Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hayır benim çok düzenli 4 ay önce 30 günde bir oldum 3 aydır 31’inde oluyorum şaşmadı
Mesela ben birkaç ay önce senin gibi döngünün 21.günü yumurtlamışım test yapmıyordum o zamanlar. Baktım reglim 1 hafta gecikti hamileyim sandım doktora gittim test negatif doktordan gelince regl oldum yani geç yumurtlamıştım. Bunu bizler söylemiyoruz düzenli olan döngülerde yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunuyor.

Merhaba kızlar bende adet döngüsündeyim henüz olmadım ancak olabilirim sanki herseyin hayırlısı olsun inşallah

Neler yapıyorsunuz? Tedavi ilaç takviye vs neler kullanıyorsunuz? Hamilelik belirtileriniz var mı? Haydi sohbet edelim günler çabucak geçsin ve isteyen bekleyen herkes güzel haberleri alsınlar inşaAllah 🥰
Ben 16 ay evliyim
Bir kimyasal ardından 4+5 haftalık ken düşük yaşadım şuan beklmekteyim 2 ay oldu. Bakalım
Şimdilik fobiol kullanıyorum sadece

Selam kızlar asla yeniden çocuk yapmam derken eşimin gazıyla kendimi bebiş isterken buldum 🤭
Hem heyecanlıyım hem korkuyorum ama sanırım istiyorum
İlk gebeligim tüp bebekle olmuştu, öncesinde de klomen ve aşılama denedik tutmadı
Tüp bebekle pozitifi aldım doğurdum büyüttüm sayılır zor zamanları atlattık
Rahat battı tabiri caizse🤭
Dondurulmuş 2 embriyom var ama şimdilik bir süreliğine doğal denemeyi düşünüyoruz
Nasipte varsa olur hayırlısıyla bat 15 Kasım

Ben 16 ay evliyim
Bir kimyasal ardından 4+5 haftalık ken düşük yaşadım şuan beklmekteyim 2 ay oldu. Bakalım
Şimdilik fobiol kullanıyorum sadece
Allah birdaha yasatmasın ama düştükten kısa süre sonra yine hemen olur diyorlar inşaAllah bu sefer saglıklı hayırlı uzun ömürlü evladın olur

Neler yapıyosunuz kızlar Bayadır yazamadım bat ne zaman ne durumdasınız benim bat 5 Kasım şimdilik belirti falan yok bu ay pek umudumda yok değerlendirmelerimiz oldu ama bakalım hayırlısı olsun sizde durumlar ne konuşalım biraz

Bu emek isteyen sabır ve dua isteyen yolculukta herkesin paylaşım yapması ne güzel inşallah herkesin sağlıklı evladı olur hepimizin

Neler yapıyosunuz kızlar Bayadır yazamadım bat ne zaman ne durumdasınız benim bat 5 Kasım şimdilik belirti falan yok bu ay pek umudumda yok değerlendirmelerimiz oldu ama bakalım hayırlısı olsun sizde durumlar ne konuşalım biraz
Benim 28 i her an olabilir Allah tan umudumu kesmiyorum inşallah en hayırlı zamanda sağlıklı bebişimiz olur

Mesela ben birkaç ay önce senin gibi döngünün 21.günü yumurtlamışım test yapmıyordum o zamanlar. Baktım reglim 1 hafta gecikti hamileyim sandım doktora gittim test negatif doktordan gelince regl oldum yani geç yumurtlamıştım. Bunu bizler söylemiyoruz düzenli olan döngülerde yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunuyor.
Demekki yanlış biliyormuşum ben tee 4’ü de çok geç ya

Ya ben bir şey sormak istiyorum. Yumurta çatladığında kahverengi akıntı olur mu bir bilginiz var mı? İnternette bu tarz bir şey okudum da merak ettim. Ben de döngümün hemen hemen ortasındayım, kahverengi akıntım ve kasıkta sızlama var bugün. Acaba dedim yumurtlama döneminde miyim, internetten baktım yumurta çatlayınca olabilir gibi yazılar okudum ne kadar doğrudur bilemedim.
Bende 12 Ekim'de 5 gün boyunca açık renkli pembe ve açık kahverenkli akıntım oldu sonra doktora gittim erken olabilir dedi kadın doğuma yönlendirdi ve 2 haftalık gözüküyor dedi kan tahlili ver dedi artıkça anlaşılır hamile olup olmadığın 2 günde 2 kat artması lazım dedi bende artmadı ama bakalım hayırlısı olsun

X