Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Mavi Mucize Mavi Mucize ovilasyon falan yapmadım yavrum adet bittti 2 günde cogunlukla arada 3 günde bir ilişki oldu o kadar bana onu yapmak sacma geliyor ama tabiki hamile kalan var o sekilde ona ben karısmam 🫶😊
Konu çok fena çıkmaza girmiş, o mesajları ben yazmadım size ama bu kaydırma nerede olduysa, hayli eğlenceli olmaya başladı 😅

Mavi Mucize Mavi Mucize ovilasyon falan yapmadım yavrum adet bittti 2 günde cogunlukla arada 3 günde bir ilişki oldu o kadar bana onu yapmak sacma geliyor ama tabiki hamile kalan var o sekilde ona ben karısmam 🫶😊
Valla bende hem ovilasyon yaptım, hemde adetten sonra gün aşırı ilişki, çatladığını görene kadar. Çünkü benim kimlasaldan sonra sapıttı günü kaçırmak istemedim canım.

Evet camım, o yüzden ben 10 una kadar bekliyicem, evet 14 gün sonra adet olmam gerektiğine göre ayın 4 ünde net çıkar ama daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için 4-5 gün gecikmesini bekliyicem. Ve net iki çizgi çıkmadan da hamileyim demiyicem aileme inşallah tabi.
Hala tık yok bende :KK43:( ne göğüste ne kasıkta

Ay kızlar valla ben ovülasyonla hamile kaldım. O ay prolaktin hormonunu düşürmek için ilacın dozunu yükselttik ondanmı oldu yoksa yumurtlamayı tutturamıyorduk ovülasyon ile tutturduk ondanmı bilmiyorum. Ama 1 seneye yakındır istiyorduk olmuyordu. Hatta şimdi tekrardan sipariş ettim ovülasyon testini ilk adetimi bekliyorum ki tekrardan başlıyalım

X