Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben üç ay kullandım onu canım gerçekten güzel yumurtlama yapıyor ama olmadı
Canim güzel yumurtlama nasıl oluyor ?
Ovulasyon testi daha mı köyü oluyor
Yoğun akıntı ve kasık ağrısı hissetmiştim kuzum benim ovülasyon testleri zaten koyu çıkardı yumurtlama zamanları
Benim ki çok koyu çıkmazdi.
Bu ay her gün kuru incir yedim ve ovulasyonum baya köyü çıktı. Bende buna bağlamıştım.

Ben üç ay kullandım onu canım gerçekten güzel yumurtlama yapıyor ama olmadı
Denemediğim şey kalmadı soğankürü maydanoz süt buharı hayıtotu bilmemne 2 yıl olcak nerdeyse hala tık yok 😒
Doktor Bey’in Instagram hesabına bakıyorum kullanıpta gebe kalanlara nasıl imreniyorum varya sanki hiç olmayacak hissi işte çok kötü
Bende bakıyordum 45 yaşında bile gebe kalanlar var umut oluyordu ama 3 ay kullanıp 1 ay daha bekledim ek olarak 1 ay daha bekledim sonra hocayı sessize aldım ne haberlere bakıyorum ne canlı yayınları izliyorum içimden gelmiyor artık 🤷‍♀️

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı sevdaluk1911 sevdaluk1911 loirily loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec mehrunnisa mehrunnisa Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Safransari Safransari Eymen01 Eymen01 ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼

Muhteşemm kızlarrr 🥰
Durum bildiriyorum dün gece çok saçma sekilde bir sağ bir sol kasıgıma batmalar oldu sanki orda tadilat varmıs gibi şiddetli değil ama net kendini hissettirdi. Az önce bir anda hapşurmamla sag kasıgımda ceviz gibi yuvarlak sekilde acı batma gerilme gibi birsey oldu ve sag bacagıma vurdu 3 saniye falan sürdü ama çok şiddetliydi hala bir sağa bir sola batma oluyo kasıklarda biri dürtüyo gibi. Garip olan hiç 2 taraflı batma olmazdı bende hatta sol tüpüm kapalı heralde diye düşünmüştüm geçen gün çünkü orda hiç agrı batma vs hiç olmazdı 🥰 ayın 19 unda saglı sollu kasık ve Rahim agrım olmustu şiddetli. uzanınca hafifledi uyumusum 4 saat sonunda uyanınca geçti. 21 inde ise sag baskın sekilde solda belli belirsiz sekilde batma gibi olmustu sonra oda azalmıstı ama dün geceden beri agrıdan ziyade bir sola bir saga batma oluyo 3-5 dk da bir. Bat 3 veye 5 Ekim diye düşünüyorum. Sizce umutlanayım mı 🥰 tabi ben hala adettir bu beynimin oyunlarıdır diye düşünüyorum ama hayırlısı sevdaluk1911 sevdaluk1911 loirily loirily Polenimbenimle Polenimbenimle B bilemegec mehrunnisa mehrunnisa Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ve unuttuğum diğer cağnımm kızlar ❤️🌼
Adettir deme yinede aşırı umutlanma ama bebiş diye düşün bebiş olsun inşallah ❣️💞

Adettir deme yinede aşırı umutlanma ama bebiş diye düşün bebiş olsun inşallah ❣️💞
İnşaAllah. Zaten tam umutlanamıyorum neden bilmiyorum beklediğim keskin belirtiler var galiba benim 😂 bu ay hiç kandıramadım kendimi yumurtlama dönemini bilmediğim ve kafamıza göre degerlendirme yaptıgımız için olabilir

İnşaAllah. Zaten tam umutlanamıyorum neden bilmiyorum beklediğim keskin belirtiler var galiba benim 😂 bu ay hiç kandıramadım kendimi yumurtlama dönemini bilmediğim ve kafamıza göre degerlendirme yaptıgımız için olabilir
İnşallah gönlüne göre olur bizim bu ay karar verdik iki deneme yaptık geri pişman oldum gibi erken davrandık galiba 4 ekimi bekliyorum olduysada hayırlısı aşağı yukarı senle aynı tarihlerde belli olur sen hamileyim dersin bende bu ay yok derim (şimdilik olmasın sonra Bi kızım olsun 😂) gönlüne göre olsun bakalım hayırlısı❣️💖

İnşallah gönlüne göre olur bizim bu ay karar verdik iki deneme yaptık geri pişman oldum gibi erken davrandık galiba 4 ekimi bekliyorum olduysada hayırlısı aşağı yukarı senle aynı tarihlerde belli olur sen hamileyim dersin bende bu ay yok derim (şimdilik olmasın sonra Bi kızım olsun 😂) gönlüne göre olsun bakalım hayırlısı❣️💖
Amiiin kuzumm. Allah biliyor her bekleyen dua eden herkes gibi çok istiyorum Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin ❤️ sana da istediğin vakitte gül yüzlü bir kız evlat versin 🥰 bu topikte bekleyen isteyen dua eden hepimşze de Allah tez vakitte saglıklı hayırlı uzun ömürlü biri kız biri erkek ikizler versin 😂 kız 7. Yılımız giricez 3 bucuk yıl ben istemedim sonra belli süre olmadı hamile kaldım ikizlere sonra Rabbim emanetlerini aldı sonra 1 bucuk seneye yakın yine istemedim daha dogru su işe gireyim bilmemne dedim girdim tainimiz cıktı artık dedim birdaha ertelemek yok nasipte oldu mu bebekte olur atama da olur işte olur hepsi birlikte olur 😂 ama öteki gebeliğime 8. Ayda kalmıs tım inşaAllah bu ay tutmuştur da cok beklemeyiz 😏🤲🏻🌼

Amiiin kuzumm. Allah biliyor her bekleyen dua eden herkes gibi çok istiyorum Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin ❤️ sana da istediğin vakitte gül yüzlü bir kız evlat versin 🥰 bu topikte bekleyen isteyen dua eden hepimşze de Allah tez vakitte saglıklı hayırlı uzun ömürlü biri kız biri erkek ikizler versin 😂 kız 7. Yılımız giricez 3 bucuk yıl ben istemedim sonra belli süre olmadı hamile kaldım ikizlere sonra Rabbim emanetlerini aldı sonra 1 bucuk seneye yakın yine istemedim daha dogru su işe gireyim bilmemne dedim girdim tainimiz cıktı artık dedim birdaha ertelemek yok nasipte oldu mu bebekte olur atama da olur işte olur hepsi birlikte olur 😂 ama öteki gebeliğime 8. Ayda kalmıs tım inşaAllah bu ay tutmuştur da cok beklemeyiz 😏🤲🏻🌼
İnşallah bir hafta sonra müjdeni yazarsın buraya ben ertelemedim evlenince hemen çocuk yaptık kızım olu aktı 33 haftalıkken ölü doğdu 40gün sonra oğluma hamile kaldım çok şükür zorluklarlada olsa kucağıma aldım şuan biraz oğlum için ertelemek istiyorum bana çok düşkün biraz daha büyüsün yoksa bide kızım olmasını çok istiyorum ertelemek istiyorum ama kendimide biliyorum pozitifi öğrenim sevinçten içim kıpır kıpır olur 😂

X