Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende yeni regl oldum 2. Ay bitti bizimde yeni başladık aslında bebek işlerine ama sürekli yeni birşey duydukça okudukça korkuyorum acaba bende mi böyle olacağım diye 3. Ay İçin başlıyoruz yeniden bakalım hayırlısıyla

Yaa öyle mi diyorsun ben yumurtlamaya kaçırmak istemediğim için yapıyorum aslında bu testi çünkü bende belirti olmuyor
Canım bencede akışına bırak benim şimdiye kadar 2 gebeliğim oldu ikisindede test falan yapmadın takipte etmedim rastgele değerlendirmelerle oldu Allah hayırlısıyla Bi an önce bebişini kucağına almayı nasip etsin canım

Canım belirti olsa bile onlar aynı zamanda regl belirtiside olduğu için ne olur belli olmaz kırmızılar gelene kadar umut var. Evladında sağlıkla büyüsün inşallah.

mavilihayat00 kuzum sen neler yaptın bu topice gitmeyeli epey oldu görünce sana da yazmak istedim
Bende napayım canım 2 gün erken regl oldum yumurtlamayı kaçırmışım yani sonraki günleri değerlendirmişim. Zaten umudum yoktu biliyorsun regli bekledim çok değerlendiremedik diye. Ovulasyon testine başlayacağım haftasonu bakalım hayırlısı. Bu ay değişik şeyler deneyeceğim üst üste günler falan. Plan yapınca tutmuyor ama yinede yapıyorum işte inşallah işimiz çıkmaz yine sende ne var ne yok.

Amin canımmm inşallah sen ne durumdasın
Canım benim bir şey yaptığım yok şu an hiçbir test kür takviye kullanmıyorum sadece korunmasız ilişki bu dönemde çünkü bir sürü bir şeyler yaptım Türkiye’ye dönüp direk tedaviye odaklancam kendimi ve vücudumu biraz rahat bırakmam lazım

Yaa öyle mi diyorsun ben yumurtlamaya kaçırmak istemediğim için yapıyorum aslında bu testi çünkü bende belirti olmuyor
Benim 3 hatta 4 günde bir ilişki oldu Ovülasyon kullanamadım hatta ne yumurtlama ne Baska birsey anlayamadığım için çok umutsuzdum ama o ay hamile oldugumu ögrendim bir önceki ay Ovülasyon testiyle piki ve catlamayı degerlendiğim halde olmamıs tı hersey kafada bitiyor dedikleri dogru sanırım

Tedavi derken kuzu ilk defa mı yaptırcaksın
Geçen yaz geldiğimde zaman kısıtlıydı sadece aşılama oldum sonra da Amerika’ya geldim burada şu an hiçbir tedavi almadım eşimde de bende de sorun yok kuzum. Türkiye’ye dönmeyi bekliyoruz zaten ondan sonra direk tedaviye başlayacağım ne uygun görülürse artık

Seninle aynı şeyleri yaşamışız regli de aynı bekliyoduk zaten ben de iki gün erken oldum ve sadece bir gün değerlendirebilmiştik maalesef Yani yumurtlamaya denk gelen bir günü tutturabilmişiz oda olmamış zaten aslında bekliyordum regli olmayı bu ay ben de yine ovülasyon testi yapacağım ama kararsızım yapmasam mı diye gerçi her ihtimalde de düşünmeyi kesemiycem gibi görünüyor Yeni bir aya başlıyoruz neler yapacaksın ben de senden kopya çekeyim

Evet inan ben de bunu istiyorum zaten ama iş yerinde de birtık rahatım yani düşünecek başka bir şeyim kalmıyor bazen o yüzden de buna takılı kalıyorum yani ovülasyon yapmasam da yine bunu düşündüm diye düşünüyorum ne kadar çok düşünmek kelimesini kullandım dimi

Âmin canım inşallah Allah hepimize gönlümüze göre versin keşke ben de biraz rahat olabilsem çok fazla düşünüyorum o da engelliyor işte

İyimm kuzumm benn aynı devam hiç birşey yaptığım yok kendimi tedaviye odakladım batım ne zaman onu bile bilmiyorum sen napıyonn çiçeğim
Ben de iyiyim kuşum regl oldum diye çok üzülmüştüm 1-2 Gün depresyona girdim sonra dedim ki bunun için çok erken kendine gel ve yeni ay için hazırlık yap şimdi reglin bitmesini bekliyorum ondan sonra da hayırlısıyla yeni aya başlayacağım sen ne tedavisine odaklanıyorsun ben kaçırmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…