Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Benim de bat 5-6 eylül gibi. Geçen haftadan beri bel ağrım var ara ara hafif kramplarım ve adet ağrım var. Bu sabahdan beri de mide bulantım var. Yarın bi test yapsam mı acaba?

Benim de bat 5-6 eylül gibi. Geçen haftadan beri bel ağrım var ara ara hafif kramplarım ve adet ağrım var. Bu sabahdan beri de mide bulantım var. Yarın bi test yapsam mı acaba?
Biraz erken gibi ama elinde fazladan test varsa sabah ilk idrarla yap ama negatif cıkarsa üzülme çünkü erken daha kuzum

Kızlar bata 10 11 gün var ve hiç gebelik belirtim yok. Sadece akıntım var şeffaf ve beyaz. Bu ay olmazsa bi dahaki aya hiç uğraşmama taktiğine geçeceğim sanırım.

Merhaba Adete ne kadar kaladan ziyade yumurtlama gününü biliyorsan en erken yumurtlamadan 12 gün sonra test yapılır yani adetten de 2 gün önce sen cok erken yapmıssın
peki erken gebelik testi de olsa minimum 12 gün mü gerekir? benim 24 ağustos çatlama dün erken gebelik yaptım negatif çıktı adetime 4-5 gün var bende hala umut var mı

Burda gitmek yok
Gebe kalana kadar hepimiz birlikteyiz inşallah
Pes etmek yok ama bu ay malesef olmadı olsun ne diyelim takdiri ilahi rabbim hayırlısını versin hepimize inşallah. Rabbim verse de vermese de ben razıyım kabulüm gerisi artık o ne zaman ol derse o zamana

peki erken gebelik testi de olsa minimum 12 gün mü gerekir? benim 24 ağustos çatlama dün erken gebelik yaptım negatif çıktı adetime 4-5 gün var bende hala umut var mı
Erken gebelik testleri zaten hiç güvenilir değil yalancı pozitif cıkarır çatlamadan sonra 10. Gün beta hcg kana karısır 11. Gün hatta 12. Gün çıkar daha erken cıkamaz cünkü beta hcg artmamıstır canım yarından sonra gölge gibi cıkabilir en erken çatlamana göre

Ben de hobi olarak test yapıyorum harikayım yarın bat ama dört gündür lekelenme yaşıyorum, adet olacağımı bilsem de kesinlikle adet diyesim gelmiyor geç döllenme daha yüksek ihtimal diyorum çünkü bu ay çok içime doğmuştu kendime inanasım gelmiyor İstanbul’daki eczaneleri zengin etmiştim şimdi de Ankaradayım buraları zengin ediyorum

geçen çarşamba çatlama diye düşünüyorum. bu pazartesiden itibaren çarşambaya kadar kasık ağrılarım oldu. Çarşamba akşam çok yoğun kasık ağrılarım ve göğüs ağrımdan sonra çamaşırımda açık kahverengi akıntı gibi lekelenme gördüm. çatlamadan tam 1 hafta sonra yani. ben de acaba yerleşme mi diye düşünüp dün o gazla hem erken gebelik hem de ovulasyon yaptım ama akşam ilk idrarla değil. ikisi de temiz. işin ilginci lekelenmeden sonra adet ağrılarım bıçak gibi kesildi

O lekelenme yumurtlama lekelenme si oluyor canım yumurtlama bitince de arıların bitmiştir sen 1 hafta bekle test için bence dayanamam diyorsanda en az 4 gün bekle çünkü çatlama günün de tam net değil bazen çatlamada da agrı olmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…