Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

6 aydır demiyoruz olmuyor.Polikistik over ım Fsh ım 10 Amh ım 8.Gittiğim doktorlar 1 senelik evli değiliz diye tedaviye baslamaya asla yanaşmıyorlar 6 aylık evliyim yaşım 31. 6 ay daha bekleyip tedaviye baslamayı düşünüyorum bakalım artık olursa.pco olup tedavisiz doğal yollarla hamile kalan var mı acaba merak ediyorum.

Kızlar merhaba yumurtalık sayısını ve kalitesini doğal yoldan artırmak için bi yönteminiz yada içtiğiniz bir şey var mı?

Kızlar PROLAKTIN 30.3 çıktı bu yüksek mi pzt doktora gideceğim acaba ilaç verip düşürür mü?

Kızlar şükürler olsun bugün yumurtlamayi gördüm.
Dün değerlendirdik aslında.
Bugunle birlikte 3 gün değerlendirirsek 4 gün üst üste olacak.
Aslında bu kadar üst üste değerlendirme yapmak istemiyordum. Aylardır gebelik olusmayip benim testler de normal çıkınca eşimin spermlerinde mi sorun var diye 2 güne bir ilişki yaşayalım demiştim.

Sizce bugün değerlendirme zorunlu mu, yumurtlama bugün çatlama yarın ise yarın mi önemli olan ?
IMG_20220915_122054.jpg

<0.200 hamile değilmişim canım ben...Çıktı sonucum..Allah'ım tez vakitte bebek bekleyen herkese bana da sağlıkla nasip etsin :KK200:
En kısa zamanda inşallah inşallah nasip olur pes etmwk yok . Bende tam saat 09.50 gibi verdim hala çıkmadı burda hastane çok yoğun oluyor çok heyecanlıyım her seferinde nasıl bu kadar heyecan oluyor anlamıyorum hep negatif görmekten usanmıyoruz sanırım 😊

En kısa zamanda inşallah inşallah nasip olur pes etmwk yok . Bende tam saat 09.50 gibi verdim hala çıkmadı burda hastane çok yoğun oluyor çok heyecanlıyım her seferinde nasıl bu kadar heyecan oluyor anlamıyorum hep negatif görmekten usanmıyoruz sanırım 😊
Usanmayacağız canım benim..Vakit saat var demek ki..Yoksa herşey biz insanların istediği şekilde ilerleseydi düzen kalmazdı..Doğacak çocuğumuzun bile bağlantılı olduğu bir başkalarınıda ilgilendiren kader planı var...O yüzden o tamamlanır ve zaman gelir olur..Böyle düşünüyorum ve sabırla zamanını bekliyorum :KK200: :KK68:

Bende de durumlar daha farklı hormonlar normal herhangi bir adet düzensizliği kilo insülin direnci hiçbir şey yok ama görüntüde polikistikover görüntüsü var
benim de iki yıla yaklaştı hala gebelik olmadı doktor demişti evet gebeliğe engel değil ama zaman alabilir diye senin yaşın daha küçük biraz daha kendiniz deneyin doktor mfk nın takviyelerini kullanabilirsin canım inşAllah gerek kalmazda gebe olduğunu öğreniriz🌺
Ahh aynıymışız seninlee benim sadece amh yüksek diger degerler normal oldugu icin pco demiyorlar ama ultrasonda da pco gorunumu var bal petegi mi ne demisti doktor 🤷‍♀️ 3 seneye yaklastik 1 kimyasal gordum sadece 🤦‍♀️ sana bir tedavi onerdiler mi ? 😊

kızlar şu yumurtlama testlerini bana da anlatır mısınız? nasıl yapıyorsunuz? ben de 1 senelik evliyim,yeni düşünmeye başladık,daha doğrusu birkaç aydır korunmuyoruz ama üstüne de düşmedik,baktım kendiliğinden olmuyor ben de yumurtlama testi almak istiyorum ama hiç kullanmadım,azcık anlatsanız bana da

kızlar şu yumurtlama testlerini bana da anlatır mısınız? nasıl yapıyorsunuz? ben de 1 senelik evliyim,yeni düşünmeye başladık,daha doğrusu birkaç aydır korunmuyoruz ama üstüne de düşmedik,baktım kendiliğinden olmuyor ben de yumurtlama testi almak istiyorum ama hiç kullanmadım,azcık anlatsanız bana da
Merhaba canım. Ben sana bildiğim kadarını anlatıyorum adetin bittikten sonra her gün öglen 13-16 saatleri arasında testi yapıyorsun aynı gebelik testi gibi ama tek farklı asla ilk idrarla yapmıyorsun testi yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesip öyle testi her gün asagı yukarı aynı saatlerde yapıyorsun. Eger c ve t cizgisi eşit koyulukta veya T cizgisi daha koyu cıktıgı zaman pik demek o gün yumurtluyor sun demektir o günü Degerlendiriyorsun sonra teste her gün aynı saatlerde 2 saat sıvı alımını kesip yapmaya devam ediyorsun T cizgisi silikleşmeye basladı gı gün de çatlama olmus oluyor çatlama ve ertesi günü de Degerlendiriyorsun. Eger döllenme olmadı yani bebek olusmadıysa catlama gününden 14-16 gün sonra da adet oluyorsun kuzum. Dilim döndüğünce anlatmak istedim 🥰

Merhaba canım. Ben sana bildiğim kadarını anlatıyorum adetin bittikten sonra her gün öglen 13-16 saatleri arasında testi yapıyorsun aynı gebelik testi gibi ama tek farklı asla ilk idrarla yapmıyorsun testi yapmadan önce en az 2 saat sıvı alımını kesip öyle testi her gün asagı yukarı aynı saatlerde yapıyorsun. Eger c ve t cizgisi eşit koyulukta veya T cizgisi daha koyu cıktıgı zaman pik demek o gün yumurtluyor sun demektir o günü Degerlendiriyorsun sonra teste her gün aynı saatlerde 2 saat sıvı alımını kesip yapmaya devam ediyorsun T cizgisi silikleşmeye basladı gı gün de çatlama olmus oluyor çatlama ve ertesi günü de Degerlendiriyorsun. Eger döllenme olmadı yani bebek olusmadıysa catlama gününden 14-16 gün sonra da adet oluyorsun kuzum. Dilim döndüğünce anlatmak istedim 🥰
Aydınlandım canım çok teşekkür ederim :)

X