Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Regl gibi yogun bir kanaman mı oldu 13 ekimde? Ben hep o kuyuya düşüyorum üstüne görmemi vs diye ama hep adet cıktı. Kesin olarak yogun kırmızı kanaman varsa reglidir. O zamanda suan hissettiğin agrı yumurtlama agrısı dır bu günleri değerlendir bence canım

Yoğun kırmızıydı yumurtlama testi de yaptım hatta bugün çizgi var ama koyu renkli değil yani yumurtlama varmı yokmu anlamadım

Yoğun kırmızıydı yumurtlama testi de yaptım hatta bugün çizgi var ama koyu renkli değil yani yumurtlama varmı yokmu anlamadım
Şöyle ki yumurtanın en olgun oldugu zaman pik oluyor ya, o güne kadar kasık vs agrıların olabiliyor yani yumurtlaman yaklasmısta olabilir bence sen bir doktora git döngünün normalleşmesi için. Çünkü bu kadar kısa aralıklarla regl oluyorsan yumurtlaman cok kısa sürede olgunlaşıp catlıyor demektir buda sıkıntı olabilir canım

Normlade 28 günde bir oluyorum bu ay sadece bu şekilde regl oldum yoksa 28 günde bir oluyorum yumurtlama gününde yakın zaten

Normlade 28 günde bir oluyorum bu ay sadece bu şekilde regl oldum yoksa 28 günde bir oluyorum yumurtlama gününde yakın zaten
Bazen döngüler hava değişikliğinden bile etkilenip uzuyor yada kısalıyor sen 2 günde bir degerlendirmeni yap canım inşaAllah tez vakitte güzel haberleri alırsın

Özel doktoraa gittim canım daha aleti soktuğu gibi yumurtan çok iyi gelişmiş bu gece kesin değerlendir yarında değerlendir dedi çatlama sorunum yok gibi elhamdülillah geç yumurtlamışım yani
Çok güzel, testin varsa bugünde yapsana nasıl çıkacak çok merak ettim. Biz dün değerlendiremedik. Çatlamış mı diye merak edip sabah yaptım rengi açılmıştı. Gece çatladıysa ve kaçırdıysam diye bütün gün düşünmekten migrenim tuttu.

Valla test yapma saatim geçti kuzum kaynanamdayım şuan akşama sıvı almadan müsait olursam yaparım atarım

Çatlama sonrasını değerlendir sende canım belki sabaha karşı çatladı 1 gün durur o orada

Çatlama sonrasını değerlendir sende canım belki sabaha karşı çatladı 1 gün durur o orada
12 saat yaşadıysa ben eve gidene kadar öldüyse diye düşünmekten kendimi alamıyorum. İmkanım olsa bende şuan gidip baktırırm valla. Tek umudum önceki gündeki ilişki bide şunu düşünüyorum neden pikten sonraki iki günde ilişki diyorlar

Bazen hemen çatlamıyor canım ondan dolayı çatlamadan sonrada yapıyosun o şekil yani

Dimi yani boşuna strese soktu seni. İyi ki testi yapmışsın ya valla
İkimizde aynı zamanda öğrenicez bakayım ne olacak. İnşallah hayırlı haberler alırız kuzum :) gerçe benim dün boş diye biraz umudum kırıldı ama hayırlısı artık

İkimizde aynı zamanda öğrenicez bakayım ne olacak. İnşallah hayırlı haberler alırız kuzum :) gerçe benim dün boş diye biraz umudum kırıldı ama hayırlısı artık
Ay cidden kız aynı gün yumurtladık gibi oldu ama benim esas bugünmüş yumurtlama test yapmadım da daha koyu çıkardı kesin nasipse yarın yapıcam ben bugünü de değerlendirdim doktor dedi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…