Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Teşekkür ederim canım allahım isteyen herkese nasip etsin sakın unutmayın herşey psikolojik benım 3 sene olmaması pkodan cok her ay düşünmekten beynimi yemektendi asla ilişkiye çocuk kafasıyla girmeyin bakın nasıl oluyo benım o ay tuttu inşallah sizde mutlu haberi alırsınız en kısa zamanda☺️
Amin kuzum 🥰

Aynen canım siliklestiği gün çatlama demek o günü ve sonraki günü de degerlendir kuzum. Allahım bana da piki görmeyi nasip etsin 😂 14. Günüm hala silik cıkıyo bir koyulasıyor gibi oluyo ertesi gün bir öncekinden silik cıkıyo 9 test kaldı elimde 😂
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Piki iki gün ust üste gördüm ben dun ve bugün test siliklesincemi çatlıyor yumurta
Evet aynen öyle ama piki görünce değerlendirmeye başlayın silikleştigini gördüğünüz de o günü de değerlendirin. Ayrıca çatlaması için bol bol havuç tüketin çatlama görünce havucu bırakın

B Beybiumutlari kuzum sen bence hamilesin cünkü gögüs agrısı hassaslasması hormonal birsey oluyor yani hamile kalınca istisnalar harşç direk gögüste belirtiler oluyor eger hormon bozukluğu gibi bir durum yoksa. Agrı batmalar mide eksimeside hamilelik belirtilerinden diye biliyorum inşaAllah güzel haberler verirsin. Bata kaç gün kaldı?
Bata iki gün var. Dayanamayıp kan verdim pozitifi gördüm dediğin gibi hamileyim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🥰

Bende aylar sonra bu ay 36. Gün adet oldum normal 40 45 den aşağı olmazdım şaşırdım açıkcası

Benim de dün akşam aşırı adet sancım oldu karnım davul gibi şişti falan dedim kesin adet oluyorum yarın sabaha olmuş uyanırım ama yine olmadı şu an öyle çok bir adet sancım da yok pazar günü bat ama çatlamaya göre cumartesi olması lazım bakalım ya şu adet sancıları geldikçe umudum azalıyo benim

İki gün önce beta 14.99du şimdi 8.38 ve hafif kanamam var sanırım kimyasal gebelikti bilmiyorum ama

Kızlar ben dün ovulasyon testi yapamadım maalesef evde değildim
Bugün normal aynı saate devam edeyim mi ?

Aynen canım siliklestiği gün çatlama demek o günü ve sonraki günü de degerlendir kuzum. Allahım bana da piki görmeyi nasip etsin 😂 14. Günüm hala silik cıkıyo bir koyulasıyor gibi oluyo ertesi gün bir öncekinden silik cıkıyo 9 test kaldı elimde 😂
Sabret canım bende de aynısı oldu ilk defa denedim bu ay artık bırakacaktım 21. Günde gördüm piki

Kızlar benim bu ay gebelik olmadı sanırım yarın regl olacağım test negatif. Sizce eylül için yumurtlama testi yapmalı mıyım aslında reglim çok düzenli o yüzden gerek duymadım hiç ama bilemedim. Test yaparsam da gereksiz strese mi girmiş olurum sizce?

Kızlar benim bu ay gebelik olmadı sanırım yarın regl olacağım test negatif. Sizce eylül için yumurtlama testi yapmalı mıyım aslında reglim çok düzenli o yüzden gerek duymadım hiç ama bilemedim. Test yaparsam da gereksiz strese mi girmiş olurum sizce?
Bence adet bitimi ile birlikte iki günde bir ilişki yap bu ay böyle dene çünkü ister istemez yumurtlama testi stres yapabilir baktın diğer ayda olmadı o zaman denersin

X