Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canım eğer durunca koyulaşsaydı senimkiler de koyulaşırdı. Ekliyorum bak.
B8B4D61E-3F8A-47CC-B81E-69734B4D35CD.jpeg

Sen yaptım gittim, sonra gelip baktım dedin ya. Acaba durdukça koyulaştı mı diye düşünmüşsündür diye söyledim.
He dime ondanda korktum bakma :) dedim gerçi hep bırakıp gittim yarım saat 1 saat sonra baktım hep aynıydı bu 20’dk da koyulaştı demekki yine dime kuzum

Evet evet. İlaçları içecek misin? Senin döngün kaç normalde? Ban bir hafta geç yumurtladım. İyi ki testleri yapmışım yoksa adetim gecikince hamileyim sanacaktım.

Canım ben doktora gittim yumurtan çatlamıyor dedi hayatımın şokunu yaşadım hormonlarım güzen nasıl olur anlamıyorum :KK43:( buraya da sorayım belirtisi falan var mı bunun acaba bu aya özgü belki dedim doktor hemen teşhis koydu çatlamıyor diye :KK43:(
İyide senin testin koyulaşmadı ki hiç canım nasıl çatlamıyormuş anlamadım. Söylemedin mi peki test yaptığını belki ona göre açıklardı sana

İyide senin testin koyulaşmadı ki hiç canım nasıl çatlamıyormuş anlamadım. Söylemedin mi peki test yaptığını belki ona göre açıklardı sana
Kıza döngüsüne göne söylemiş. İnsan ultrasondan bakar. Geç yumurtlamış. Bu testlerde stres yapıyor ama iyi oluyor bir yerde. Keşke biraz daha ucuz olsa

Kıza döngüsüne göne söylemiş. İnsan ultrasondan bakar. Geç yumurtlamış. Bu testlerde stres yapıyor ama iyi oluyor bir yerde. Keşke biraz daha ucuz olsa
Döngüye göre herkes aynı şeyi söyler zaten. Ben dedim teste devam etsin muhtemelen geç yumurtlama olacak 21. Gün yumurtlaması görebilir hatta 26.gün bile olabiliyor.

Evet evet. İlaçları içecek misin? Senin döngün kaç normalde? Ban bir hafta geç yumurtladım. İyi ki testleri yapmışım yoksa adetim gecikince hamileyim sanacaktım.

He dime ondanda korktum bakma :) dedim gerçi hep bırakıp gittim yarım saat 1 saat sonra baktım hep aynıydı bu 20’dk da koyulaştı demekki yine dime kuzum

Yok kuzum almadım onlar çatlama olması için verildi ki doktor bana yumurtan oluşmuş çoktan geçmiş çatlamamış dedi teste göre ise bugğn yumurtladım baksana zaten ölçmedi hiç baktı yumurta var adetine ne kadar kaldı dedi 12 gün dedim oo geçmiş dedi
Döngüm 31 gün canım benimkide 2 gün gecikti programa göre telefondaki

Demez olur muyum kuzum nasıl inatlaşıyor benimle çatlama yapan hormon progesteronmuş onunda yükselmesi lazımmış pik yapması için demez miyim piki görmedim ki çatlama sorunum olsun dedim yok anlamıyor on tane şey saydı bana çatlama ile yumurtlama aynı şey gibi dedi anlayacağın

Baktı ultrasondan bakmaz mı yumurtan duruyo çatlamamış dedi oysaki bugün yumurtlamışım baksana ölçesene sen dime senin yumurtalar 2 de durmuyor 3-4 oluyor dedi bide hey Allahım

Demez olur muyum kuzum nasıl inatlaşıyor benimle çatlama yapan hormon progesteronmuş onunda yükselmesi lazımmış pik yapması için demez miyim piki görmedim ki çatlama sorunum olsun dedim yok anlamıyor on tane şey saydı bana çatlama ile yumurtlama aynı şey gibi dedi anlayacağın
Anladım kuzum. Ama bu durumlarda sen teste devam et regl gelene kadar olmazsa yumurtlamayacağını anlarsın. 21.günde 26.günde yumurtlama görülüyor bunlar normal karşılanıyor zaten.

X