Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Mavi Mucize ovilasyon falan yapmadım yavrum adet bittti 2 günde cogunlukla arada 3 günde bir ilişki oldu o kadar bana onu yapmak sacma geliyor ama tabiki hamile kalan var o sekilde ona ben karısmam
Konu çok fena çıkmaza girmiş, o mesajları ben yazmadım size ama bu kaydırma nerede olduysa, hayli eğlenceli olmaya başladı

Mavi Mucize ovilasyon falan yapmadım yavrum adet bittti 2 günde cogunlukla arada 3 günde bir ilişki oldu o kadar bana onu yapmak sacma geliyor ama tabiki hamile kalan var o sekilde ona ben karısmam
Valla bende hem ovilasyon yaptım, hemde adetten sonra gün aşırı ilişki, çatladığını görene kadar. Çünkü benim kimlasaldan sonra sapıttı günü kaçırmak istemedim canım.

Hala tık yok bende ( ne göğüste ne kasıkta

Ay kızlar valla ben ovülasyonla hamile kaldım. O ay prolaktin hormonunu düşürmek için ilacın dozunu yükselttik ondanmı oldu yoksa yumurtlamayı tutturamıyorduk ovülasyon ile tutturduk ondanmı bilmiyorum. Ama 1 seneye yakındır istiyorduk olmuyordu. Hatta şimdi tekrardan sipariş ettim ovülasyon testini ilk adetimi bekliyorum ki tekrardan başlıyalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…