Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Merhaba ,ne gibi belirtileriniz oldu acaba ve illa göğüs uçları acımalı mı ya bunu çok merak ediyorum. Ikı ay once kimysal oldum o zaman son gunler acımıştı, ama bu ay sadece şişti . Belirti takip etmekten yoruldum🥲
Merhaba testlerim pozitif çıktı ilk bu , bir de göğüslerim normalden baya büyük oldu bu kadar büyümüyodular ama acıma filan olmadı çok aşırı sert de değil ama büyükler gözle farkediliyor 1 haftadır bu şekilde benim bat bugün dün bıgun test yaptım pozitif gördüm , bir de beyaz ne koyu ne sıvı akıntım oluyor 2 gündür . Bugün de kasıklarımda hafif hafif bir şey kosa süreli ağrımsı bir şey oluyor. İnşallah hayırla Rabbim sevindirir hepimizi.

Merhaba testlerim pozitif çıktı ilk bu , bir de göğüslerim normalden baya büyük oldu bu kadar büyümüyodular ama acıma filan olmadı çok aşırı sert de değil ama büyükler gözle farkediliyor 1 haftadır bu şekilde benim bat bugün dün bıgun test yaptım pozitif gördüm , bir de beyaz ne koyu ne sıvı akıntım oluyor 2 gündür . Bugün de kasıklarımda hafif hafif bir şey kosa süreli ağrımsı bir şey oluyor. İnşallah hayırla Rabbim sevindirir hepimizi.
İnşallah ,değişik bir süreç cidden . Sağlıklı olsunlarda

Eklentiler

• 09486FFD-7A78-46B9-A437-183203FF7D06.jpeg
    09486FFD-7A78-46B9-A437-183203FF7D06.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 52
Doktorlar bile kan tahlili için 3,4 güne çıkmaz diyor biz adet gecikmeden idrar testi yapmaya çalışıyoruz 😀 hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah. Haber ver bize
Arkadaşım haber ver demiştin.. Allahın izniyle güzel haber veriyorum inşallah

Eklentiler

• 4B8B39EB-4A2F-473D-A238-E923F7513196.jpeg
    4B8B39EB-4A2F-473D-A238-E923F7513196.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 49
Kan verdim devlet hastanesinde şimdi. Zaten sabahtan beri beynim zonkluyordu, amirlerime ve arkadaşlarıma başım çok ağrıyor dayanamıyorum dedim gittim. iğne yaptırdım dedim ( Allah affetsin)

Doktora da sizin dediğiniz gibi söyledim. Kanamam var ama regl gibi değil dedim. Be kadar gecikti dedi 3-4 gün dedim. 3-4 günde çıkmaz ama bakalım dedi

X