Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Teyzeleri büyüyor minnoşum kalbini duyduk bugün 😍 7+0 ız 🥰

Eklentiler

• 852EE710-B9AB-419F-989E-6FF3A67B1DE8.jpeg
    852EE710-B9AB-419F-989E-6FF3A67B1DE8.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba Herkeze banada yardımcı olurmusunuz lütfen nisan ayında kürtajın oldu 3 Ay korundum hala bekliyorum olmadı??? Napmam lazım acaba bir sıkıntı varmıdır doktora gitmem lazımmı sizce yardımcı olurmusunuz adet düzenimde bozuldu kürtaj olduğundan beri ayın bir 6 oldum bir dördünde bugünde 1 de Sevgicik Sevgicik

Son düzenleme:
Merhaba Herkeze banada yardımcı olurmusunuz lütfen nisan ayında kürtajın oldu 3 Ay korundum hala bekliyorum olmadı??? Napmam lazım acaba bir sıkıntı varmıdır doktora gitmem lazımmı sizce yardımcı olurmusunuz adet düzenimde bozuldu kürtaj olduğundan beri ayın bir 6 oldum bir dördünde bugünde 1 de Sevgicik Sevgicik
Merhaba. Kaybın için üzüldüm Allah birdaha yasatmasın. Bence doktora gitmelisin. Adet düzeninde ki 1 haftaya kadar olan değişimler normal kabul edilir. Çok zor biliyorum ama klasik söylenen sey kafaya takmamak. Tabi insanın takmaması da cok zor hayatında birsey olması gerekiyor. Doktora gidip onun görüşünü de almalısın bence. Allahctez vakitte hayırlı, saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin 🥰

Merhaba. Kaybın için üzüldüm Allah birdaha yasatmasın. Bence doktora gitmelisin. Adet düzeninde ki 1 haftaya kadar olan değişimler normal kabul edilir. Çok zor biliyorum ama klasik söylenen sey kafaya takmamak. Tabi insanın takmaması da cok zor hayatında birsey olması gerekiyor. Doktora gidip onun görüşünü de almalısın bence. Allahctez vakitte hayırlı, saglıklı uzun ömürlü evlatlar versin 🥰
Amin canım allah senden razı olsun yardımcı olduğum için rabbim sanada sağlıkla evlat nasip etsin inşallah elimde değil kalbim açıyor adet düzensizliği kurbandan dolayımı yani sıkıntı değil ama demi

Arkadaşlar sag kasığım da agrı var biraz hafifledi ama iğne gibi batıyor sag kasığıma ara ara normal mi acaba yine yumurtlama gerçi adetim de geciktiricikti test yapmakta istemiyorum

Amin canım allah senden razı olsun yardımcı olduğum için rabbim sanada sağlıkla evlat nasip etsin inşallah elimde değil kalbim açıyor adet düzensizliği kurbandan dolayımı yani sıkıntı değil ama demi
Amiiin canımmm. Evet ondan olabilir ama dediğim gibi doktora gidersen o sana yönlendirme yapar ve yumurtalıklarına bakar

Allah razı olsun canım. Benimde kaybım var geçen sene. Bana dua et bu sefer evlatlarım saglıklı hayırlı uzun ömürlü olsun olur mu? 🥺 Ben daha dün hamile oldugumu öğrendim
Ya Masallahhhh sabanallah rabbim sağlıklı evlat nasip eder inşallah dualarım seninle canım benim birşey sorucam bilmedigim icin iliski duzeni nasil olmali ben yumurtlamami bilmiyorum yardimci olurmusun😔

Ya Masallahhhh sabanallah rabbim sağlıklı evlat nasip eder inşallah dualarım seninle canım benim birşey sorucam bilmedigim icin iliski duzeni nasil olmali ben yumurtlamami bilmiyorum yardimci olurmusun😔
Bak sana söyle söyliyeyim geçen ay Ovülasyon testi kullandım yumurtlama günümü çatlama günümü bu testlerle çgrenip degerlendirdim yani kesin olarak günü biliyordum ama hamile kalamadım sonra bu ay ev tasıdım öyle yogun karmakarışık seylerle ugrastım ki bebek düşünemedim hatta öyle yumurtlama çatlama vs bilmediğim için rast gele 2 günde bir 3 günde bazen 4 günde 1 ilişki oldu bu ay asla olmaz diye bekliyordum cübkü ne bebek düşünebildim nede olacagı na inandım çünkü Düzeni cok ara vererek ilişki oldu ve cok işim vardı evi topla eşyaları topla yeni eve taşın onu yerlestşr evdeki tamirlerden sonra tekrar tekrar eve büyük temizlik yap derken son 10 güne kadar bebek üzerine yogunlasamadım ve dün ögrendim ki Hamileymişim. Bu demek oluyor ki herkes dogruyu söylüyor eger hayatında bir karışıklık yada bir mesguliyet varsa ve bu sefer kesin oldu diye düşünecek vaktin yoksa o ay oluyor tabi istisnalar hariç. Çünkü bizim beynimiz bebek düşündükçe Hamileymişiz gibi hormonları mızı arttırıyor ve böylece hamilelik olmuyor kafadan belirti uyduruyoruz. Ben o kaybımdan sonra kendi isteğimle tam 15 ay ara verdim son 2 aydır tekrardan istemeye baslamıstım yani şöyle ki ben psikolojik olarak toparlanmak istedim acıkcası bu sıradada tahmin ediyorum ki vucudum da kendini toplamış Allahın izniyle. Sana tavsiyem doktora git ve sonrasında bol bol dua et sağ elini karnına koy önce dua et sonra 100 Er kere Ya Halik Ya Musavvir Ya Bari oku her gece uyumadan önce. Çünkü Allah kul yaratmak isterse olmayacak diye düşündüğümüz zamanlarda oluyo geçen ay nokta atısı gibi ilişki olmustu olmadı bu ay sacma sapan düzensiz cok ara vererek ilişki oldu ve Rabbim nasip etti ama ben o sana dediğim zikirleri okudum her gece son 10-15 gündür

X