Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Belkide böyle hamile kalıcaksın Allah büyük :) akışa bıraktıgın için üstüne düşmedigin için inşallah türkiyeye bebek mujdesiyle gelirsin

Canım belirti olsa bile onlar aynı zamanda regl belirtiside olduğu için ne olur belli olmaz kırmızılar gelene kadar umut var. Evladında sağlıkla büyüsün inşallah.
Amin canım ya bu aralar ne bilim çok istedim zaten Bi oğlum var şimdide Bi kızım olsun istiyorum sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bakalım inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin

Anladım kuzum. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Amin canım ya bu aralar ne bilim çok istedim zaten Bi oğlum var şimdide Bi kızım olsun istiyorum sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bakalım inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin
İnşallah herşey gönlünce olur canım. Amin amin bekleyen herkesin kucağı dolsun inşallah

Aynen aynı gidiyoruz canım yani olmazsa illa birgün kafamızdan silinir diye düşünüyorum ama şuan maalesef olmuyor sadece geçen aylara göre daha sakinim. Ben haftasonu teste başlayacağım canım. Şimdilik takvime göre plan yaptım. Çtlamayı gösterdiği tarihin 2 gün öncesini kesin değerlendireceğim. şansın en yüksek olduğu gün onu diyorlar. Bende geçmiş gebeliğime baktım 2 ilişki olmuş biri çatladan 2 gün önce biri 1 gün sonra birde böyle deneyeyim dedim ovulasyon testiyle takvimi karşılaştıracağım üst üste gelebilir değerlendirmeler. Kafamda bişeyler var bakalım ne kadar uygulayabileceğim. Kullandığım tek şey test bende stres yapmıyor şükür hatta ona o kadar alışmışım ki olmayınca stres oldum geçen ay kaçtı, kaçacak, değerlendiremedim diye stresin alasını yaşadım. Folik asit dışında bol bol çiğ kuruyemiş tüketiyorum eşimde öyle bunları hep tüketirdik zaten araştırınca farkettim çok iyi geliyormuş yumurtaya. Bu ay sıkı tutacağım bakalım sonrasında oyalanacak şeyler bulacağım. Sen neler düşünüyorsun

Ben hala pik günün degil, önceki ve sonraki günleri değerlendirdim diye üzülüyorum yaa

Muhtemelen geldiğimde tüp bebek tedavisine başlayacağım canım şu an yurtdışındayım o yüzden bekliyorum

Belkide böyle hamile kalıcaksın Allah büyük :) akışa bıraktıgın için üstüne düşmedigin için inşallah türkiyeye bebek mujdesiyle gelirsin
Ahh aminnnn kuzum en çok istediğim de o işte Rabbim en hayırlısını kolaylıkla hepimize birden nasip etsin aminn

Pik gününü değerlendiremedik diye üzülüyordum ama yazdığını okuyunca umut oldu. Çünkü pik 19 ekim biz 14,16,18,20 ekimi değerlendirdik

Düşünmeye engel olunmuyor ama umutsuz olunca beynin oyun oynayamıyor ondan bahsediyorum

merhaba arkadaşlar forumda yeniyim 2 aylık evliyim antalyada yaşıyordum ancak evlennce tasınmak zorunda kaldım bılmediğim yerde doktor arayışına girdim vs vs bebek istiyoruz inşALLAH rabbim yardım eder hepimize sağlıklı bebişlerimz olr
40 yasıma girdim elbet değişik enişelerim var ancak doktor muayenede yumurtaların şuan normal dedi ovülasyon testi verdi ve 9. günde başla dedi kafam allak bullak myo insitol verdi ama onu bulamadım ve düzenli ilişki dedi şuan bat dönem,ndeyim inş bir sonrki ay hayırlı haberler alırız

Kızlar 3 senelik evliyiz 1 seneye yakındır bebek istiyorduk ama olmuyordu prolaktin yüksekliği nedeniyle. Ağustos ayında son adetimi gördüm ve eylülde hamile olduğumu öğrendim ama bebeğimin 10 haftalıkken ne yazık ki kalbi durdu , kürtaj olmak zorunda kaldım pazartesi günü. Doktorum 1 adet gördükten sonra deneyebilirsin dedi ama ben o kadar beklemek istemiyorum yeniden bu yola girip acımı arkamda bırakmak istiyorum. Kürtaj sonrası adeti beklemeden hemen deneyen oldumu aranızda. 15 gün zaten ilişki yasağı var ama sonrası için soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…