Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşallah canım, bakalım teorin tutacak mı? Canlı deneyim :) ay valla ertele ertele, hazır olana kadar yaş 36 oldu artık. Yeni idrak ediyorum.
Sorma sorma. 5 yıllık evlilikte daha bu yıl istemeye başladım bende. Olursa da Allahtan olmazsa da Allahtan 2 gündür baya kafam karışık üstüne düşmeyi bırakacak gibiyim. Hayırlısı olsun inşallah

Kesinlikle amh değerinize baktırın. Fsh yükseldiyse yumurta rezervenizde azalma olabilir. Genç yaş olupta erken menapoz riski taşıyan kadınlarımız var kadınsal hormonlara baktırın lh östrojen prolaktin amh gibi gibi
Fsh bu değerdeyse direk tüp bebek demeleri normal ama geniş çapli bütün tahlillerinizi yaptırın aynı zaman eşinizde sperm testi versin.Hiç moral bozma sen elinden geleni yap inşAllah güveneceğin seni anlayan bir doktora denk gelirsin.Hiç bir tedaviye gerek kalmadan inşallah gebe kalırsın canım

Peki bu tahlilleri, adlarını belki hiç bilmediğim hormon isimlerini tek tek sayarak doktordan benim mi istemem gerekir, bir kadın doğum doktoru önce bunlara bakmaz mı?
Hayretten hayrete sürükleniyorum. Hiçbir doktor bu tahlillerin adını anmadı ya. O nedenle artık tıp ilmine inancımı yitirmeye başladım. Onlara inat kendi kendime gebe kalacağım inanıyorum.

Diğer yazdıklarını da gördüm canım yani direk yaş faktörüne takılıp da tüp bebeğe yönlendirmeleri çok yanlış sen bu kadıni bir adetken çağır. Bu hormonlar rutin istenen hormonlar sonuçta nasıl sana amh bakmazlar ya
peki Vajinal ultrason yapıp yumurta sayına falan baktılar mı? Bak sen bir doktorsitesi.com sayfasından doktor önerilerine bak sonra gebelik planlıyorum olmadı bana hiç doktor doğru düzgün hormon tahlili yapmadı de şuan bende şaşkınlıkla okuyorum.Hani Fsh ı düşüren bir ilaç yok ama yaşam kaliten beslenmen etkiler.
Kür falan yapmanı çok önermem canım aklında bulunsun onlar dahada bozabilir. Benim her şey normal olmasına rağmen yaptım soğan kürünü adet düzenimi bozmuştu.

Son düzenleme:
Size cevap vereceğim ama şu an yapmam ger k n bir şeyler var. Konuşalım biraz sizin de vaktiniz olduğunda. Bu konuda çok doluyum.

Hanımlar geçen ay doktora gitmiştim. Ultrasonda bir problem göremedi gayet sağlıklı gözüküyor yılbaşına kadar dene dedi. Kan sonuçlarında prolaktinim 34 çıktı.Bir dahaki ay gelirsen rahim filmi çekeriz dedi lakin bu ay gitmedim. Geçen seneden bir kürtajım var. Doktor bana farklı markadan iki vitamin yazdı ben balen for women balen for men adında iki takviye aldım eşime ve bana. Omega 3 kullanmami soyledi ocean plus aldım. Eşim bir de pekmez kullanıyor 6 karışımlı. İnşallah fayda eder bu ay sabırsızlıkla bekliyorum. Rabbim kucaklarimizi boş bırakmasın inşallah. Eğer bu ilaçlar fayda ederse bu ay yaptıklarımı daha ayrıntılı yazacağım.

Canım bende 2 ay önce evlendim eşimin işinden dolayı bilmediğim bireylere geldim geldiğimden beri doktor araştırıyorum 40 yaşındayım bende burası çok yetersiz sağlık konusunda buldum gittim folikasite evlenmeden önce başladım şuan bat dönemindeyim bitince ovulasyon takibi deniycem korunmuyoruz inşallah sağlıklı bir evladımız olur isteyen herkesin

E nabızdan tahlil sonuçlarım kısmından bakın geçmiş tahlillerinizi, belki istemişlerdir. Baktılarsa ve eğer gerçekten tüp bebek tek yolsa yakın illereri araştırmak lazım. Çünkü bildigim kadarıyla FSH yükseltilemiyor. Umut olsun diye bu videoyu izlemenizi öneririrm, hikayeniz benzer çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…