Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar yürürken rahmimi hissediyorum tamamen organ acıyo tüm cevresini boyutunu falan hissediyorum bu ne demek bunu bilen var mı kasık agrısı falan degil bildiğin rahmim acıyo her adım attıgım da. Kist falan belirtisi mi bu Ovülasyon testim bugun İyice silik cıktı yumurtlama falan olamaz yani. Otururken karın agrısı gibi kasıklarım agrıyo yürürken resmen rahmimi tüm cevresi içi falan agrıyo
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kuzum sen biliyormusun bu ne demek cok korkutucu bir his insanın rahmini hissetmesi 😳

Döllenme gerçekleşiyor olabilir mi ya acaba çok ilginç 😳😳😳

Evlendim 9 ay vajinismus ile mucade ettim. Tam cinsel hayata alıştım derken herkes bebek bebek demeye başladı. 9 aydır bebek deniyoruz olmuyor. Doktora gittim folik asit verdi içtim vücudumda değişimler oldu tam oldu dedim yine adet oldum. Vajinamin ucunda iltihap varmış fitil falan verdi bu ay hayit otu içtim.tatikdeyiz eşimin işinden dolayi bayramdan beridir akrabalarin arasındayız yok haniminda problem mi var yok neden olmuyor yaşım 29 . Yani benden daha çok kim isteyebilir ki bir evladı olmasını. Anlayamiyorum insanları..bir sorum olacak ayrıca bazı zamanlar eşim ile birlikte olduğumda sperm vajinamda yanma yapiyor acaba eşimin sperminde enfeksiyon olabilir mi diye düşünmüyor da değilim . Enfeksiyondan dolayı bebek tutmaz diyen var çatlama gününe denk gelmezse de olmuyor ben ne yapacağımı bilmiyorum eşim daha zamanı vardır diyor ama ben insanların sözlerinden yoruldum artık.

Kız dokuz ay ne ki ben dokuz senelik evliyim hala çocuğum yok bize de neler diyorlardır arkamızdan kim bilir ama bize kimse bir şey diyemiyor eşim de ben de cevabı veriyoruz hemen siz mi bakacaksınız diye. Her evli çift bebek istemek bebek sahibi olmak zorunda değil insanlar sadece çocuk için evlenmez bu toplumun bunu artık idrak etmesi ve kimsenin özeline karışmaması gerekiyor bir şey diyen olursa hiç kendini üzmeden cevabı ver biz şu an düşünmüyoruz bir gün düşünürsek haberiniz olur zaten böyle özel konuları konuşmasak daha iyi olur de

Ama daha yumurtlama olmadı ki kuzum adetimin bittiği günden beri yapıyorum hiç pik görmedim. O dediğinin olması için adetliyken yumurtlayıp adet bten sonra ilk yaptıgım gün de catlamayı görmüş olmam lazım o da çok düşük ihtimal
Kuzum o zaman yüksek ihtimal yumurtlama yaklaştı onu hissediyor olabilirsin, ben yumurtlama dönemlerini test yapmasam bile anlıyorum ağrı sızı batma vs. oluyor yakın zamanda pik görürsen belli olur zaten

Kuzum o zaman yüksek ihtimal yumurtlama yaklaştı onu hissediyor olabilirsin, ben yumurtlama dönemlerini test yapmasam bile anlıyorum ağrı sızı batma vs. oluyor yakın zamanda pik görürsen belli olur zaten
Olabilir kuzum ama bu ay 2 günde bir yumurtlama sancısı cekiyorum ama tek fark yumurtlama akıntım yok akıntı dan belli oluyor bazı kadınlarda ya benimde öyle

Evlendim 9 ay vajinismus ile mucade ettim. Tam cinsel hayata alıştım derken herkes bebek bebek demeye başladı. 9 aydır bebek deniyoruz olmuyor. Doktora gittim folik asit verdi içtim vücudumda değişimler oldu tam oldu dedim yine adet oldum. Vajinamin ucunda iltihap varmış fitil falan verdi bu ay hayit otu içtim.tatikdeyiz eşimin işinden dolayi bayramdan beridir akrabalarin arasındayız yok haniminda problem mi var yok neden olmuyor yaşım 29 . Yani benden daha çok kim isteyebilir ki bir evladı olmasını. Anlayamiyorum insanları..bir sorum olacak ayrıca bazı zamanlar eşim ile birlikte olduğumda sperm vajinamda yanma yapiyor acaba eşimin sperminde enfeksiyon olabilir mi diye düşünmüyor da değilim . Enfeksiyondan dolayı bebek tutmaz diyen var çatlama gününe denk gelmezse de olmuyor ben ne yapacağımı bilmiyorum eşim daha zamanı vardır diyor ama ben insanların sözlerinden yoruldum artık.
Ay gerçekten şu insanların dilinin kemiği olsun artık. Takmayın dicem ama elde değil farkındayım. Herkes ne çok biliyor. Bana da geçen biri herhalde beceremiyorsunuz dedi. Nereden biliyorsun yanımızda mıydın dedim. Sinir oluyorum şu insanlara. Var demek ki zamanı
Yok mu bişiler diyene olursa duyarsınız 9 ay saklıcak değilim diyorum. Bir kaç kişiyi bozdum şimdi sormuyorlar.

Kızlar yürürken rahmimi hissediyorum tamamen organ acıyo tüm cevresini boyutunu falan hissediyorum bu ne demek bunu bilen var mı kasık agrısı falan degil bildiğin rahmim acıyo her adım attıgım da. Kist falan belirtisi mi bu Ovülasyon testim bugun İyice silik cıktı yumurtlama falan olamaz yani. Otururken karın agrısı gibi kasıklarım agrıyo yürürken resmen rahmimi tüm cevresi içi falan agrıyo
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kuzum sen biliyormusun bu ne demek cok korkutucu bir his insanın rahmini hissetmesi 😳
Merhaba kuzumm inan hiç daha önce duymadım böyle birşey karın ağrısından farklı birşey galiba bahsettiğin

Kızlar selamlar konuya dahil olmak istedim 🤭 bence bu gebelik işi çayla kahve ile olmuyor. Aranızda kullanan var mı bilmiyorum ama insanlar sigara içerken alkol içerken gebe kalıyor bir şey de olmuyor. Tabiki bu çok riskli bir durum ama . Yani kahveden bir şey olacağını sanmıyorum nasip eden Allah nasip eder. İnşallah hepimize ❣️ ben de günde bir fincan türk kahvesi içiyorum çok canım istiyor çünkü ve de strese iyi geldiğine inanıyorum
Bende hem sigara kullanıyorum hemde kahve içiyorum yani ne yalan söyliyim 😂

Merhaba kızlar adetime 3 gün var dayanamayıp yaptım herhangi bir saatte akşam burda bazı arkadşlara da attım başka topikte var dediler ama benim anlamadıgım çıplak gözle neden daha sor görüp fotoda görünüyor kafam çok karıştı

Eklentiler

• FF83F03F-D342-4835-BB90-61774E21A516.jpeg
    FF83F03F-D342-4835-BB90-61774E21A516.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba kızlar adetime 3 gün var dayanamayıp yaptım herhangi bir saatte akşam burda bazı arkadşlara da attım başka topikte var dediler ama benim anlamadıgım çıplak gözle neden daha sor görüp fotoda görünüyor kafam çok karıştı
Bende göremedim canımm🥺

X