Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kız sen yazınca iyice heyecan yaptım şimdi ara ara bel ağrım oluyor sanki kasıklarda batma var sol bacağımın üstü ağrıyor. Başka bi belirti yok. Geçen aylarda böyle şeyler yaşadığımı hatırlayınca pek umutlanamıyorum ama. Senin belirtiler baya varmış kuzu şu kirpikleri okuyunca şaşırmıştım doğru demk

Aynen hatta benim arkadasım benden hemn önce hamile kaldı onun kirpiklerde öyleydi ama ne oldu biliyormusun kuzum ondan sonra birdaha tam anlamıyla düzelmedi kirpiklerim hala karısık

2 yıldan beridir depo ettim sevgitoşumm amann ne bileyim bir boşvermişlik var iştee hayır olsunnn
Kuzum ben çoğu malzememi streçlemiştim taş gibi olmuştu öyle dene istersen birde

2 yıldan beridir depo ettim sevgitoşumm amann ne bileyim bir boşvermişlik var iştee hayır olsunnn
Kuzum ben çoğu malzememi streçlemiştim taş gibi olmuştu öyle dene istersen birde
Yarın Allahın izniyle el atıcam hepsini yapıcam kuzum. Acıkcası necyaparsan yap kurulacak oldu mu kırılıyor bu eve tasınırken yorgannaralarınankırılmasıncdşye koyduğum seyler paramparça olmus bide biz basından değildik tasınırken buraya ucak la 1 gün sonra geldik resmen bir odaya yıgmıslar atıvermişler üst üste

Bu şekil o kadar çok örnek var ki çevremde canım hepsi neredeyse hiç düşünmediği zaman olmuş her şey kafada bitiyor yıllarca olmayan arkadaşımın tam tüp bebeğe başlayacak o ay oldu kendiliğinden rabbimin bir saati var aslında biz sabredip dua edicez ancak

Benim eşyalarda depoda kuzumm noldu kimbilir 2senede güvenilir bir nakliyat araştırcam kuzumm yazık etmişler eşyalara ya tekrar arayıp bu nedir diye sorsaydınzz

Ah canım kıyamam sana keşke hep bir elden yapsak 1 günde taşırız valla

Senin vesilenle belirtilerimi detaylı yazayım da dursun burda ihtiyacı olan faydalansın.

1-ovulasyonda pik gördüğüm gece kasıklarımda çok ağrı vardı. Bu tabii yumurtlamadan kaynaklı diye de düşünülebilir ama önceki aylarda bu kadar belirgin değildi. O gecenin gündüzü sahile yürüyüşe çıkmıştım yürürken kasıklarım hafif ağrıyordu. Zaten çatlamam da o gün olmuştu.

2- Yumurtlamadan 2 3 gün sonra aynı yumurtluyor gibi şeffaf akıntım oldu hatta tekrar yumurtluyorum sanıp ovulasyon testi yaptım ama silikti. Bu akıntı şeffaf ve beyaz olarak devam etti.

3-Regle 1 hafta kala göğüslerimde hassasiyet başladı. Regl belirtisi olabilir diye düşündüm olduğunda ama şimdi bakınca regl öncesi olandan farklıydı. Regl öncesi olan ağrı gögüslere blr şey değince oluyordu bu durduk yere uçlarına sızı olarak gelen blr aģrıydı.

4-Bu en net belirtiydi kızlar, uyku. Normalde çok erken kalkıp 12 1den önce uykusu gelmeyen hatta çok zor uykuya dalan bir insanım. Regle yaklaşık 1 hafta kala akşam 8 9da uykum gelmeye başladı çoğu akşam 10da Uyuyakalmaya başladım. Ben bunu önce anlamadım çünkü tatildeydim çok yüzüp yoruluyorum sanıyordum sonra eve dönerken uçakta gebelik belirtisi olabileceği dank etti ve eve varır varmaz test yaptım. Hala uyku olayım devam ediyor gün içinde bile uyukluyorum, hep sersem gibiyim, konsantre olup bir dizi bile izleyemiyorum kafam uyuşuk:)

Bugün doktora gidicez eşimle. Köyde yaptığım için gidemedim ama normal testle kontrol ediyorum koyulaşıyor hep

Ah keske orda olsam da hemen ucarak yardima gelseydim canim Dun laboquick gebelik testinden yaptim negatif ama kasklarim cok agrio pazartesi bat!

Evet sana sormuştum kopacaktı belim meğerse bebeğim geliyormuş
Oyy masallahh saglikla gelsinler insallahh bel agrin ne durumda bir de baska bir sikayetin var mi? Benim belim hala agriyor ama ilk zamanlardaki gibi berbat sekilde degil ya da surekli bir agri oldugu icin alistim artik bilmiyorum. Yine sag kasiklarim agriyordu ve surekli vurup duran bir sanci vardi. Onlar epey azaldi cok sukurr

Kizlar selam bende de kist var ve 3 aydır normal adet göremiyorum bu yüzden yumurtlama ne zaman bilmiyorum kistten dolayı adetim 12 gün falan sürüyor ama hep leke şeklinde kafam çok karıştı bu 12 günde ben ovulasyon testi yapmıyorum sonrasında yaptığımda da hiç pik i yakalayamadim duphaston diye ilaç kullanıyorum kist için birde mfk nin vitaminlerini kullanıyorum hala acaba testleri yanlış zamanda mi yapıyorum anlamadım

ayakta durunca kötü yine belim Kasık ağrısı da ara ara devam ediyor daha rahatladım 271 çıktı beta inşallah güzelce yükselir iyi mi ki

Bol bol dinlen kuzum uyumak güzeldir bebişin de saglıklı büyüsün inşaAllah

Benim eşyalarda depoda kuzumm noldu kimbilir 2senede güvenilir bir nakliyat araştırcam kuzumm yazık etmişler eşyalara ya tekrar arayıp bu nedir diye sorsaydınzz
Eşime göre cok önemli seyler değildi büyğk eşyaları çok güzel paketlemişlerdi yüzden cok umursamadı acıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…