Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bu ay da yine regl oldum. nisan gibi doktora gitmiştim en son, bir sıkıntı var mı baktırayım diye,yumurtalıkların çalışıyor çok güzel ama enfeksiyon var,iltihap çok fazla deyip fitil vermişti,onları düzenli kullandım ama bir daha kontrole gitmedim. Eşim zaten hiç gitmedi doktora. Sizce ben tekrar bir kontrole gitmeli miyim iltihap geçti mi geçmedi mi diye. İltihap varsa gebe kalmaya engel mi? Yoksa eşim mi gitmeli sadece sperm testi verse iyi olacak boşuna zaman kaybediyoruz belki de :KK43:

Bu ay da yine regl oldum. nisan gibi doktora gitmiştim en son, bir sıkıntı var mı baktırayım diye,yumurtalıkların çalışıyor çok güzel ama enfeksiyon var,iltihap çok fazla deyip fitil vermişti,onları düzenli kullandım ama bir daha kontrole gitmedim. Eşim zaten hiç gitmedi doktora. Sizce ben tekrar bir kontrole gitmeli miyim iltihap geçti mi geçmedi mi diye. İltihap varsa gebe kalmaya engel mi? Yoksa eşim mi gitmeli sadece sperm testi verse iyi olacak boşuna zaman kaybediyoruz belki de :KK43:
Tabi ki eşiniz gitmeli , bu kadar stres olma sebebiniz belki de eşinizde var olan ve sizin bilmediğiniz bir problem .🙄

bence gidin neticede bir gelişme varmı yokmu bakılır eğer uzun zamandır çocuk yapmayı deniyorsanız ve herhangi bir sonuç alamadıysanız eşiniz de gidebilir uzun zaman olmuşsa ve olmuyorsa en azından sorun yoksa bile allahın takdiri der beklersiniz ama bir sıkıntı varsa tedavi olursunuz

Arkadaşlar bizde sadece adetimden 1 hafta öncesini degerlendirebildik ve benim adetim 7 gün geçti bugün 7. Günüm hala adet olmadım ara sıra kask ağrım olup geçiyor birde afedersiniz sarı akıntım var ama idrar testinde negatif çıkıyor anlam veremedim kan testini kaç gün gecikmeden sonra yaptırmalıyım

Hanımlar daha önce ovulasyon testi kullanan var mı bu niye silikleşmeye başladı koyu olmadan normal mi acaba :KK43:

Eklentiler

• AE080D55-E981-4EDD-BAFC-D51B0AA50E31.jpeg
    AE080D55-E981-4EDD-BAFC-D51B0AA50E31.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 32
Lütfen benim testlere de bakar mısınız anlayamadım 🤷

Eklentiler

• IMG_20221012_164528.jpg
    IMG_20221012_164528.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 33
Tek taraflı düşünmeyin tabii ki eşinizde doktora gitmeli hem sperm tahlili versin eğer enfeksiyon varsa ikinizin de tedavi olması lazım sonuçta cinsellik olduğu için bulaşma ihtimali yüksek canım

Arkadaşlar bizde sadece adetimden 1 hafta öncesini degerlendirebildik ve benim adetim 7 gün geçti bugün 7. Günüm hala adet olmadım ara sıra kask ağrım olup geçiyor birde afedersiniz sarı akıntım var ama idrar testinde negatif çıkıyor anlam veremedim kan testini kaç gün gecikmeden sonra yaptırmalıyım
7 gün gecikmeniz varmış yarın kan testi verebilirsiniz

X