Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar siz bu süreçte kahve içiyor musunuz? Çok değil ama her gün bir kupa latte içiyorum ben evde şu kapsüllü makinelerden var onu kullanıyorum, daha bata var ama içerken bazen vicdan azabı oluyor sanki ya bebek varsa da zarar verirse diyorum bebek düşünürken kahveyi falan komple kesmek mi lazım acaba?
Bilgisayar başında çalışıyorum günde bir kere de icmezsem mereti uykum geliyor elim kolum kalkmıyor ya 😔

Kızlar siz bu süreçte kahve içiyor musunuz? Çok değil ama her gün bir kupa latte içiyorum ben evde şu kapsüllü makinelerden var onu kullanıyorum, daha bata var ama içerken bazen vicdan azabı oluyor sanki ya bebek varsa da zarar verirse diyorum bebek düşünürken kahveyi falan komple kesmek mi lazım acaba?
Bilgisayar başında çalışıyorum günde bir kere de icmezsem mereti uykum geliyor elim kolum kalkmıyor ya 😔
Daha dün kahve içerken aynı şey geldi aklıma benim de regl yeni bitti acaba deneme aşamasında olumsuz bir tesiri olur mu bilmiyorum 🤔🤔

Ben de🙈 Bir Karadenizli olarak zaten aşırı çay içiyorum, üstüne Türk kahvesi veya filtre kahve de eklenince kafein bombası gibi oluyorum.🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

🤭🤭🤭🤭 Ooo senin durum daha fenaymış ya neyse ki ben çay sevmem sadece günde bir kere latte içiyorum işte yine de kötü bir şey yapıyormuşum gibi vicdan azabı oluyor ya ben cidden hamile olursam kafayı yerim herhalde anlaşıldı 🥲🥲🥲

🤭🤭🤭🤭 Ooo senin durum daha fenaymış ya neyse ki ben çay sevmem sadece günde bir kere latte içiyorum işte yine de kötü bir şey yapıyormuşum gibi vicdan azabı oluyor ya ben cidden hamile olursam kafayı yerim herhalde anlaşıldı 🥲🥲🥲
Bilen arkadaşlar bizi aydınlatın gönül rahatlığıyla çayımızı kahvemizi içelim 😊🙈 kahveden geçsem de çaydan geçemem gibi geliyor 🤦🏻‍♀️😊

Canım günde 1 adet Türk kahvesi öneriliyor doktorlar tarafından bencede bi sakıncası olacağını sanmıyorum sonuç olarak okadar gebe falan var yani hiç mi kahve içmiyorlar değil mi ☺️

Günde 200 ml kahve içilebiliyor kuzum hamilelikte diye biliyorum (kahvenin yapılmış hali 200 ml) 😂

Canım günde 1 adet Türk kahvesi öneriliyor doktorlar tarafından bencede bi sakıncası olacağını sanmıyorum sonuç olarak okadar gebe falan var yani hiç mi kahve içmiyorlar değil mi ☺️
En son eşimin çok yakın arkadaşının eşi hamile kaldı kıza çay bile iciremedik ya 🤣 onu öyle görünce herhalde bende de ister istemez bir çekince oluştu yani o kadar hamile var tiryaki var ne yapıyorlar diyordum ben de 🙈
İçim rahatladı biraz sağ ol canım
Günde 200 ml kahve içilebiliyor kuzum hamilelikte diye biliyorum (kahvenin yapılmış hali 200 ml) 😂

Yaa süper canım 😍 aynen süt ve kahveyle birlikte kupam tam 200 ml alıyor ama işte içtiğim Türk kahvesi değil espresso bazlı bir içecek olunca kafein oranı yüksek mi oluyor acaba diye endişe ediyordum.
Gönül rahatlığıyla içmeye devam o zaman 🙈🙈🙈😍😍

Kızlar selamlar konuya dahil olmak istedim 🤭 bence bu gebelik işi çayla kahve ile olmuyor. Aranızda kullanan var mı bilmiyorum ama insanlar sigara içerken alkol içerken gebe kalıyor bir şey de olmuyor. Tabiki bu çok riskli bir durum ama . Yani kahveden bir şey olacağını sanmıyorum nasip eden Allah nasip eder. İnşallah hepimize ❣️ ben de günde bir fincan türk kahvesi içiyorum çok canım istiyor çünkü ve de strese iyi geldiğine inanıyorum

En son eşimin çok yakın arkadaşının eşi hamile kaldı kıza çay bile iciremedik ya 🤣 onu öyle görünce herhalde bende de ister istemez bir çekince oluştu yani o kadar hamile var tiryaki var ne yapıyorlar diyordum ben de 🙈
İçim rahatladı biraz sağ ol canım

Yaa süper canım 😍 aynen süt ve kahveyle birlikte kupam tam 200 ml alıyor ama işte içtiğim Türk kahvesi değil espresso bazlı bir içecek olunca kafein oranı yüksek mi oluyor acaba diye endişe ediyordum.
Gönül rahatlığıyla içmeye devam o zaman 🙈🙈🙈😍😍
Kuzucum ya inşaAllah hamile kalırsın bu ay 🥰 çayda 3 bardak içecekmişiz birsürü sey var abartmamak sartıyla böyle seyler sorun olmaz sen yeter ki hamile ol 😂😂

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
Bende bekliyorum 1 yıldır o güzel günleri 😍 eşimde problem var vitamin falan kullanıyor ama hala değişen bisey yok bekliyoruz işte.. 2 gün önce ovulasyon testi yaptım adetime yakın pozitif çıktı baya pembe çizgi vardı hamilelik için t çizgisinin daha koyuolması gerekmiş ama ben yine de umutlandım bakalım adetime 5 gün var neler olacak 🥰

Kızlar selamlar konuya dahil olmak istedim 🤭 bence bu gebelik işi çayla kahve ile olmuyor. Aranızda kullanan var mı bilmiyorum ama insanlar sigara içerken alkol içerken gebe kalıyor bir şey de olmuyor. Tabiki bu çok riskli bir durum ama . Yani kahveden bir şey olacağını sanmıyorum nasip eden Allah nasip eder. İnşallah hepimize ❣️ ben de günde bir fincan türk kahvesi içiyorum çok canım istiyor çünkü ve de strese iyi geldiğine inanıyorum
Kesinlikle haklısın bunları övmek falan için değil ama bende 1 paket sigara içen insandım hele oğluma hamile kaldıgım dönemde yaz diye tatilde falandık diye 1 bucuk pakete çıkartmıstım sonra hamıle oldugumu öğrendim üzüldüm tabi çok içtim acaba bişey oldu mu diye ama vericek olan rabbim veriyo önemli olan bildikten sonra dikkat etmek korumak doktor bana günde 5 tane sigara içme izni vermıstı öyle yapmıstım

X