Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Baktı ultrasondan bakmaz mı yumurtan duruyo çatlamamış dedi oysaki bugün yumurtlamışım baksana ölçesene sen dime senin yumurtalar 2 de durmuyor 3-4 oluyor dedi bide hey Allahım
O ne demek 2 de durmuyor 3,4 oluyor ne demek? Bu arada benim de kasığım her zamankinden daha fazla ağırıyor ya bu kadar ağırmazdı normalde

O ne demek 2 de durmuyor 3,4 oluyor ne demek? Bu arada benim de kasığım her zamankinden daha fazla ağırıyor ya bu kadar ağırmazdı normalde
2 cm olunca çatlar ya yumurta canım benimkiler 3-4 oluyormuş çatlamıyormul öyle dedi ama o genel şeyi söylemiş bence çünkü ben pik olmadı deyince tamam işte çatlama sorunun var dedi e pik oldu Allah’a şükür

Doğru söylüyorsun canım. Bakalım sabaha olursa iyi olur. Senin hamilelik nasıl gidiyor? Kaç haftadasın şuan. İnşallah ikiniz de iyisinizdir.
Çok şükür suan için iyiyiz Allahın izniyle. Biraz korku biraz heyecan içindeyiz. Suan 7 haftalık falanız

Kizlar dünden beri kasıklarım ağrıyor aslında yapmicaktim ovulasyon ama dayanamadım ilk defa yaptım dün çatlamış olabilir mi akşam da karnım ağrıyor diye erteledim hata mı yaptım ne

Ben Ovülasyon kullandığım ay hergün yaptım yumurtlama catlama vs. Ama olmadı diger ay kafamıza göre 2-3 günde bir yaptık ve hamile kaldım kuzum
28 günden 28 güne regl dönemi olan birisiyim bu ay 2 hafta arayla adet döngüm oldu 25 Eylül de oldum sonra 13 Ekim'de tekrar oldum kasık ağrım var birde bu sabah karın ağrısı ile uyandım bıçak saplar gibi ağrıydı gebelik olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…