Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Doktorun sonucuna öncelikle bakmalısın ve geç döllenme in tam olarak bir zamanı yok canım belkide 8 gün önce döllendi yada 10 gün önce o yüzden belkide hep negatif gördün. Adet gününden 1 gün önce yumurtlayıp hamile kalan ve bunu adet gecikmesi nin 12. Günün de ögrenen bile var bence doktorunu dinle canım
dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim bende yumurtanın o gün çatlamış olacağını hiç düşünemedin çünkü ovülasyon testini yaklaşık 20 22 gün kullandım ama hiç koyulaşma olmamıştı bakalım kısmet biliyorum oda negatif ama mecburen bakacagım birde doktor muayene yaparken afedersiniz çok canım acıdı doktor su var karnında ya adet olacaksın o yüzden veya başka bir sebepten anlayamadım dedi ağrında o yüzden oluyor dedi.

Merhaba bende 2 senedir deniyorum sonuç alamadık testler yapıldı normal deniyor ama sonuç yok. Hanımlar bu sperm testinde morfoloji negatif ne demek biliyor musunuz? Sayı ya da değer yok bu yazıyor kafam karıştı

dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim bende yumurtanın o gün çatlamış olacağını hiç düşünemedin çünkü ovülasyon testini yaklaşık 20 22 gün kullandım ama hiç koyulaşma olmamıştı bakalım kısmet biliyorum oda negatif ama mecburen bakacagım birde doktor muayene yaparken afedersiniz çok canım acıdı doktor su var karnında ya adet olacaksın o yüzden veya başka bir sebepten anlayamadım dedi ağrında o yüzden oluyor dedi.
Anladım. Dediğin gibi belkide o gün çatladı yumurta. Bence o günden 12 gün say öyle test yap canım

kızlar bana da yardımcı olurmusunuz 8 gün geciktim testler negatif maalesef bugün doktorum yeniden test yaptı bakamadım bile ama cuma yaptırdım negatif doktorumun tekrar yapmasının sebebi benim geçen ay yumurtam 36mm olmuştu ama estradial (e2)468 çıktı ve kist çalışıyor bu ay deneyin dedi ve ben bütün testler negatif çıkınca kesin kist büyüdü çatlamadı diye düşündüm çünkü bu kadar gecikmemi sadece kist sağlıyor yoksa çok düzenli adetim ama doktor baktı yok yumurta çatlamış temiz dedi rahim içi. Neden böyle oldu anlamadım geç dönlenmiş olsam bile 8 gün geçti çıkardı kanda diye düşünüyorum bi garip durum içerisindeyim
Kist geciktirme ve ağrı yapıyor mu?

Bende adet olacağım galiba öyle Bi ağrı durumum var bakalm hayırlısi dün test aldım yine ama daha yapmadım belki akşam yaparım

Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M melek076 takvime göre bugün gelmesi gereken regl gelmedi test yapmayı düşünmüyorum daha umut daha güzel 😂 belirtiler bugün ayakta durmam gereken programda belim ortadan ikiye ayrılacak gibiydi. Bel kemiklerim battı hep. Mide bulantım ve aralıklı kasık ağrım var. Hapşırıp öksürünce bıçak batması oluyor dün fark ettim onu ilk kez. Göğüslerim dokununca sızlama var o halka büyüme olayını anlamıyorum benekleri ara ara görüyorum ara ara gidiyor. Bugün beyaz cıvık bir şey gelmiş. Ben kesin adet oldum diye eve geldim ama hissettiğim akıntı buymuş 🫢 şimdilik bunlar var 😂 yani dokuz doğurmaya hazırım muhtemelen Cuma’ya kadar beklerim test için eğer regl olmazsam

Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M melek076 takvime göre bugün gelmesi gereken regl gelmedi test yapmayı düşünmüyorum daha umut daha güzel 😂 belirtiler bugün ayakta durmam gereken programda belim ortadan ikiye ayrılacak gibiydi. Bel kemiklerim battı hep. Mide bulantım ve aralıklı kasık ağrım var. Hapşırıp öksürünce bıçak batması oluyor dün fark ettim onu ilk kez. Göğüslerim dokununca sızlama var o halka büyüme olayını anlamıyorum benekleri ara ara görüyorum ara ara gidiyor. Bugün beyaz cıvık bir şey gelmiş. Ben kesin adet oldum diye eve geldim ama hissettiğim akıntı buymuş 🫢 şimdilik bunlar var 😂 yani dokuz doğurmaya hazırım muhtemelen Cuma’ya kadar beklerim test için eğer regl olmazsam
Hadi inşallah sevindirici haberi alrsnz gorursnz Allah in izniyle😀

Yaaa nasıl bekliyosunuz cumaya kadar

İnşaAllah canım güzel haberle gel bizi de sevindim mutlaka yaz buraya 🥰🥰
Canım bugün kan testinde HCG 10 çıktı çok düşük. Doktorum düşmüş dedi. Ama iki gün daha bekle belki yükselir diye. Ben zannetmiyorum. Allah büyüktür.

Böyle bir şey yaşayıp bebeğini kucağına alan var mı?

Hadi inşallah sevindirici haberi alrsnz gorursnz Allah in izniyle😀
İnşallah canım inşalllahhh 😍
Yaaa nasıl bekliyosunuz cumaya kadar
Negatif görmek istemiyorum 😭 evde olsam dayanamaz yapardım da şimdi iş güç koşturmaca aklımdan çıkıyor. 25 i yumurtlamaydı o yüzden belki de regl geliyordur. Regl ve hamilelik belirtileri aynı diyorlar ya gerçi benim regl öncesi karnım ağrımazdı bilmiyorum 🤷‍♀️

Canım bugün kan testinde HCG 10 çıktı çok düşük. Doktorum düşmüş dedi. Ama iki gün daha bekle belki yükselir diye. Ben zannetmiyorum. Allah büyüktür.

Böyle bir şey yaşayıp bebeğini kucağına alan var mı?
İnşallah yükselir canım başka bir doktora daha görünürdüm ben olsam belki tutunması için ilaç verirler

X