Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Eşime yakın yere atanmak için çok çalışmam lazımdı 😅 en iyi motivasyonum buydu alanımda 29 uncuydum zaten istediğim yer geldi ona rağmen 4 saat uzağız birbirimizden
Kaç sene mecburi hizmetteydin?
4 saatde az değilmiş.
Kuzum ne ara bir araya gelip bebek düşünülebildi:)

Arkadaslar merhaba benim adetim 12 gun gecikti ve bundan once cok kez idrar testi yaptim cikmadi. Biraz once yaptigim 2dk icinde cikti ama ben mi yanlis goruyorum bu kadar gec dollenme mumkun mu? Cok korkuyorum yine sagliksiz olacak diye

Eklentiler

• 20220906_163828.jpg
    20220906_163828.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 47
Kaç sene mecburi hizmetteydin?
4 saatde az değilmiş.
Kuzum ne ara bir araya gelip bebek düşünülebildi:)
3 yıl. 2 yılı bitirdim bu yılım son inşallah 🙏 temmuzda olsa çok iyi olacakmış ama bakalım bu ay olmasıysa önümüzdeki tatillere bakıcaz 😂 bel ağrım çok bugün de regl geldi sanıp sanıp gidiyorum yok 😂

Sevgicik Sevgicik @Tiniminimavihanim @melek076 takvime göre bugün gelmesi gereken regl gelmedi test yapmayı düşünmüyorum daha umut daha güzel 😂 belirtiler bugün ayakta durmam gereken programda belim ortadan ikiye ayrılacak gibiydi. Bel kemiklerim battı hep. Mide bulantım ve aralıklı kasık ağrım var. Hapşırıp öksürünce bıçak batması oluyor dün fark ettim onu ilk kez. Göğüslerim dokununca sızlama var o halka büyüme olayını anlamıyorum benekleri ara ara görüyorum ara ara gidiyor. Bugün beyaz cıvık bir şey gelmiş. Ben kesin adet oldum diye eve geldim ama hissettiğim akıntı buymuş 🫢 şimdilik bunlar var 😂 yani dokuz doğurmaya hazırım muhtemelen Cuma’ya kadar beklerim test için eğer regl olmazsam
Belirtiler cok iyi duruyoo 😄 insallah guzel haber verirsin bizee

Aminn kuzum. İnşaAllah belirtilerin hamilelikten dir. Şuan dehset hasta olduk. Dün geceden bu, yana eşim cok hasta ateşi cıkıyo istifra ediyo ishal vs derken bu saate kadar onunla ilgilendim sonra pat diye bende basladı belirtiler. Bu ay biz elendik galiba kızlar
Gecmis olsun kuzumm covid mi oldunuz acaba :KK43:

He
Her adette teselli cümlemiz:)
Aynen 😂 napalım canım Baska sansımız yok. Bu arada İbrahim saraçoglunun videoları var problemini Yaz aratırken Google ye özel kürler veriyo ve cok kişide işe yaramıs bende ara ara deniyorum. Bu ara pek üzerine düşemesemde 😏 kuzum özellikle yumurta rezervi ile ilgili kürlerinden cok kişi sonuc almış

Uygulamaya hiç güvenemiyorum. İki uygulama yüklü ikisi de bugünü gösteriyor ama yumurtlama öyle demiyor 😅 geçen gün o bozuk testi yaparken kalbim duracak gibi oldu. En iyisi beklemek gibi geliyor. 8 ini de geçersek o zaman yaparım 😂
Kuzum uygulamalar tamamen yanlıs gösteriyor ya 😂 az kalmıs 8 ine ha gayret 2 gün sonra senden hamileyimm diye kocaman bir mesaj bekliyorum buraya 🥰

Aslında düzenli bir adetim yok genelde 24 25 günde oluyordum temmuz ayında tatil için geciktirici kullandım temmuzda ayın 17 sinde olmuştum gecn ay 14 ağustosta oldum normal adetime göre bugün 24. Gün
Ah kuzum o geciktiriciler biraz döngüyü değiştiriyor sen her zaman döngğnğ 28 gün kabul et ona göre test yap hep bir kaç gün fazla hesapla ona göre test yap bana da kızmayın bu dediklerimi kendim yapmıyorum diye 😂 ben insanların gazına geliyorum bu konuda.

4 hafta 3 günlükken 14332.20 çıkmış. Bu sefer 4 hafta 1 günlükken 10.85 çıkmış. Oldukça düşük. Umut her zaman var. Allah büyük ama olumsuza da alıştırdım kendimi. Zor ama mecburum.
Bak bu döllenme yle alakası var mesela söyle düşün bu ay adetin 8. Günü yumurtlar 10. Gününde döllenme olabilir diger hamilelikte 20. Günü yumurtlar 23. Gün döllenme olur. Doktorlar sat İn ilk gününü baz aldıkları için ve yumurtlamayı ortalama adetin 14. Günde hesapladıgı için ona deger düşük gelmiş olabilir sen kalbini ferah tut her gebelik ayrı her bebek ayrı her ay yumurtlama dönemi bile ayrı kuzum sen 2 günde bir kan ver

4 hafta 3 günlükken 14332.20 çıkmış. Bu sefer 4 hafta 1 günlükken 10.85 çıkmış. Oldukça düşük. Umut her zaman var. Allah büyük ama olumsuza da alıştırdım kendimi. Zor ama mecburum.
Bak sana kendimden örnek vereyim ben normalde döngüsü 30 gün olan biriydim yani 16. Gün de genelde yumurtlama olurdu hamile kaldıgım ay adetin 7. Günü catlama olmus bak yumurtlama demiyorum catlama. O gün temizledim ve degerlendirdik hatta yine leke geldi dedim bitmemiş regl yok yere günaha girdik ve ben o ay yumurtlama olması gereken dönemde öyle belirtiler yasadım ki ve sat tan sonra 27. Günde 79 gibi bir degerle ögrendşm bana dediler ki böyle birsey Olamaz daha yumurtlama dönemin yeni geçmiş olmalı ama olmuş ben o ay bildiğin adetin 7. Günü catlama yasamısım 3. Haftalara denk geliyor dedi herkes ama hesap yanlıs cünkü normalde yumurtlamadan önce 14 gün vardır ama benim erken catlama oldugu için 1 hafta vardı aslında ortalama hesaba göre 4. Haftadaydım. Ama o ay cok hızlı yumurtlama catlama yasadıgım için görünen 3. Haftaydı. Yani cok asırı erken yada cok geç döllenme olabiliyor bazı dönemlerde bu arada ilkindeki 4. Haftalardaki degerine göre sende asırı erken yumurtlama görmüssün suan normal zamanda yumurtlama gördüğün için degerinin cok düşük olması normal kuzum inşaAllah saglıklı gebelik tir ve artış güzel olur

Bak sana kendimden örnek vereyim ben normalde döngüsü 30 gün olan biriydim yani 16. Gün de genelde yumurtlama olurdu hamile kaldıgım ay adetin 7. Günü catlama olmus bak yumurtlama demiyorum catlama. O gün temizledim ve degerlendirdik hatta yine leke geldi dedim bitmemiş regl yok yere günaha girdik ve ben o ay yumurtlama olması gereken dönemde öyle belirtiler yasadım ki ve sat tan sonra 27. Günde 79 gibi bir degerle ögrendşm bana dediler ki böyle birsey Olamaz daha yumurtlama dönemin yeni geçmiş olmalı ama olmuş ben o ay bildiğin adetin 7. Günü catlama yasamısım 3. Haftalara denk geliyor dedi herkes ama hesap yanlıs cünkü normalde yumurtlamadan önce 14 gün vardır ama benim erken catlama oldugu için 1 hafta vardı aslında ortalama hesaba göre 4. Haftadaydım. Ama o ay cok hızlı yumurtlama catlama yasadıgım için görünen 3. Haftaydı. Yani cok asırı erken yada cok geç döllenme olabiliyor bazı dönemlerde bu arada ilkindeki 4. Haftalardaki degerine göre sende asırı erken yumurtlama görmüssün suan normal zamanda yumurtlama gördüğün için degerinin cok düşük olması normal kuzum inşaAllah saglıklı gebelik tir ve artış güzel olur
Canım vaktini ayırıp yazdığın için öncelikle teşekkür ederim. Regl olmadım hala. Eğer bebeğim düşerse bu ay regl olmam değil mi? Sonuçta yumurta çatlamadı. Döllendi.

Bu başından geçenlerden sonra bebeğini kucağına aldın mı? Sağlıklı bir gebelik yaşadın mı?

1 ay önce düşük yaptım. 9. Haftada kaybettim yavrumu. Doktor yumurtalıklarıma bakıp hamile kalabilirsin reglin bitince dedi. Bu sefer de HCG düşük çıktı üzüldüm. Kendimi kaptırmamaya çalışıyorum. Hiçbir şey hissedemiyorum Allah yardımcım olsun. Biraz daha akışına bırakacağım.

Bak bu döllenme yle alakası var mesela söyle düşün bu ay adetin 8. Günü yumurtlar 10. Gününde döllenme olabilir diger hamilelikte 20. Günü yumurtlar 23. Gün döllenme olur. Doktorlar sat İn ilk gününü baz aldıkları için ve yumurtlamayı ortalama adetin 14. Günde hesapladıgı için ona deger düşük gelmiş olabilir sen kalbini ferah tut her gebelik ayrı her bebek ayrı her ay yumurtlama dönemi bile ayrı kuzum sen 2 günde bir kan ver
Doktoruma da sinir oldum. Önce düşmüş dedi sonra iki gün sonra kan testi ver dedi. Zaten değiştirecektim doktoru kesin değiştireceğim şimdi.

Bu ay adetin 8. günü yumurtlar dediğin en sonki reglim mi? Yani ağustos ayındaki mi? Yoksa bu ay eylül ayı mı?

Aynen 😂 napalım canım Baska sansımız yok. Bu arada İbrahim saraçoglunun videoları var problemini Yaz aratırken Google ye özel kürler veriyo ve cok kişide işe yaramıs bende ara ara deniyorum. Bu ara pek üzerine düşemesemde 😏 kuzum özellikle yumurta rezervi ile ilgili kürlerinden cok kişi sonuc almış
Biliyorum onu kuzum sağ ol.
Aynen ya, ne yapalim bi umut dünyası işte.
Yeni topik acacak misin yine oraya transfer olalım ekimde yoksa burdan mı yürüyelim?:)

3 yıl. 2 yılı bitirdim bu yılım son inşallah 🙏 temmuzda olsa çok iyi olacakmış ama bakalım bu ay olmasıysa önümüzdeki tatillere bakıcaz 😂 bel ağrım çok bugün de regl geldi sanıp sanıp gidiyorum yok 😂
Ins gelmez ya o beklenen.
Ne kadar sürede bir araya geliyorsunuz uzak illerdesiniz:)

Kol bileğindeki damarlar belirgin mi?

Biliyorum onu kuzum sağ ol.
Aynen ya, ne yapalim bi umut dünyası işte.
Yeni topik acacak misin yine oraya transfer olalım ekimde yoksa burdan mı yürüyelim?:)
Yok kuzum bu topikte devam ancak hamileler artınca yepyeni bir topik acarım Allah izin verirse 🥰 topikte ay belirtmedim herkes gelsin sohbet etsin bat zamanına cabuk ulasalım diye actım Gerçekten de bursa sohbet ettikçe zaman geçiyo biraz bşraz 😂

X