Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum yumurtlaman olmuş. Değerlendir sen bugünü, yarın tekrar yap silindiyse çatladı demektir 2 gün üst üste❤️ ay hadi inşallah
Ya cidi misin seen bugün ki karı ölçmedi bile baktı adetimin 20.günü diye yumurtan çatlamamış dedi progesteronuma baktırdı düşük haliyle çatlama olmadı diye senin yumurtan çatlamıyor dedi yazdı çatlatma hapları bana

Sevgicik Sevgicik bişey sorucam dün ilişki oldu, bugün ovilasyon kırmızı çıktı. Bugün ve bikaç gün ilişki olsun mu yok yarın mı olsun siperm kalitesi için. Üst üste olunca kalitesi düyüyormuş ya çok kararsız kaldım
image.jpg

Sevgicik Sevgicik bişey sorucam dün ilişki oldu, bugün ovilasyon kırmızı çıktı. Bugün ve bikaç gün ilişki olsun mu yok yarın mı olsun siperm kalitesi için. Üst üste olunca kalitesi düyüyormuş ya çok kararsız kaldımEki Görüntüle 3147902
Sen bilirsin canım ama bildiğim kadarıyla catlamaya spermler yetişse yeter en azından sabah erkenden olsun catlama hemen olursa spermler yetişsin. Benim fikrim bu tabi

Sen bilirsin canım ama bildiğim kadarıyla catlamaya spermler yetişse yeter en azından sabah erkenden olsun catlama hemen olursa spermler yetişsin. Benim fikrim bu tabi
Ayy kocamı işe zor kaldırıyorum bunun için biraz zor. Napsam aveba yaa çok kararsız kaldım. Yarın akşama geç mi olur acaba? Sen olsan napardın

Ya cidi misin seen bugün ki karı ölçmedi bile baktı adetimin 20.günü diye yumurtan çatlamamış dedi progesteronuma baktırdı düşük haliyle çatlama olmadı diye senin yumurtan çatlamıyor dedi yazdı çatlatma hapları bana
Ultrasonla ölçüm yapmadı mı? Normalde bakıp ölçmesi lazım. Çatlamadığını bizde biliyoruz:) vella benimde 8-9 gibi olması gereken yumurtlamam bugün olmuş biliyor musun. Şaka gibi. Bizde gün ayırı deniyorduk zaten en sonuncusu dün olmuştu. Şimdi yarın mı olsa bugün mü bilemedim. Sperm kalitesi bakımından.

Eklentiler

• 4E41875D-F6D0-4AA6-AA27-6D3055A40907.jpeg
    4E41875D-F6D0-4AA6-AA27-6D3055A40907.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 25
Ayy kocamı işe zor kaldırıyorum bunun için biraz zor. Napsam aveba yaa çok kararsız kaldım. Yarın akşama geç mi olur acaba? Sen olsan napardın
Ben Ovülasyon kullandığım ay hergün yaptım yumurtlama catlama vs. Ama olmadı diger ay kafamıza göre 2-3 günde bir yaptık ve hamile kaldım kuzum

Ultrasonla ölçüm yapmadı mı? Normalde bakıp ölçmesi lazım. Çatlamadığını bizde biliyoruz:) vella benimde 8-9 gibi olması gereken yumurtlamam bugün olmuş biliyor musun. Şaka gibi. Bizde gün ayırı deniyorduk zaten en sonuncusu dün olmuştu. Şimdi yarın mı olsa bugün mü bilemedim. Sperm kalitesi bakımından.
Valla ben yarın hala yumurtlama gibi görünsede değerlendiricem kuzum 4 gün falan yani full

Ay ikimizde aynı gün mü yumurtladık :) çook sevindim kuzum ama ben hala inanamıyorum ya yanlış mı görüyorum diyorum

Senin kasık ağrın var mı bende hiç yok

Ay ikimizde aynı gün mü yumurtladık :) çook sevindim kuzum ama ben hala inanamıyorum ya yanlış mı görüyorum diyorum
Ay evet ya inşallah ikimiz de hayırlı haberler alırız. Ama stres yapırca da olmuyor. O yüzden zevkine yap. Relakss:) benim son 3 testim kalmıştı elimde. Normalde sabahları yapıyorum ama unuttum akşam gelince yaptım.

Ben Ovülasyon kullandığım ay hergün yaptım yumurtlama catlama vs. Ama olmadı diger ay kafamıza göre 2-3 günde bir yaptık ve hamile kaldım kuzum
Doğru söylüyorsun canım. Bakalım sabaha olursa iyi olur. Senin hamilelik nasıl gidiyor? Kaç haftadasın şuan. İnşallah ikiniz de iyisinizdir.

X