Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

cok tesekkür ediyorum çok güzel bahsettınız bunu bende araştıracagım ama anlamadıgım bır konu var ben hamile kaldım cok kolay sekılde bunu hamıle kalamadıgım zamanmı yapmam gerek yoksa yumurtlama zamnında takip edip ilişki yaşarsam bebek dahamı sağlıklı olur bunun içinmi yani

Aslında şöyle gebelik olması için yumurtlama olması lazım yumurtlama olduğu gün içeride sperm varsa ve döllenirse hamilelik oluşu yumrutlamanın olduğu günler gebelik şansının yüksek olduğu günler ovulasyonu bu yüzden kullanıyorlar dediğim sayfaları inceleyebilirsin arkadaşım daha iyi bilgi sahibi olursun özellikle bir gebenin günlüğü sayfasının youtube kanalı var orada bilgilendirme videoları var ben bu konularda birşey bilmiyordum araştırarak öğrendim

ayyyy inşallllahhh benımde öyle olur tek korkum hep aynı sorunu yaşamam düşükleriin çoğu neysen oluyor acaba patalojı sonucları ne cıkıyor araştırılıyormu

Bebeğin sağlıklı olup olmaması sperm kalitesi ve genetiği yumurtanın kalitesi ve genetiği etkiler bunlarda gerekli testler olmadan bilinemeyebilir

Bebeğin sağlıklı olup olmaması sperm kalitesi ve genetiği yumurtanın kalitesi ve genetiği etkiler bunlarda gerekli testler olmadan bilinemeyebilir
anladım canım bunun için önerdiğin bir test varmı önden sunu yapm bunu yap dediğin yada sence kaç ay sonra hamile kalmalıyım

ayyyy inşallllahhh benımde öyle olur tek korkum hep aynı sorunu yaşamam düşükleriin çoğu neysen oluyor acaba patalojı sonucları ne cıkıyor araştırılıyormu
Çok bilgim yok ama ben türkiyedeki doktorlara sorduğumda hep bebekle alakalı kromozomal eksiklikler sıkıntılar olduğunu söylediler pıhtılaşma testide yaptıramadım buda sebep olablir bende zaten rahim perdesi varmış buda sebep olabilir hiç bir sebep yokken bazı kadınların ilk hamileliklerinin düşükle sonuçlandığınıda daha sık görüyoruz demişti doktor

anladım canım o dediğin pıhtılaşma testini nromal doktorlar hemotolojiye yönlendiriyormuş die duymuştum o testı bende yaptrmak ıstıyorum

anladım canım bunun için önerdiğin bir test varmı önden sunu yapm bunu yap dediğin yada sence kaç ay sonra hamile kalmalıy
anladım canım bunun için önerdiğin bir test varmı önden sunu yapm bunu yap dediğin yada sence kaç ay sonra hamile kalmalıyım
Genetik testlerini birkaç düşükten sonra yapıldığını biliyorum çok saçma maalesf ama bana öyle dediler yaptıramadım kan pıhtılaşmasına kesinlikle bakıtmanı öneririm ve diğer hormonlarına amh değerine yani yumurtalık rezervine bakırtmanı öneririm başka bilmiyorum bilen arkadaşlar varsa lütfen onlarda yazsın doktor bir süre söyledimi bilmiyorum sana arkadaşım benim erken menepoz teşisi olduğu için beklemedik tekrar bebek çalışmalarına başladık

anladım canım o dediğin pıhtılaşma testini nromal doktorlar hemotolojiye yönlendiriyormuş die duymuştum o testı bende yaptrmak ıstıyorum
Ve işin ehli doktorun rahiminde bir sıkıntı varmı benim gibi perde miyom polip yada çift rahim gibi bunlara bakmasını öneririm

yok ilk düşükte olsa çam sakurada oldum ben ben dediğimde yapılıyormuş aslında bu yuzden cok üzüldüm öyle sansım varmış ama artık cok gec esimle genetiğe randevu alıp baktıracagız kan pıhtılaşmasınada baktıracagım diğer dediğiniz testleride araştıracagım sizinde hakkınızda hayırlısı olur umarım sağlıkla hamıle kalıp saglıkla kucagınıza alırsınız cok mutlu olurum cok sevındım benı cok bılgılendırdınız

ben daha henüz bebeğimin patalojı sonucu cıkmadıgından doktoruma gitmedim sonucum cıksın doktorum çagırdı beni zaten gidecegım bakalım ne diyecek neler isteyecek

Baktır arkadaşım doktorunda çok iyiyimiş bak inşallah bundan sonra güzel bir yol haritası çizip devam edersin Rica ederim arkadaşım bende bu forumlarda okuyup sorup bilgilendim hep doktorada danışacağız elbette ama bana hiçbi doktor demedi şunları bunları yapalım diye hep bu forumlarda başından geçenlerin hikayelere ile ben doktordan rica ettim allah en kısa zamanda en hayırlısıyla bizim gibi isteyen dileyen bekleyen herkeslere nasip etsin

cok tesekkür ederim bak bende senden bıcok sey öğrendim inş sende en güzel zamanda tadarsın bu duyguyu bende cok istiyorum güzel haberlerişni okurum burada :)

cok tesekkür ederim bak bende senden bıcok sey öğrendim inş sende en güzel zamanda tadarsın bu duyguyu bende cok istiyorum güzel haberlerişni okurum burada :)
Ne demek arkadaşım aklına takılan ne olursa sor benimde bilgim olursa seve seve paylaşırım Bende güzel duaların için çok teşekkür ederim

Canım pazartesi günü bende 10 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Çok şükür benim kürtajım narkoz alarak oldu o yüzden hissetmedim. Pazartesi ilk kontrolüm olacak ama doktorum 1 adet gördükten sonra tekrar deneyebilirsiniz dedi. 2. Kez aynı şeyi yaşamamak için pıhtılaşma testi yaptıracağım onun haricinde baktırmam gereken bişey varsa yine doktora danışıp yaptırmak istiyorum gerçekten rabbim kimseye yaşatmasın çok üzücü

senın adına cok üzüldüm her gün ınsan kaç haftalık olursa olsun bağlanıyor yavrusuna tanı olatak ne konuldu bılhınız varmı yanı neden kabı durmuş bende pıhtışlaşma testi yaptrmak istiyorum ama nerde nasıl yaptıracagım hıcbır bılgım yok umarım benım doktorumda bana beklemene gerek yok der ben kendımıhazır hıssettıgımde beklerım beni uyuşturmadan temızlediler çam sakutrada oldum devlette alttan ilaçla önce düşük yaptrdılar sonra uyusturmadan plesentasını temızlediler psikolojım bozuldu resmen normalde ben özele giidiyordum ama amıyosentez ıcın oradakı perınatolıjıye kontrol randevum esnasında öğrenınce orda yatıs verdiler hemen kalbı durmuş die tesadüf normal ilk defa gittimde öürendim yani özelde kürtaj ücreclerı cok pahalımı acaba orda boş yete psıkolojımı bozdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…