Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hayır canım bu kadar bekleme. Ona göre önlem alırsın 2 günde bir artısa göre belli olur. Yani bunun bir günü yok. Ayrıca önlem alırsın ona göre canım. İhmal etmemiş olursun. Sonradan pişman olma keske ögrenseydşm müdahale edilebilirdi vs diye zaten regl baslangıc zamanın geçmiş coktan.
Nasıl bir önlem alınabilir? İlaç ile tutunabiliyor mu? Ona göre baktırayım tabii canım sağ ol.

Canım sevgiiim çok haklısın Ben de hep onu söylüyorum bizim için biçilmiş bir zaman var ve biz onu bekliyoruz onun dışında yapacak olanları yaptık geldiğimde hala olması zaten çok beklemeden tedavi düşünüyorum.
Dualara gelince elimde her zaman bir zikirmatik var dua hep ediyorum belki de bizim de intihanımız böyle inşallah bunu hakkıyla verebilmeyi Rabbim hepimize nasip etsin gene okuduğun dualar olursa bana da atabilirsin ben de sana atarım😍😍
Tamam kuzum şu işlerimi bir halledeyim Allah nasip ederse bende dualara başlamak istiyorum o zaman yazarım sana da ❤️

Sevgicik Sevgicik Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M melek076 takvime göre bugün gelmesi gereken regl gelmedi test yapmayı düşünmüyorum daha umut daha güzel 😂 belirtiler bugün ayakta durmam gereken programda belim ortadan ikiye ayrılacak gibiydi. Bel kemiklerim battı hep. Mide bulantım ve aralıklı kasık ağrım var. Hapşırıp öksürünce bıçak batması oluyor dün fark ettim onu ilk kez. Göğüslerim dokununca sızlama var o halka büyüme olayını anlamıyorum benekleri ara ara görüyorum ara ara gidiyor. Bugün beyaz cıvık bir şey gelmiş. Ben kesin adet oldum diye eve geldim ama hissettiğim akıntı buymuş 🫢 şimdilik bunlar var 😂 yani dokuz doğurmaya hazırım muhtemelen Cuma’ya kadar beklerim test için eğer regl olmazsam
Kuzum şimdi eve geldim gezmelere gittim bu ay çok kafam dağılsın diye
Gerçekten çok işe yaradı buraya girmeyince kafam bebek şeyine gitmiyor 🤣🤣
İlk defa ovu yaptım
Takvime göre 2 gün sonra yumurtlama ama bende hep daha erkendir

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
loirily loirily
Sevgicik Sevgicik
Mucizemmm16 Mucizemmm16
mehrunnisa mehrunnisa
Ve unuttuğum aşkolar
Sizce ?
Pike var sanki