Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben aylarca denerken etrafımda düşünmüyoruz diyen herkes hamile kaldı doğurdular
Hemde öyle 1 2 ay deneyip
O kadar içim sıkılıyor ki isyan etmek istemiyorum
Bi komşum kız istiyordu erkek doğurdu şimdi yine hamile kız arıyor
Bense sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmez diyorum
Evren neye göre işliyor anlayamıyorum bazen
Tek istediğim anne olmak sınavı çok zor

Saol canım seninde
Bende 2.5 senelik evliyim artık yoruldum bazen tüp bebek yaptırayım direkt diyorum bazen de akışına bırak diyorum
Bide doktora gittiğinde 1 seneyi geçti de
Bazı doktorlar 1 seneyi aşmadan gelme diyip başından savıyor
Ben 8 ay denerken bile 1 yılı geçti diyordum
İyi ki de demişim
Ben herşeyi denedim klomen femara aşılama 1 kez
Biraz daha bekleyip tüpe geçicem sanırım
Kuzum devlet hiç ilgilenmiyor en azından insana muayene eder bir sorun mu var anlarım asilam.nedir.nasil yapılıyor aşılama yapılması için nelerden geçilmesi lazim

Kuzum devlet hiç ilgilenmiyor en azından insana muayene eder bir sorun mu var anlarım asilam.nedir.nasil yapılıyor aşılama yapılması için nelerden geçilmesi lazim
Canım özele gidiyorum ben
Hormonlar normal çıkıyor
Aşılama yumurta büyütüyor iğneyle
Sperm topluyor eşinden
Şırıngayla rahme gönderiyor
Bu
Sonuç alma oranı düşük ama faydasını görenler oluyor

Geçen sene kimyasal mı dış gebelik mi tam anlaşılmadan iğne oldum düşürüldü
Betam düzgün artmıyordu tam bi tanı konamadan iğneyle düşürdüler sonrasında bi daha olmadı 😔
Canım hiç üzülme en azından büyümeden düşmüş ben şansızlardanım 6 haftalıkken tespit edildi dış gebelik tüpüme yerleşmiş kesesi kalp atışı bile vardı stajyerler sağ olsun kalp atışını duyurdular duymamayı teşrih ederdim sonuç olarak sol tüpümü aldılar ameliyatla gebeliğe engel değil ams üzüyo insanı şöyle düşün en azından 2 tüpün var benden ziyade gebe kalma şansın daha fazla

Benimde adetimin son günü bugün
1.5 yıldır istiyoruz geçen sene dış gebelik geçirdim rahim filmi çektirdim herşey normal diyorlar ama sebep yok
3 ay femara klomen kullandım kürler mürler mfk da denedim sonuç olumsuz
Sanırım tüp bebek yolu görünüyor bize
Doktorumuz bekletiyır herşey normal doğal deneyin diyor ama bekleyecek sabrımız kalmadı rabbim nasip etsin hepimize tez zamanda inşallah 🤲🌺

Allah'tan ümit kesme kardeşim bende sen gibiyim 1.5 yıldır çocuk istiyoruz eşimde ileri hızlı hareketlilik yok ileri yavas hareketli çok bende de sağ tüpüm kapalı sol dumurtam olması gereken büyüklükte değil doktorum umutsuz vaka gibi hissettirdi anlattıklarıyla direk tüp bebek diyorlar ama ben bir iki ay daha durcan hsg filmi sonrası ihtimal yüksekmiş Allah ol dediği vakit olur rabbim isteyen herkese nasip etsin (amin) hiç gebe kalmadım inşallah tez zamanda olur 🤲

Ben aylarca denerken etrafımda düşünmüyoruz diyen herkes hamile kaldı doğurdular
Hemde öyle 1 2 ay deneyip
O kadar içim sıkılıyor ki isyan etmek istemiyorum
Bi komşum kız istiyordu erkek doğurdu şimdi yine hamile kız arıyor
Bense sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmez diyorum
Evren neye göre işliyor anlayamıyorum bazen
Tek istediğim anne olmak sınavı çok zor

Saol canım seninde
Bende 2.5 senelik evliyim artık yoruldum bazen tüp bebek yaptırayım direkt diyorum bazen de akışına bırak diyorum
Bide doktora gittiğinde 1 seneyi geçti de
Bazı doktorlar 1 seneyi aşmadan gelme diyip başından savıyor
Ben 8 ay denerken bile 1 yılı geçti diyordum
İyi ki de demişim
Ben herşeyi denedim klomen femara aşılama 1 kez
Biraz daha bekleyip tüpe geçicem sanırım
aklım çıkıyor çevremde birinden gebelik haberi alırım diye öyle etkiledi beni bu sistem gerçekten :KK70:
çok yoruldum

Benmde bir ay klomen catlatma uyguladı doktor kist oluştu o yüzden ara verdi mfk denedm bende gerçi 3 ay düzenli kullanmadm ama vakti var demekki daha

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
Merhaba bende adetin 3. Günü hormon testi yaptırdım yorumlar mısınız nasıl normal mi ?
Tsh:2,76
Fsh: 6,58
Lh:5,60
Esradiol: 31,50
Progestron: 0,53
Serbest t4:1,07
Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰

Kızlar bişey sorucam, aşılama düşünmeye başladım.1- Devlette yaptıran var mı? Şartları ne? 2-Özelde yaptıranlar toplamda ne kadar fiyat ödediniz? Özellikle İzmir'de olanlardan fiyat bilgibi bekliyorum

X