Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Eki Görüntüle 3130139
Kızlar pik olmuş mu? Dün değerlendirdik ilk 5 dkda bugün test yapınca bu kadar koyu değildi sonradan koyulaştı pik olduysa kaçırmaktan korkuyorum
Şuan olmuş gibi canım ama bazen pik iki üç gün sürüyor bazen ertesi güne silikleşmeye başlıyor sperm nasılsa 2 gün canlı kalıyor sen yarın yine yap nasipse tutar zaten silikleşse bile

Şuan olmuş gibi canım ama bazen pik iki üç gün sürüyor bazen ertesi güne silikleşmeye başlıyor sperm nasılsa 2 gün canlı kalıyor sen yarın yine yap nasipse tutar zaten silikleşse bile
Peki 15-20 dakika sonra bu kadar koyulaştı ilk 5.dakikada silik çizgiydi aynı gebelik testi gibi bunun da geçersizliği olur mu acaba beş dakikadan sonra ona göre eşimi darlayacağım çünkü dün pik yok diye hemen kalkıp tuvalete gittim

Valla ben hiç kullanmadım ama bir gebenin günlüğü sayfasını takip ediyorum o kaset testlerde 15 dk kadar bekleyin diyor diğer gebelikler gibi değil bu sanıyorum

Ben bu ay saldım o yüzden. Hem işler falan bahane oldu hemde geçen ay o kadar dikkat ettik olmadı ya. Ya nasip dedim bu ay
En güzeli canım benim bende hiç uygulamaya falan bakmadım bakamayacağım da bu ay daha rahattım he eşim yoktu o ayrı konu ama olsada öyle yapacağım bak akıntı bile yok yok dedim bi anda geldi nasıl her şey nasiiiiip

Büyün hersey cidden kafamızda ben onu anladım kuzum cok zor ama malesef böyle.

Fikirlerinize ihtiyacım var.. Merhaba kızlar 2 senedir evleyim baştan beri çocuk istiyoruz. Prolaktin tsh insülin direnci çok ciddi polikistik over görünümüyle birlikte son q senedir tedavi görüyorum. 15 yaşımdan beridir de 8 aylara kadar adet görememe gibi şeyler sürskli yaşadığımdan ve prolaktinden dolayı memeden süt gelmesi gibi kızlığımdan beri hep ilaçlar doğum kontrol hapları söktürüler.. ilk evlendiğimde devlette bi dr hemen çocuk yapmaya bak yoksa zor demişti.

Bu arada 23 yaşındayım. Sonra işte iki sene oldu evleneli güzdl tedaviler gördüm yılbaşından beri günü gününe adet görüyorum ilk defa ve kan geliyor yani çok güzel birşey .. çoğu şey kontrol altında şuan sadece çatlatma denedim o da olmadı aşışamayla uğraşmak istemediğim için biz Bahçeçiye gittim eşimle. Dr. Mra cok ciddi pkoymuşsun çok iyi dedi muayene ettikten yani tüp bebek için çok iyi bi sürü yumurtaa sonra rahim temiz eşimin sonuçlarıda yeterli buldu ve sizin normal yollada çocunuz olur dedi ama ne zaman olur bilemem dedi öyle deyince maddi durumumuz çok olmadığı için eiim vazgeçti madem normal yollada olcağını dediği için dr.

Şimdi dediğim gibi ben yılbaşından beri günü gününe oluyorum en fazla 1-2 ya erken ya geç . Bu ay 31.08 si BAT ım. 01.08 SAT
Ben hala adet olmadım bi hafta önce batma hisettim 2 kere gebelik testi yaptım geçen hafta çıkmadı birşey ama sabah yapmadım hep akşam vakti bana göre varsa çıkması lazım idrarda da yani . Hiçir belirtim yok adet üzerine.

Sizce durum nedir yarın sabah kan vericem heyecanlıyım benzer öyküleriniz varsa dinlemek isterim çok heyecanlıyım :)

Oh çok şükür kuzum çok sevindim artık evin içindesin nasılsa yerleşirsin
Kalp kalbe karşıymış vallahi bir arkadaşımın annesinin ölüm haberini alınca üzüldüm o yüzden sessizdim buralardayım son gaz devam

Eki Görüntüle 3130139
Kızlar pik olmuş mu? Dün değerlendirdik ilk 5 dkda bugün test yapınca bu kadar koyu değildi sonradan koyulaştı pik olduysa kaçırmaktan korkuyorum
Kuzum zaten değerlendirmişsin bence yarına daha kolay olacak gibi gözüküyor hadi koyu olmasa da çatlama olsa da yarın her şekilde değerlendireceksin çatlama daha önemli

Bende de durumlar daha farklı hormonlar normal herhangi bir adet düzensizliği kilo insülin direnci hiçbir şey yok ama görüntüde polikistikover görüntüsü var
benim de iki yıla yaklaştı hala gebelik olmadı doktor demişti evet gebeliğe engel değil ama zaman alabilir diye senin yaşın daha küçük biraz daha kendiniz deneyin doktor mfk nın takviyelerini kullanabilirsin canım inşAllah gerek kalmazda gebe olduğunu öğreniriz

Allah rahmet eylesin. Allah arkadaşına da sabır versin. Aynen kuzum çok şükür girdik eve bundan sonrası olabildiğince düzen yapmak

İnşallah kavuşuruz hayırlısıyla inşallah vardır da bu serüvenim herkese umut olur güzel bir yazı yazıp paylaşabilirim burda sevincimi herşeyimi ya isteyipte olmaması çok zor gerçwkten heleki sülalendeki bütün kadınlar tabiri caizse bi ceket atsan gebe kalan cinsten olunca herkes bekliyor falan aşırı stres yapıyorum aşıııırı hemde

Bende kendimi bildim bilesi pkoluyum...Bana da evlenmeden önce birçok doktor çocuk işini hızlandırmalısın demişti...

İlaçlarla adet oluyordum..Evlendim yine aynı şekilde ilaçsız asla olamıyordum...Hatta evlenmeden önce birara bıraktım ilaçları kendi kendine ne zaman gelecek acaba dedim 1 yıl oldu gelmedi yine doktora gitmiştik o derece yani

Pkoya rağmen hamile kaldım Allah'a şükür..

Şimdi ikinciyi istiyoruz Allah'ın izniyle...Yarın doktora gidicem şüphem var ...Gebelik mi? Yoksa yine pko ile alakalı bir hormonel bozukluk mu yaşıyorum öğrenicem inşallah..

Bizim gibi pkolu olanlar anca kana giderse en erken öğrenebiliyor..Gerçi ilk gebeliğim kanda 3 haftalıkken idrar testimde de çıkmıştı ama bilmiyorum...

Bende 7 senedir ilaçlarla oluyordum ama onada adet denirse 2 gün leke gibi şeyler geliyorsu işte 1 Allahtan kan görmelere başladım çok şükür . Yani ilk gebeliğinizi tam olarak olarak ne zaman öğrenmiştin gecikme olmadan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…