Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

yok geçen çarşamba çatlamıştı ovulasyon testi silikleşmişti canım. hayırlısı olsun inşallah

yok geçen çarşamba çatlamıştı ovulasyon testi silikleşmişti canım. hayırlısı olsun inşallah
3 gün sonra sabah ilk idrarla test yap öyleyse canım ama sabah ilk idrarla yap ki beta hcg düşük bir miktardaysa bile daha belirgin cıkar. İnşaAllah güzel haberini alırız burdan

Çok tehlikeli işte o kadar fazla olunca sahsen bu ay bemim 7 tane vardı adet olana kadar 6 tanesini yaptım insan başladı mı bırakamıyor
yok ben daha yapmadım sabrettim :) zaptediyorum kendimi :) bir de 2 gecedir evimde kalmıyorum onun da etkisi olmuş olabilir

kız son testi de mi yaptın ?
Yaptım hiç agrım yok benim ben böyle adet hiç yasamadım ilk etap tada lekelenme yasadım ya onu da pek yasamam midemde cok bulanıyor Du baktım kadının biride konu acmos birebir aynı benim gibi regl oldum ama hamileymiş im hep negatifti adetim bitti içimden test yapmak geldi ve pozitif diye bende gaza geldim yaptım ama ben negatifi aldım

Ben ordaki yorumunu gördüm zaten :) oradan tek atımlık kurşununun olduğunu biliyodum :) Deli kız ya :) Off pozitif olsaydı süper olurdu ama yaaaa

Ben ordaki yorumunu gördüm zaten :) oradan tek atımlık kurşununun olduğunu biliyodum :) Deli kız ya :) Off pozitif olsaydı süper olurdu ama yaaaa
Benden adam olmaz o yorumdan da kısa süre önce arkadasa bu ay karar verdim 30 gün test yapmıycam yazmıstım ama o konu da Nerden cıktı karsıma yok yere gitti test

sana test sağlasınlar diye :) Gerçi hepimiz bekleyemediğimiz için erkenden başladığımız için kk'daki herkese sponsor olmalılar bence :)
Ya döngüm çok değişiyor ya sürekli benim ondan böyleyim bir 4 ay 30 günde bir ara 22 günde bir ara 2 ayda ilaçla adet olmaya baslıyorum. Normalde asla şasmaz ama eger korunmayı bıraktıysa tüm düzen sasıyor benim

Kızlar birşey sormak istiyorum
yumurtlama kanaması olmaması
kaliteli yumurta olmuyor mu demek ?
32 yaşındayım bu güne kadar hiç yumurtlama kanaması yaşamadım ?

Kızlar birşey sormak istiyorum
yumurtlama kanaması olmaması
kaliteli yumurta olmuyor mu demek ?
32 yaşındayım bu güne kadar hiç yumurtlama kanaması yaşamadım ?
Onunla alakası yok. Hatta ben tam tersi diye duymus tum ama cogu kadın bunu yaşamıyorr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…