Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Adet oldum😭😭😭🥲🥲🥲 çok yoruldum artik
sabah adet oldum bu ayda olmadı. :KK70: dediğin gibi oldu geç yumurtladığım için adette gecikti. :)
12 ayı tamamlamış bulunuyorum böylece :)
Kızlar ben deneyeli 2 yıl oldu hala yok
Aşılama yaptırdım o da olumsuz oldu
Artık adet olunca üzülemiyorum bile
Bi hissizlik geldi ağlayamıyorum hani
Rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin anne olmayı 🤲🤲

Kızlar ben deneyeli 2 yıl oldu hala yok
Aşılama yaptırdım o da olumsuz oldu
Artık adet olunca üzülemiyorum bile
Bi hissizlik geldi ağlayamıyorum hani
Rabbim tez zamanda hepimize nasip etsin anne olmayı 🤲🤲
Temmuz ayında adet olduğum gün kafamı yerden kaldıramadım ağlamaktan göz yaşım duruyordu fakat boğazım düğüm düğümdü. ağustos ayında da o şekilde dolandım. Allahım dedim vermek istemiyorsan verme kabulüm ama al kafamın içinden bu isteği hissizleştir beni soğut beni bu fikirden dedim. bu ay o kadar hırslı değildim üzülmedim de ama sorguluyorum ister istemez. neden diyorum ya neden. bu ay doktorlara koşturacağım en azından sebebini bileyim.

Temmuz ayında adet olduğum gün kafamı yerden kaldıramadım ağlamaktan göz yaşım duruyordu fakat boğazım düğüm düğümdü. ağustos ayında da o şekilde dolandım. Allahım dedim vermek istemiyorsan verme kabulüm ama al kafamın içinden bu isteği hissizleştir beni soğut beni bu fikirden dedim. bu ay o kadar hırslı değildim üzülmedim de ama sorguluyorum ister istemez. neden diyorum ya neden. bu ay doktorlara koşturacağım en azından sebebini bileyim.
Bizde herşey normal
Doktor bile bekleyin dedi biz aşılama istedik o da tutmadı sebep nedir bilmiyoruz
Yumurtalar da çok iyiydi 4 yumurta vardı hepsi de çatlamıştı 🤷‍♀️
Çevremde hep hamile var insan içine çıkmak istemiyorum şu muhabbetleri duymamak için

Geçen sene kimyasal mı dış gebelik mi tam anlaşılmadan iğne oldum düşürüldü
Betam düzgün artmıyordu tam bi tanı konamadan iğneyle düşürdüler sonrasında bi daha olmadı 😔
Bende 3senedir evliyim nisanda kürtaj oldum kalbi durdu 8 ay oldu olmadı gidiyorum muayene bile etmiyorlar neymiş 1 sene geçmesi lazım diyorlar yeter çok yoruldum her gece ağlamaktan napacam hiç bilmiyorum nasıl yol izlemem lazım bilmiyorum basım sağolsun canım 😭

Ben olucam galiba adet ağrım başladı :KK43:
Canım ben ınstadan bi bayanla tanıştım, ınfertilete danışmanlığı yapıyor. Dün onla başladık. O kadar tatlı ve bilinçli ki... Tavsiye ederim.
CF961C7B-B63F-46C7-8B20-24B6BB1CFC12.jpeg

Bizde herşey normal
Doktor bile bekleyin dedi biz aşılama istedik o da tutmadı sebep nedir bilmiyoruz
Yumurtalar da çok iyiydi 4 yumurta vardı hepsi de çatlamıştı 🤷‍♀️
Çevremde hep hamile var insan içine çıkmak istemiyorum şu muhabbetleri duymamak için
herkes daha erken hemen yapmayın derdi şimdi düğün derneklerde hani kız yok mu bebek ne bekliyorsunuz bakın herkes doğuruyor demeye başladılar :KK70:
söylemek istemiyorum ama içime bi kırgınlık geliyor hüzün sarıyor beni

herkes daha erken hemen yapmayın derdi şimdi düğün derneklerde hani kız yok mu bebek ne bekliyorsunuz bakın herkes doğuruyor demeye başladılar :KK70:
söylemek istemiyorum ama içime bi kırgınlık geliyor hüzün sarıyor beni
Ben aylarca denerken etrafımda düşünmüyoruz diyen herkes hamile kaldı doğurdular
Hemde öyle 1 2 ay deneyip
O kadar içim sıkılıyor ki isyan etmek istemiyorum
Bi komşum kız istiyordu erkek doğurdu şimdi yine hamile kız arıyor
Bense sağlıklı olsun da kız erkek hiç farketmez diyorum
Evren neye göre işliyor anlayamıyorum bazen
Tek istediğim anne olmak sınavı çok zor
Bende 3senedir evliyim nisanda kürtaj oldum kalbi durdu 8 ay oldu olmadı gidiyorum muayene bile etmiyorlar neymiş 1 sene geçmesi lazım diyorlar yeter çok yoruldum her gece ağlamaktan napacam hiç bilmiyorum nasıl yol izlemem lazım bilmiyorum basım sağolsun canım 😭
Saol canım seninde
Bende 2.5 senelik evliyim artık yoruldum bazen tüp bebek yaptırayım direkt diyorum bazen de akışına bırak diyorum
Bide doktora gittiğinde 1 seneyi geçti de
Bazı doktorlar 1 seneyi aşmadan gelme diyip başından savıyor
Ben 8 ay denerken bile 1 yılı geçti diyordum
İyi ki de demişim
Ben herşeyi denedim klomen femara aşılama 1 kez
Biraz daha bekleyip tüpe geçicem sanırım

X