir kuzum ama bu ay 2 günde bir yumurtlama sancısı cekiyorum ama tek fark yumurtlama akıntım yok akıntı dan belli oluyor bazı kadınlarda ya benimde öyle
Allah Allah belki de üşüttün ayaklarını falan oraya vuruyor olabilir canım geçer inşallah yumurtlamayı da görüp bir an önce çalışmalara başlarsınız 😇🙏💙

Merhaba kuzumm inan hiç daha önce duymadım böyle birşey karın ağrısından farklı birşey galiba bahsettiğin
Geçti kuzum sey gibi kasık değilde diger orta kısım rahmin agrıması. Bir arada sey vardı bende bir adetten diger adete kadar yürürken sürekli kasıklarım batıyordu sonraki ay geçmişti ama bariz olarak hissetmekte pek iyi birsey değil galiba. Keske hamile kalınca da kesin belirtilerim olsa da anlasam 😂

Allah Allah belki de üşüttün ayaklarını falan oraya vuruyor olabilir canım geçer inşallah yumurtlamayı da görüp bir an önce çalışmalara başlarsınız 😇🙏💙
İnşaAllah canım 🥰 benim ara ara zaten yürürken kasıklarım da sürekli batma oluyordu simdi rahmim olunca korktum acısı cok değil ama hissetmek korkutucuydı oda geçti zaten 😂

Geçti kuzum sey gibi kasık değilde diger orta kısım rahmin agrıması. Bir arada sey vardı bende bir adetten diger adete kadar yürürken sürekli kasıklarım batıyordu sonraki ay geçmişti ama bariz olarak hissetmekte pek iyi birsey değil galiba. Keske hamile kalınca da kesin belirtilerim olsa da anlasam 😂
Hatta ben şey derimm döllenme haftasında keşke içeriyi bir kamera olsada izlesemm😂😂😂

Hatta ben şey derimm döllenme haftasında keşke içeriyi bir kamera olsada izlesemm😂😂😂
🤣🤣🤣🤣 Bunu ben değil de eşim çok istiyor. Ne değişik bir şey ya keşke görebilsek içeriyi keratalar yolu şaşırıyordur belki yönlendiririm buradan haydi doktorlar, uzay mühendisleri, bilim insanları bu taraftan hızlı olun hızlı çocuklar hızlı olun diye tezahürat yaparım diyo 🤣🤣🤣🤣
Çocuk düşünmeden önce korunurken de yine kendi ellerimle kendi çocuklarımı öldürdüm gitti bilim insanları milyarderler ünlü sporcular hep senin yüzünden diyordu 🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣 Bunu ben değil de eşim çok istiyor. Ne değişik bir şey ya keşke görebilsek içeriyi keratalar yolu şaşırıyordur belki yönlendiririm buradan haydi doktorlar, uzay mühendisleri, bilim insanları bu taraftan hızlı olun hızlı çocuklar hızlı olun diye tezahürat yaparım diyo 🤣🤣🤣🤣
Çocuk düşünmeden önce korunurken de yine kendi ellerimle kendi çocuklarımı öldürdüm gitti bilim insanları milyarderler ünlü sporcular hep senin yüzünden diyordu 🤣🤣🤣🤣
Ayy kahkaha attımmm tam anlamıylaa beniim kafam buu😂😂😂

Selam,
Aranizda en yeni ben olabilirim. Bir suredir denedik ama su ana kadar bir degisiklik olmadi. En sonunda bazi testler yaptirip konu actim ama kimsenin anladigi bir seyler degil galiba burada da bilgi alamadim:KK43: bugun hastanede yasadiklarimdan hic hoslanmadim, enerjim cok dusuk. Yaptirmam gereken testlerin icinde HSG de var, cocuk gibi korkuyorum. Ben 6 ayda daraldim, yillarini veren herkese bravo diyorum gercekten 💛

Ben hamile kalırsam inşAllah eve şu bebek kalp seslerini dinlediğimiz doppler cihazı var onu alırım giibime geliyor😂😂😂
Biri steteskop almıs dinleyebilmek için ama dopplerr i hiç duymadım sen ilk olabilirsin kuzum 😂😂 Ay inşaAllah tez vakitte güzel haberini alalım bizde sende dopplerr mi alırsın steteskop mu alırsın orası sana kalmıs 😂

Selam,
Aranizda en yeni ben olabilirim. Bir suredir denedik ama su ana kadar bir degisiklik olmadi. En sonunda bazi testler yaptirip konu actim ama kimsenin anladigi bir seyler degil galiba burada da bilgi alamadim:KK43: bugun hastanede yasadiklarimdan hic hoslanmadim, enerjim cok dusuk. Yaptirmam gereken testlerin icinde HSG de var, cocuk gibi korkuyorum. Ben 6 ayda daraldim, yillarini veren herkese bravo diyorum gercekten 💛

Canım burada okuduğum kadarıyla hsg korkulacak bir şey değil sadece yaptıracağın yerin makinesinin yeni ve c kollu mu ne öyle bir şey olmasını tavsiye ediyorlardı yanılmıyorsam çok da korkuyorsan anestezili isteyebilirsin ama yeni makinelerle ilaca anesteziye hiç gerek yok diyor yaptıran herkes o yüzden canını sıkma.
Tahlil sonuçları için de umutsuzluğa kapılma internet bakarak hele hiç doktor bir görsün bakalım ne diyecek bu devirde birçok şeyin çaresi var artık varsa bir sıkıntı emin ol çözümü de vardır sıkıntıyı bulmak bile büyük bir adım ve sorunun yarı yarıya çözümü inşallah hiçbir şey yoktur tabii ama en kötü ihtimalde bile umutsuzluğa kapılma çünkü hem burada hem kendi çevremde ne mucizeler görüp duydum asla çocuğun olmaz dedikleri yengemin bile doğal yoldan kendiliğinden oldu çocuğu hem de ikinciyi bile yaptı Allah ol desin yeter 🙏😇

Kızlar selamlar konuya dahil olmak istedim 🤭 bence bu gebelik işi çayla kahve ile olmuyor. Aranızda kullanan var mı bilmiyorum ama insanlar sigara içerken alkol içerken gebe kalıyor bir şey de olmuyor. Tabiki bu çok riskli bir durum ama . Yani kahveden bir şey olacağını sanmıyorum nasip eden Allah nasip eder. İnşallah hepimize ❣️ ben de günde bir fincan türk kahvesi içiyorum çok canım istiyor çünkü ve de strese iyi geldiğine inanıyorum
Bende öyle düşünüyorum
Bende kullanıyorum maalesef bırakmadım henüz
Bence nasipte varsa illa olur

Son düzenleme:
Yok kaşıntı yavrum sadece yanma oluyor
Sperm Alerjisi Hamileliğe Engel midir? Alerji belirtileri şiddetli olanlarda cinsel ilişki sıklığının azalmasına bağlı olarak gebelik şansı azalır. Ayrıca alerjiye bağlı kadında oluşan anti sperm antikorları eğer çok yüksek oranlarda olursa gebelik şansını azaltabilir.

Biri steteskop almıs dinleyebilmek için ama dopplerr i hiç duymadım sen ilk olabilirsin kuzum 😂😂 Ay inşaAllah tez vakitte güzel haberini alalım bizde sende dopplerr mi alırsın steteskop mu alırsın orası sana kalmıs 😂
Aminn sevgitoşum hepimizee birdenn😍🤲🏻
Bu doppler biz doğumhane de çok kullanıyoz kuzum tık tık kalp sesii dinlemelik tam😂

Selam,
Hsg anestezi ile mi çekileceksin canım ben çekildim hiç bir şekilde ağrı sızı olmadı

X