Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Canım hormon testlerin nasıldı senin lh fsh’tan yüksek olursa polikistik diyorlar da
Tahlillerim normal canım sadece bir değer kadar yüksek doktor dedi sen de sadece görüntü var ne bir kullanma sivilcelenme kilo hiçbir şey yok yani
Beni hep bu düşündürüyor işte fazla yumurta olması kalitesini düşürüyor gibi

Ee peki gebe kalmanı engellermiş mi ki canım hangisi acaba amh’mı değerin yüksek olan

Ee peki gebe kalmanı engellermiş mi ki canım hangisi acaba amh’mı değerin yüksek olan
Engel değil ama zaman alır demişti doktor ben Türkiye geldiğimde öğrenmiştim hatta bana direk tüp bebek yapalım istersen dedi Yurtdışına geleceğimi biliyordun ya tedavi falan olamayacaktı diye amh bakmaya gerek yok zaten yumurta fazla dedi
Hatta canım Vajinal muayene esnasında ben ekranda bakarken doktor demeden inanmıyorum ben pko var dedim oda aynen öyle demişti

Benimde amh biraz yüksekte acaba ondan mı olmuor dedim 4.5 çıkmıştı da amh

Suan bende yumurtlamadan 5 gün sonra yumurta tekrar mı catlıcak yani yada Baska yumurtam vardı da o mu pik yaptı. Yada hamile misin n ay ne cok secenek varrr
Ay ne oluyor bana ya vala bende şaşırdım kuzum. Dedim değerlendireyim bari. Off şimdi hiç geçmeyecek günler hangi regl tarihini beklicem ben şimdi

Ay ne oluyor bana ya vala bende şaşırdım kuzum. Dedim değerlendireyim bari. Off şimdi hiç geçmeyecek günler hangi regl tarihini beklicem ben şimdi
İnşaAllah bu ay gebelik olur da kuzum bunca bekleyişe değer sen ilk catlamadan 14 gün sonra bşr test yap bakalım belki bu hamileliğe işarettir

Kızzzzlarrr nabıyosunuz? Taze anneler ve güzel anne adaylarımmm durumlar nasıl? Belirtiler ne durumda?

Yeni taze anneler sizde gelişmelerinizi anlatın lütfen hersey yolundadır umarım. Birde ne zaman hangi belirtiniz oldu bizimle paylaşır mısınız?

Tiniminimavihanim S sevdaluk loirily mehrunnisa Polenimbenimle S sedaadeserhan mavilihayat00 C chico ve unuttuğum diğer kızlar ses verinn yada gelin bana yardım edinde şu evi bir toplayıp atalıp diger eve yoksa tertemiz cıldırıcaamm

Ben iyiyim canım reglim anca bitti ama eşim 2 hafta yok iş sebebiyle o sebeple bu ay iptalim ben belirti falan arayamayacağım sanada kolay gelsin şimdiden

Kuzum keşke gelebilsem ben belirtilerimi her gün not almıştım aslında buraya yapıştırayım
Yumurtlama döneminden sonra kasık ağrıları devam etti. 29 unda yürürken bile kasık ve bel ağrısı oldu.

30 Ağustos hafif mide bulantım başladı. 31 Ağustos midem ara ara bulanmaya devam etti. Kasık ağrım azaldı. Göğüslerim çok şiş ve acıma var yanlarda. Kasık ağrısı devam 3 Eylül. 4 5 Eylül mide bulantım vardı. 5 Eylül akşam hapşırıp öksürünce kasığım battı. Bıçak gibiydi canım acıdı. Yarım ekmek yedim yine açtım. 6 Eylül bulantım hafif ama devam ediyor. 3 saat ayakta durdum. Belim kırıldı sanki. Bel kemiklerim battı. Takvime göre regl gelmeli ama gelmedi henüz. Kasıklarımda ağrı var olacakmışım gibi. Regl oldum sandım. Beyaz sıvı akıntı gelmiş. Üşüdüğüm için de olabilir. Bebek yerleşirken böyle akıntı olurmuş. Değişik şeyler. Sürekli geğiriyorum iğrenç. Sol tarafta batma hissi daha çok.

7 Eylül yine ayakta durunca belimden bacağıma sancı girdi. Akşamüstü uyumak istedim. Kasık ağrısı azalmıştı gece solda saplanma oldu yumurtalık üstünde. Regl ağrısı gibi karnımın içi

Eklentiler

• 3A24FC2F-950D-4401-AB1F-498EEBBB8917.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 27
Kolay gelsin kuzum benim taşınmak çok zordur ben bile şu an kaygılıyım sanki kış ortasında geleceğim gibi bir his var içimde. Bende regliyimm biliyorsun folik asit bile almıyorum boykot ediyorum

Kuzum bakarsın o gelince yumurtlamaya denk gelir geçen ay ben 21. Günde yumurtlamayı gördüm mesela
Öyle tabiki rabbim büyük ben çok stres yaptığımı fark ettim o sebeple telefondaki uygulamaya dahi bakmayacağım bu ay canım 5 aydır belirti aramaktan delirdim biraz olsun akışına bırakmam gerek çevremdeki herkes bunu söylüyor mümkün mertebe bebek fikrini aklıma getirmemeye çalışacağım

Harikasın kuzummm çok teşekkür ederiz bu yazdıkların için. Ya yazmıs Ken sorayım su koliler mutfak esyası koyuyoruz ya tam sıkı sekilde dolmuyor mesela meyve sıkacagı, kek kalıbı, bor cam tepsiler vs onları hiç bir yere sıkıstıramıyorum hangi kuyuya koysam illa bşr yerleri bos kalıyor nasıl koymam lazım. Kırılmayacak şekilde yerleştirmeye calıstıkca he birde cerceveler vs var bütün problemim onlar suan

Kolay gelsin kuzum benim taşınmak çok zordur ben bile şu an kaygılıyım sanki kış ortasında geleceğim gibi bir his var içimde. Bende regliyimm biliyorsun folik asit bile almıyorum boykot ediyorum
Falik asit al kuzum sen daha iyi biliyorsun pat diye bu ay hamile kalırsın inşaAllah o yüzden onu ihmal etme ne olur biri bana akıl versin kek kalıbı meyve sıkacagı tarzı sekil olarak değişik malzemeler cerceveler vs kırılmaya ak sekilde nasıl koliye konur onları bir halletsem varya geri kolay cünkü hangi kutuya koyarsan koy tam dolduruluyor skeilden dolayı yanına kpydugum malzemelerde kırılacak diye ödüm kopuyor

(yemin ederim bu klavye beni birgün katil edecek. Türkçeyi yeni ögrenmiş Rus bile benim klavyemden daha dogru yazar)

Aynen öyle aslında ben sunu farkettim ilişki olmayınca düşüncesi de olmuyor benim suan iş güç bahane yani düzenli ilişki olsa hep aklımda olur yine ama yapmayınca nasıl olucak diye beyin kabul ediyor heralde ve o sıralarda tek bir ilişki bile olsa hamile kalınabiliyor. Cünkü ben ne zaman bebek düşünsem adet öncesi gögüs hassasiyetim oluyor cübkü beyin süt hormonu salgılıyormus hamile kabul edip kendini. Normalde gögüs hassaslasması asla yasamazdım ben ne zaman bebek düşünsem belirti arasam ilk onlar alarm veriyor bu hamile kalanlarda kaldılları a ya genelde dikkat edin. Genelde cok az ilişki olup o aydan umutsuz olduklarını ihtimal vermediklerini söylerler bu durumda o ay stres yapmıyorlar demek bu ve beyin hormonlar la oynamıyor süt hormonu eger yüksekse emziren anne misali gibi oluyorsun bu yüzden bütün olay bebek düşüncesinden uzaklaşmak ve ben bizzat tecrübe ettim bunu. 18 ay önceki kaybıma hamile kalmadan önceki aylar bebek bebel diye kafayı yedim ama hamile kaldıgım ay hayatımızda bir anda köklü bir değişiklik sok oldu o ay 5 ilişki olmamıs adam gibi o dönemde bizi çok etkileyecek birsey yasamıstık ve ben o ay hamile kaldım. Şöyle söyliyeyim hiç düşünmedim desem yalan olur ama normalde düşündüğümü %10 u anca yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…