Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ay kuzum benim inşaAllah güzel haberlerle gelirsin benimde 22 sinde randevum var hayırlı güzel haberlerle gelelim inşaAllah bende 2 li teste gidicem cok korkuyorum
Korkma bende artık nasip diyip bekleyeceğim canım
Umarım o gün ikimiz için güzel geçer

Sonucunuz ne oldu acaba?

Merhaba adet düzensizliği ve daha rahat hamile kalabilmem için doktor progestan 100 mg verdi sabah akşam 10 gün kullandım biteli bugün 9 gün oluyor hala adet olamadım dün test yaptım negatif napmalıyım sizce?

İSTANUL İÇERİSİNDE YAŞIYORSAN EĞER SANA MÜKEMELL BİR DOKTOR ÖNEREBİLİRİM

Evet kimsenin sesi çıkmıyor. Aynı bende regl bekliyorum bu ay da bişey yok. Hayır stresim de yok ki ona bağlayayım önceki gibi stres yokken de yok
Valla bende daha reegl 1 hafta var dayanamadım yaptım sonuç sıfır ama ben çok stresliyim çocuk için değil evde huzursuzluklarım var sürekli ağlıyorum kafayı yemiş gibi

Valla bende daha reegl 1 hafta var dayanamadım yaptım sonuç sıfır ama ben çok stresliyim çocuk için değil evde huzursuzluklarım var sürekli ağlıyorum kafayı yemiş gibi
Erken daha belki vardır çıkmamıştır benim 3 gün kaldı. İnşallah rahatlarsın canım sıkıntıların tez zamanda gitsin konuyu bilmiyorum ama sıkma canını

Erken daha belki vardır çıkmamıştır benim 3 gün kaldı. İnşallah rahatlarsın canım sıkıntıların tez zamanda gitsin konuyu bilmiyorum ama sıkma canını
Sağol kuzum benim inşallah ama zor yani eşimin ilk eşinden oğlu var ve maalesef aramızdaki dengeyi kuramıyor kısaca böyle söyleyeyim 2.5 aylık evliyiz ama maalesef bir özel hayatımız yok antidepresan lık oldum ama bir mucize olur bebeğim olur diye içemiyorum

1 hafta kalmış inşallah seni mutlu edecek sıkıntını giderecek hayırlı güzel haber alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…