Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Nasılsınız hanımlar, memlekette fındıktaydım pek aktif olamadım. Bugün doktor randevum vardı, folik asit verdi adı diofol. Daha önce kullanan, memnun olan veya olmayan, başka markalarda folik asit kullanan var mı? Nette biraz dolaştım, doktorun bana verdiği diofolu pek kullanan yok sanırım. Biraz tereddüt ettim açıkçası.

Nasılsınız hanımlar, memlekette fındıktaydım pek aktif olamadım. Bugün doktor randevum vardı, folik asit verdi adı diofol. Daha önce kullanan, memnun olan veya olmayan, başka markalarda folik asit kullanan var mı? Nette biraz dolaştım, doktorun bana verdiği diofolu pek kullanan yok sanırım. Biraz tereddüt ettim açıkçası.
Karadenizli hemşehri kokusu alıyorum sanki... Kolay gelsindi. Ben çocuk düşünmeye başlayınca araştırmalarım sonucu folidoce kullanıyordum. Sonra doktora gittiğimde z-fol diye farklı bir marka folik asit verdi. Biraz da onu kullandım. Şimdi regenesis max kullanıyorum. Bazı doktorların anlaşmalı olduğu markalar oluyor, onu öneriyor.

Bende bu sefer test filn yapmayacağım ovulasyon testi de yapmıyorum eşim biraz karşı ona 2 günde 1 birliktelik oluyor bat 3 kim 1 ekime kadın douma randevu almıştım kontrol amaçlı 1 ekimde gittiğimde adet olmazsam zatn doktor ister gebelik testi 😁 insallab güzel haberler alırım diye dua ediyorum
İnşaAllah kuzum 🥰 bende bu ay Ovülasyon testi kullanmadım ve hiç streste yapmadım bana da stres acısından pek iyi gelmedi

Kuzum bende folik asit kullanıyorum bu ay ve kulladıgıım her ay genelde başka isimde oluyor içerikleri aynı yani sen içini ferah tut 🥰

Kuzucum Kullanan arkadaşlarım oldu içeriği de güzel merak etme gönül rahatlığıyla kullanabilirsin😍🌺

Karadenizli hemşehri kokusu alıyorum sanki... Kolay gelsindi. Ben çocuk düşünmeye başlayınca araştırmalarım sonucu folidoce kullanıyordum. Sonra doktora gittiğimde z-fol diye farklı bir marka folik asit verdi. Biraz da onu kullandım. Şimdi regenesis max kullanıyorum. Bazı doktorların anlaşmalı olduğu markalar oluyor, onu öneriyor.
Doğru koku alıyorsun canım ☺️Nette pek çok isimde folik asit var bugün bakınca kafam karıştı, bana doktorum ismini verdiği yeterli mi değil mi diye biraz da tereddüt ettim.

Eklentiler

• 1727C360-35E8-4CA5-B01C-33D42C0D3CC4.jpeg
    1727C360-35E8-4CA5-B01C-33D42C0D3CC4.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar bakınnn 14ünde yumurtladım sanmıştım yanılmışım adetimin 17.günü yumurtladım bugün, şimdi neler yapmam lazım kaç gün değerlendirelim😍

Eklentiler

• FB376940-97F3-48C2-8E98-1D71FD8B2A59.jpeg
    FB376940-97F3-48C2-8E98-1D71FD8B2A59.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar bakınnn 14ünde yumurtladım sanmıştım yanılmışım adetimin 17.günü yumurtladım bugün, şimdi neler yapmam lazım kaç gün değerlendirelim😍
Canım benim 14’ünde de yumurtlama olmuş gözüküyorsun muhtemelen senin bu 2. defa aynı bugunu ve ertesi günleri değerlendirerek geçir😍

35 yaşında gebe kalmaya çalışan var mı? Çok mu geç kaldık :KK43:
35 gec degıl ya hu...Yapmayın..34'den bir sonraki yani çokta şey değil ...Bence 45'e kadar yolu var...

Günümüz şartlarında 40'a kadar bence çok normal...Sağlıkla,tez vakitte gelsin bebişiniz :KK200:

X