Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aynen aynı gidiyoruz canım 😄 yani olmazsa illa birgün kafamızdan silinir diye düşünüyorum ama şuan maalesef olmuyor sadece geçen aylara göre daha sakinim. Ben haftasonu teste başlayacağım canım. Şimdilik takvime göre plan yaptım. Çtlamayı gösterdiği tarihin 2 gün öncesini kesin değerlendireceğim. şansın en yüksek olduğu gün onu diyorlar. Bende geçmiş gebeliğime baktım 2 ilişki olmuş biri çatladan 2 gün önce biri 1 gün sonra birde böyle deneyeyim dedim 😌 ovulasyon testiyle takvimi karşılaştıracağım üst üste gelebilir değerlendirmeler. Kafamda bişeyler var bakalım ne kadar uygulayabileceğim. Kullandığım tek şey test bende stres yapmıyor şükür hatta ona o kadar alışmışım ki olmayınca stres oldum geçen ay kaçtı, kaçacak, değerlendiremedim diye stresin alasını yaşadım. Folik asit dışında bol bol çiğ kuruyemiş tüketiyorum eşimde öyle bunları hep tüketirdik zaten araştırınca farkettim çok iyi geliyormuş yumurtaya. Bu ay sıkı tutacağım bakalım sonrasında oyalanacak şeyler bulacağım. Sen neler düşünüyorsun
Bende bu ay ovülayson yapıcam birde keçiboynuzu suyu içicez eşimle hani bileğimiz birşey yok ama her türlü şifa onun dışında ben geçen ay uygulamanın gösterdiği tarihten daha erken yumurtlama gördüm oraya güvenemem ama regli bitince 2 günde bir düşünüyordum hayırlısıyla gerçi böyle düşünüyorum ama hiç uyamıyorun dediklerime 😁😁😁bende haftasını başlıyorum galiba kuzum ya senin bat ne zaman

Kızlar 3 senelik evliyiz 1 seneye yakındır bebek istiyorduk ama olmuyordu prolaktin yüksekliği nedeniyle. Ağustos ayında son adetimi gördüm ve eylülde hamile olduğumu öğrendim ama bebeğimin 10 haftalıkken ne yazık ki kalbi durdu , kürtaj olmak zorunda kaldım pazartesi günü. Doktorum 1 adet gördükten sonra deneyebilirsin dedi ama ben o kadar beklemek istemiyorum yeniden bu yola girip acımı arkamda bırakmak istiyorum. Kürtaj sonrası adeti beklemeden hemen deneyen oldumu aranızda. 15 gün zaten ilişki yasağı var ama sonrası için soruyorum
Canım bence zaten vücut kendini toplamadan olmaz ben ölü doğum sonrası 40 gün zaten ilişki olmadı ondan sonrada hemen gebe kalmıştım doktor bir adet sonrası dediyse bence doktoru dinle bana bir yıl çocuk yapma demişti dinlemedim ve çok zor riskli Bi gebelik geçirdim şuan çok şükür sağlıklı ama belki doktoru dinlesem daha az stresle olabilirdi zaten bir ay o kadarda uzun Bi süre değil canım yinede sen bilirsin ama bence doktorunu dinle en azından vücudunda kendini toplasın

Kuzumm inşallah güzel haberlerini duyarız ya bir dr var İstanbul’da çok methini duydum bi araştır istersen Cihan Karadağ Kadıköy medicalparkta
Allah razı olsun kuzumm evet ben de duymuştum o doktorun ismi ne aklımda bulunsun çok teşekkür ederim inşallah hepimizin anne olduğu günleri gebelik topiklerinde konuştuğumuz günleri görürüz♥️🤲🏻🥰

Canım bence zaten vücut kendini toplamadan olmaz ben ölü doğum sonrası 40 gün zaten ilişki olmadı ondan sonrada hemen gebe kalmıştım doktor bir adet sonrası dediyse bence doktoru dinle bana bir yıl çocuk yapma demişti dinlemedim ve çok zor riskli Bi gebelik geçirdim şuan çok şükür sağlıklı ama belki doktoru dinlesem daha az stresle olabilirdi zaten bir ay o kadarda uzun Bi süre değil canım yinede sen bilirsin ama bence doktorunu dinle en azından vücudunda kendini toplasın
Haklısın aslında canım ama şuan bana gün bile geçmiyor ondan 1 ay çok uzun geliyor. Aslında zaten 15 gün ilişki yasak 15 gün daha sabır etsem muhtemelen adette gelir herhalde inşallah sabırla bekleyebilirim. Senin için çok sevindim ne kadar riskli olsada sağlıkla kucağına almışsın. Rabbim banada inşallah hemen nasip eder.

Noskimmmm Ben de tesadüf üzerine gördüm mesajını Rabbim işlerini kolaylaştırsın inşallah hiçbir şeye gerek kalmadan mucizen seninle olur kuşum güzel başlangıçlarımız olsunnnn aminnn🥰🥰🥰♥️😍🤲🏻🤲🏻
Amiinn canım Rabbim hayırlısını versin ikimize de
Ama sana benden önce versin inşallah 🤲😍
Naptin döndün mü, durum nasıl?

Amiinn canım Rabbim hayırlısını versin ikimize de
Ama sana benden önce versin inşallah 🤲😍
Naptin döndün mü, durum nasıl?
Oy kurban olurum Allah razı olsun♥️😍🤲🏻
Yok kuzum dönüş uzadı tarih bugün yarın diyorlar öyle bekliyoruz zaten her şeyi saldım Türkiye’ye saklıyorum kendimi noskimmmm 😍

Oy kurban olurum Allah razı olsun♥️😍🤲🏻
Yok kuzum dönüş uzadı tarih bugün yarın diyorlar öyle bekliyoruz zaten her şeyi saldım Türkiye’ye saklıyorum kendimi noskimmmm 😍
Orda sağlık isleri nasıl yürüyor bilmiyorum ama gittin mi hiç?
Kür falan denedin mi?
Ben depresyondan yeni çıktım biliyorsun baya geride kaldım 😔

Orda sağlık isleri nasıl yürüyor bilmiyorum ama gittin mi hiç?
Kür falan denedin mi?
Ben depresyondan yeni çıktım biliyorsun baya geride kaldım 😔
Kuzum burada sağlık sistemi nanayyy yani yaptıkları hiçbir şey yok
Daha önce incir kürü soğan kürü maydonoz kürü ovülasyon testi ne Bileyim akla gelebilecek her şeyi yaptım normale olan inancımı kaybettim galiba😢
Sen neden depresyona girdin kuzum 😢😢😢

Haklısın aslında canım ama şuan bana gün bile geçmiyor ondan 1 ay çok uzun geliyor. Aslında zaten 15 gün ilişki yasak 15 gün daha sabır etsem muhtemelen adette gelir herhalde inşallah sabırla bekleyebilirim. Senin için çok sevindim ne kadar riskli olsada sağlıkla kucağına almışsın. Rabbim banada inşallah hemen nasip eder.
Evet ilk adette rahimde kalanlarda atılıyor, ve sonrasında zaten gebelik çok çabuk oluyor, bebişi temiz bi rahime aklan güzel olmaz mı? 15 gün dediğin nedir ki? 😀

Kuzum burada sağlık sistemi nanayyy yani yaptıkları hiçbir şey yok
Daha önce incir kürü soğan kürü maydonoz kürü ovülasyon testi ne Bileyim akla gelebilecek her şeyi yaptım normale olan inancımı kaybettim galiba😢
Sen neden depresyona girdin kuzum 😢😢😢
Neyse Turkiye'ye gel de ne var ne tok bi baksınlar hsg falan çektir belki tuplerde tıkanıklık vardır
Eşin de test yaptırır her şey yolunda olsa bile sebepsiz infertilite der yine klomen aşılama falan denerler
Dönüş belli olsaydı randevularini da ona göre ayarlardin ya kötü olmuş ertelemeleri😔
Ben ise geri döndüm kuzum depresyonum ondan
Hala çıktım denemez müdürle olayli başladık adam gerçi herkesle ters
Bakıcı bulamadık en son görüştüğümüz kadına ne isterse tamam demek zorunda kaldık
Allahtan kadın iyi çıktı
Tayinim çıkmadı her gün iskenderundan antakyaya gidip geliyorum resmen işkence ya
Bu hafta da hastayım pazartesi doktora gittim rapor almak için gondermedikleri yer kalmadı
Yarın raporum bitiyor is basi yapmam lazım ama bende iyileşme namına hiçbir şey yok🤕

Kızlar 3 senelik evliyiz 1 seneye yakındır bebek istiyorduk ama olmuyordu prolaktin yüksekliği nedeniyle. Ağustos ayında son adetimi gördüm ve eylülde hamile olduğumu öğrendim ama bebeğimin 10 haftalıkken ne yazık ki kalbi durdu , kürtaj olmak zorunda kaldım pazartesi günü. Doktorum 1 adet gördükten sonra deneyebilirsin dedi ama ben o kadar beklemek istemiyorum yeniden bu yola girip acımı arkamda bırakmak istiyorum. Kürtaj sonrası adeti beklemeden hemen deneyen oldumu aranızda. 15 gün zaten ilişki yasağı var ama sonrası için soruyorum
Geçmiş olsun canım Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah
Her şeyden ince sana ve eşine sabır diliyorum
Bence de doktoru dinle korunma konusunda kürtaj tıbbi bir işlem neticede
Zaten sana enfeksiyon ihtimaline karşı antibiyotik vermiştir onu kullanırken gebe kalman ne kadar doğru olur onu da bilmiyorum
Rahmin kendini toparlasın bu arada ki bebis sıkı sıkı tutunsun sana

Evet ilk adette rahimde kalanlarda atılıyor, ve sonrasında zaten gebelik çok çabuk oluyor, bebişi temiz bi rahime aklan güzel olmaz mı? 15 gün dediğin nedir ki? 😀
Yaaa😍 valla şu söylediğin cümle resmen içimi sıcacık etti sıf bunun için bile beklerim🥰 yeterki bebiş sağlıkla tutunsun birdahakine
Geçmiş olsun canım Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah
Her şeyden ince sana ve eşine sabır diliyorum
Bence de doktoru dinle korunma konusunda kürtaj tıbbi bir işlem neticede
Zaten sana enfeksiyon ihtimaline karşı antibiyotik vermiştir onu kullanırken gebe kalman ne kadar doğru olur onu da bilmiyorum
Rahmin kendini toparlasın bu arada ki bebis sıkı sıkı tutunsun sana
Sağol canım rabbim kimseye yaşatmasın inşallah. Antibiyotik 5 tane vardı zaten canım o bittikten sonra düşüncektim ama yukarıdaki yorumdan sonra beklicem 1 ay inşallah 😍

Neyse Turkiye'ye gel de ne var ne tok bi baksınlar hsg falan çektir belki tuplerde tıkanıklık vardır
Eşin de test yaptırır her şey yolunda olsa bile sebepsiz infertilite der yine klomen aşılama falan denerler
Dönüş belli olsaydı randevularini da ona göre ayarlardin ya kötü olmuş ertelemeleri😔
Ben ise geri döndüm kuzum depresyonum ondan
Hala çıktım denemez müdürle olayli başladık adam gerçi herkesle ters
Bakıcı bulamadık en son görüştüğümüz kadına ne isterse tamam demek zorunda kaldık
Allahtan kadın iyi çıktı
Tayinim çıkmadı her gün iskenderundan antakyaya gidip geliyorum resmen işkence ya
Bu hafta da hastayım pazartesi doktora gittim rapor almak için gondermedikleri yer kalmadı
Yarın raporum bitiyor is basi yapmam lazım ama bende iyileşme namına hiçbir şey yok🤕
Anladım Noskimmmm Allah’ım kolaylık versin sana da inşallah yakın zamanda şu tayin işin en azından olur git gel zor.
Çok geçmiş olsun çiçeğim sana da zaten bir işimiz rast gitmedi mi devamlı da böyle oluyor vardır bir hikmeti aileyi hekimliğinden birkaç gün rapor alsan kuzumm🥺

Bende bu ay ovülayson yapıcam birde keçiboynuzu suyu içicez eşimle hani bileğimiz birşey yok ama her türlü şifa onun dışında ben geçen ay uygulamanın gösterdiği tarihten daha erken yumurtlama gördüm oraya güvenemem ama regli bitince 2 günde bir düşünüyordum hayırlısıyla gerçi böyle düşünüyorum ama hiç uyamıyorun dediklerime 😁😁😁bende haftasını başlıyorum galiba kuzum ya senin bat ne zaman
Benim 17 kasım görünüyor bat kuzum. Bende bu ay 2 gün erken yumurtladım ama takvim tahminine bakacağım bu ay. Keşke şu düzenli 2 günde bir ilişki yapabilsek ama zor oluyor

Anladım Noskimmmm Allah’ım kolaylık versin sana da inşallah yakın zamanda şu tayin işin en azından olur git gel zor.
Çok geçmiş olsun çiçeğim sana da zaten bir işimiz rast gitmedi mi devamlı da böyle oluyor vardır bir hikmeti aileyi hekimliğinden birkaç gün rapor alsan kuzumm🥺
Pazartesi günü sağlık ocağına gittim
Bizim aile hekimi normalde rapor veriyor ama izindeymiş başka doktora yönlendirdi sistem
Neyse şikayetini anlattım ben sana rapor veremem git covid testi yaptır sonuca göre uzman rapor versin dedi
Acile gittim ordan rapor alayım bari diye o da uzmana yönlendirdi
Uzmana gittim baktı farenjit dedi bu sefer o da kan idrar tahlili istedi akşama kadar onu bekledim
Yarın işe gidicem bi halimi herkese göstereyim çıkışta göğüs hastalıklarına gidicem bu sefer
Ciğerlerim kötü çünkü sadece boğazda değil
Kuzum benim derdim mevcut iş yeri değilmiş son olaylarla onu anladım
Ben meslekten soğudum acayip yoruyor ve sorumluluğu çok fazla
Ufak çaplı bı sermaye biriktirip kendi işimi kurmayı düşünüyorum ama ne zaman olur nasıl olur olur mu bilmem

X