Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canlar benimde 5 gün falan açık pembe akıntı oldu bugün de çok üşüyorum, kasigim ağrıyor, kahvemsi akıntı oldu, biraz da mide bulantim oldu, hiç bu kadar uzun süre pembe akıntı olmazdı, belirti sayılır mı sizce?

Benimde çatlatmanın 8 günü Kasım ağrısı ve beyaz akıntı var göğüste hassasiyet arttı bilgisi olan var mı

Kızlar birşey sormak istiyorum aranızda yumurtlama akıntısını yakalayan var mı bu ay? Ben adetimin 14. Günü gördüm 15. Gün değerlendirdim. Yumurta hangisinde çatlamıştır sizce

Kızlar benim bata da 3-4 gün vardı cumartesi ve dün predictor yaptım. Çizginin ç si çıkmadı. Hatta o kadar çıkmıyorki kuruma çizgisi falan da çıkmıyor 🥹

Neyse fena grip oldum. Dün doktor antibiyotik veriyordu. Hamile olabilirim dedim o da kan tahlili istedi. Değilsen içersin hamileysen antibiyotiği içmezdin dedi.

Tüm çizgisizliğe rağmen birde kan verdim. Umut öyle bir şeyki olmadığını bile bile ya öyleysrm demekten kendini alamıyorsun. Hala bekliyorsun

Kızlar benim bata da 3-4 gün vardı cumartesi ve bugün predictor

inşallah güzel sonuçlar alırsın 🤲🏻
Bu sabah regl ağrısıyla uyandım. Sırf evde var diye dayanamadım test yaptım negatif tabi ki. Ama gelen giden yok. Kasık sancısı zaten var ama bu bildiğiniz karın ağrısı. O yüzden kesin adet oldum dedim. Bakalım hayırlısı…

X