Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar ne durumdasınız benim bat yarın hiçbir belirtim yok beyaz akıntı da başladı galiba bu ayda olmicak sizler ne durumdasınız acaba

Regl olana kadar umutsuzluğa düşmek yasak
İnşallah vardır ama yoksa denemeyi bırakıcam. Çünkü belimde rahatsızlık var doktor sadece kas gevşetici ve ağrı kesici vermişti 2 ay oldu denediğim iz için ihtimalden doğru düzgün kullanamadım ve çok arttı ağrısı başka bişey de demiyor kas sertleşmesi oluyormuş hamile kalırsam önceki hamileliklerim gibi topllayarak yüricem ve bu ağrıyı artarak doğuma kadar çekicem

Mantıklı canım. Kaç yaşındasınız?

Ayy bekle tabi. Güzelce iyileş. Çok gençmişsin daha
Bi tanede kızım olsun istemiştim hem hayalim hem oğluma arkadaş ama işte şuan eğer olduysa çok sevinirim olmadıysa da bu ağrılar helede iki gündür çok arttı ve biliyorum doğuma kadar dahada artıcak er yada geç ne zaman hamile kalsam aynı şey olacak ama galiba birkaç ay daha deneme yapmam gibi görünüyo hamilelik süreci beni korkutuyo

Senin şuan sana muhtaç bir evladın olduğu için kardeşten önce kendi sağlığını düşüneceksin tabiki, çok doğru karar vermişsin. Yaşının çok genç olması çok büyük avantaj. Belki başka bir tedavi yöntemi bulunacak yada bu konda daha tecrübeli bir doktorla tanışacaksın canım. Allah büyük, niyetiniz belli. Bakalım kimlerle yollarını kesiştirecek

Teşekkürler. bakalım hayırlısı olsun yarın bat bebiş geldiysede hoşgeldi geldiysede üzülmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…