Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kuzum hiç birseyime bakmadılar bende anlamadım gittiğim doktorlar karından Ultrasondan bakıp hersey yolunda deyip dogal deneyin deyip yolluyor başka bir doktora gidicem nasipse su evi tasıyıo yerleştirdikten sonra
Baktır kuzum gerekirse ısrar et. Hani bişeyin yoksa bile en azından olmadığını bilirsen kafana takmamış olursun. Acaba şuyum mu yüksek ondan mı olmuyor vs vs diye düşünmezsin. İnsan takıyor.

Kızlar dün ovulasyon koyulasti biraz, bugün daha koyulasmasini beklerken, yine soluk çıktı.
Yumurtlama hala olmadı mı acaba, yoksa 24 saat içinde yumurtlama ve çatlama oldu ben mi yakalayamadim.
Nirmalde adet dongum 28 gün, yumurtlamanin bu kadar geç kalmadı normal mi sizce ?

Eklentiler

• IMG_20220914_134021.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar akıntım yok yok dedim dün bi anda şeffaf akıntı geldi baya çok hemde muhtemelen çatlama sıvısı diye yordum ben çünkü hep kuruydum eşim yarın gelecek gece ama akıntıdan sonra artık geçmiş mi oluyor yapsak da olmaz sanırım dime

Sana niye hiç yapmadılar ki canım ben 5 aydır korunmuyorum ama doktora 1 yıldır olmuyo dedim ilk hormon testi yaptılar mesela sende yaptır nasipse onlar önemli epey
Bende anlamadım bir kere hamile kaldım diye yapıyorlar muhtemelen ama bende tam zamanında gitmiyorum simdi Allah var adet gecikme olunca gidiyorum anca oda 1 ay falan gecikir se yani

Suan bende aynı durumdayım, akıntım tamamen kesilmişti dün gece deli gibi akıntım gelmiş iç çamasırıma bende anlamadım neler oluyor bize. Çatlamadan sonra da 24 saat bekliyor yumurta diye biliyorum kuzum belki seninki de bekler bence degerlendir

Ee sen ovulasyon yapmıyorsun ama dime bu ay canım senden bari öğrenirdim çatladığında mı o kadar sıvı geliyor kesin mi yani diye eşim olmayınca ilk kez net gördüm yani sıvıyı o varken karışıyordu demekki spermle yok yok diyordum ama şaşırdım gelince

Yok bu ay yapmıyorum kuzum kafamı kaşıyacak zamanım yok suan. Ama Ovülasyon yapan arkadası etiketliyeyim yumurtlama akıntısı pik zamanı ve catlamadan sonra nasıl sana yazsın sevdaluk1911 kuzum arkadas catlama olunca akıntının nasıl oldugunu soruyorsa Ovülasyon takip ediyorsun diye seni etiketledim S sedaadeserhan

Bu akşamda çok baskı var aşağı kısımlarda canım oturunca zonk ediyor ama işte akıntı dün akşamdı 24 saat şuan geçiyor yani yetişemeyecek eşim o yarın gece gelecek

Bu akşamda çok baskı var aşağı kısımlarda canım oturunca zonk ediyor ama işte akıntı dün akşamdı 24 saat şuan geçiyor yani yetişemeyecek eşim o yarın gece gelecek
Ah be kuzum bunun onunla inan alakası yok ben geçen sefer hiç bir yumurtlama pik catlama vs kacırmadım ama nasip, olmadı

Kızlarımm merhaba birazcık yoktum buralarda vardım ama yok gibi işte nasılsınız herşey yolunda mı

Sevgicik kuzumm naptın taşındın mı
Taşınndımmm çok şükür biraz sıkıntılı gibi olsada yerlesme kısmına bile geçtim yavas yavas sen nabıyosun kuzucum nasıl gidiyo inanırmısın benimde aklıma sen geldin bu kız nereye gitti acaba diye

Merhaba ben laboratuvarda çalışıyorum kendi işyerimde yaptırdım

Merhaba ben laboratuvarda çalışıyorum kendi işyerimde yaptırdım
Istanbul da ise hangi laboratuvar acaba ? Gen analizi yaptırmak istiyorum devlette yaptırdım aslında ama sonuçlanması çok uzun sürecek o yüzden özelde yaptırmayı düşünüyorum..Tesekkurler simdiden

Kızlar pik olmuş mu? Dün değerlendirdik ilk 5 dkda bugün test yapınca bu kadar koyu değildi sonradan koyulaştı pik olduysa kaçırmaktan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…