Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar normalde benim adetimin dün bitmesi gerekiyordu bugün 7.gün hala kanamam var hiç böyle bişey olmazdı kasık ağrım da çok neden olabilir acaba

Bu ay da yine regl oldum. nisan gibi doktora gitmiştim en son, bir sıkıntı var mı baktırayım diye,yumurtalıkların çalışıyor çok güzel ama enfeksiyon var,iltihap çok fazla deyip fitil vermişti,onları düzenli kullandım ama bir daha kontrole gitmedim. Eşim zaten hiç gitmedi doktora. Sizce ben tekrar bir kontrole gitmeli miyim iltihap geçti mi geçmedi mi diye. İltihap varsa gebe kalmaya engel mi? Yoksa eşim mi gitmeli sadece sperm testi verse iyi olacak boşuna zaman kaybediyoruz belki de :KK43:
Bugün bende regl oldum arkadaşım aynı sizin gibi gittim bişey çıkmadı eşim bir sene sonra gitti sperm azlığı varikosel çıktı aralıkta ameliyat oldu hala bunlarla savaşıyoruz lütfen geciktirmeyin eşinizin götürün doktora ben bekleyen biri olarak naçizane fikrimi söylüyorum

Arkadaşlar bizde sadece adetimden 1 hafta öncesini degerlendirebildik ve benim adetim 7 gün geçti bugün 7. Günüm hala adet olmadım ara sıra kask ağrım olup geçiyor birde afedersiniz sarı akıntım var ama idrar testinde negatif çıkıyor anlam veremedim kan testini kaç gün gecikmeden sonra yaptırmalıyım
Geç yumurtlamışsındır ondan gecikmişsindir. diğer ihtimalde şu adetten 1 hafta önce yumurtladıysan eğer geç döllenme olmuş olabilir. Bugün yarın olmazsan kan verebilirsin

Bugün bende regl oldum arkadaşım aynı sizin gibi gittim bişey çıkmadı eşim bir sene sonra gitti sperm azlığı varikosel çıktı aralıkta ameliyat oldu hala bunlarla savaşıyoruz lütfen geciktirmeyin eşinizin götürün doktora ben bekleyen biri olarak naçizane fikrimi söylüyorum
Hiç ovülasyon testi yapmadım, bu ay da öyle deneyeceğiz,olmazsa gidecek bakalım. İnşallah sorunsuz kavuşuruz bebişlerimize :)

Buralardayım kuzum ben pek bir şey yapmıyorum sadece normal değerlendirme yapıyorum o kadar saldık gitti. Türkiye ‘ye geldiğim zaman gerekeni yapacağım ben😍 Sen ne yapıyon nasılsın🌺
bende iyiyim yaa aynı aslında bu ay bende saldım diyebilirim olursa hayırlısı olacak tabii ki ama pek değerlendirme vs olmadı denk gelmiş midir bilmiyorum :KK70:

mavilihayat00 mavilihayat00 sen nasılsın neler yapıyorsun seni de göremedim epeydir
İyi kuzum napayım normale döndüm geçen aylardaki gibi gebe kaldım mı kalmadım mı düşünmüyorum. Bu ayı böyle düşüncesiz bitirmeyi planlıyorum. Önümüzdeki aya tekrar ovulasyon testleri ile başlayacağım bakalım hayırlısı olsun. İnsan kendini dinlemeyince belirti çıkmıyormuş bunu anladım 🤣 şuan hiçbir şeyim yok 🤣 sen naptın kuzucum nasıl gidiyor ♥️

İyi kuzum napayım normale döndüm geçen aylardaki gibi gebe kaldım mı kalmadım mı düşünmüyorum. Bu ayı böyle düşüncesiz bitirmeyi planlıyorum. Önümüzdeki aya tekrar ovulasyon testleri ile başlayacağım bakalım hayırlısı olsun. İnsan kendini dinlemeyince belirti çıkmıyormuş bunu anladım 🤣 şuan hiçbir şeyim yok 🤣 sen naptın kuzucum nasıl gidiyor ♥️
bende aynı senin gibi kafamı meşgul etmeye çalışıyorum ki takıntı olmasın diye çok da bişey beklemiyorum bu aydan zaten salmışız :)

Merhaba güzel anne adayları, ben mayıs ayında kimyasal gebelik yaşadım. Normalde adetlerim 33 günde bir düzenlidir. Sonraki 1. Adet zamanında geldi ama 2.ay 52 gün gecikti, 3.ay yine zamanında oldu. Ovilasyon testine başladım bakalım artık. Tek dez avantajım eşim ayda bir hafta şehir dışıra çıkıyor ve yumurtlamam onun olmadığı zamanlara denk gelebiliyor.

Hangi ovülasyon testi daha iyi sizce birgebeningunlugu mu minnakkurabiyeler mi yoksa trendyolda labaquick mi bide strip mi kaset mi
Minnak kurabiyelerin ki daha hassas oda güzel Ebru ablanın kaset testinde bayağ güzel diğeri o kadar değildi trendyolda olanı hiç kullanmadım canım ama kullanan kişiler memnun🍀

X