Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

I
Ben varım. Battan bırakın 6 gün öncesini bat iki gün geçmesine rağmen negatif gösterdi. Bat 4 gün geçince kan verdim öyle ortaya çıktı.

Tabi herkes de myle olacak diye bir şey yok ama regl olana kadar umut var bence 🌸

Dilerim en kısa sürede güzel haberler alırsınız 🤲🏻
Bu hafta son kan vermeler dimi :) haftaya artık kese görünür inşallah 🙏

Kizlar merhabalar ovulasyon testin de hangi markayı kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz yardımcı olurmusunuz lütfen 🙏😍
59B98298-16A6-4EA5-81C3-9BA1539F481E.png

Herkese merhaba,
Bizim de 2 denemede gebelik oluşmadı 3. denemedeyiz. Eşimdeki test sonucu 1 mlde 22 milyon hız da ileri 10, yavaş hareketlisi 20 olmak üzere %30 çıktı. Yani toplam hareketli sperm sayısı 7 milyon bandında. Süt hormonu nedense biraz yüksek çıktı doktor dostinex yazdı ve klomen verdi, ağustos ayı başında tedaviye başladı. Bu ayın 25'inde yeniden test olacak. Benzer durum yaşayan, duyan ya da bilen varsa aydınlatabilir mi beni?Hamile kalabilir miyim doğal yoldan ve birkaç ay içinde ?

Canım hiç üzülme en azından büyümeden düşmüş ben şansızlardanım 6 haftalıkken tespit edildi dış gebelik tüpüme yerleşmiş kesesi kalp atışı bile vardı stajyerler sağ olsun kalp atışını duyurdular duymamayı teşrih ederdim sonuç olarak sol tüpümü aldılar ameliyatla gebeliğe engel değil ams üzüyo insanı şöyle düşün en azından 2 tüpün var benden ziyade gebe kalma şansın daha fazla
Canım selam
Umarım bu yazdığın daha önceki gebelik hikayendir
En son hamile idin kalp atışı VS duymuştun
Nasılsın sın durum nedir

Ben başlıyorum öyleyse. Geçen sene bir kaybım var ve geçen ay bebek düşünmeye başladık tekrardan. Pco hastasıyım reglm normalde düzenlidir senede bir kez falan 1 döngümü kaçırır tarlusalla regl olurum bu ayda ilaçla regl oldum. Doktor bir problemim olmadıgını söyledi proxyfemin Diye takviye ilaç verdi bugun reglmin son günü. Ovülasyon testi sipariş verdim ilk defa bu ay deniycem
Merhaba ovulasyon testiyle mi hamile kaldınız acaba😌

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
Arkadaşlar benim iki adet arasında yoğun yumurta akı gibi akıntım olurdu. Ve ben yumurtlama olduğunu tahmin ederdim. Fakat geçen ay bu akıntı geç oldu adetim 10 gün gecikti. Bu ayda adet günüm geldi ama hala o yoğun akıntıyı göremedim. Şimdi lütfen bilenler yardımcı olabilir mi.. Yine adetim gecikicek mi. Her yumurtlama zamanında bu akıntı olur mu. Bu akıntı olmadan adet görülür mü. Benim gibi olup adet olan var mı. Her aY ille bu akıntı olmalı mı yumurtlama için

X