Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Kızlar bu gece uyurken saat 3te bi nöbet geçirdim. Acile kaldırıldım tetkikler vs yapılıcaktı ve tomografi çekebilmek için gebelik olup olmadığına baktılar. Sonuç; hamile değilim. Yani ben de bu ay aranızdan elendim malesef..

Başak 😂 peki biraz önce ne öğrendim 🙃 eğer bebek geliyorsa Burcu ikizler olacak 🤕🤣
Ay Allah sabır versin eşim ikizler burcu neşesi hep sabittir ama fikirleri hep anya Konya dır 😂😂 Ben hayatımda bu kadar çelişen insan görmedim 😂😂 ama dediğim gibi neşesi sabittir. Şey gibi köy yanarken o*pu saçını tararmıs ya öyle 😂😂😂 hep özenir kıskanırım onun nesesini 😂😂

Kızlar bu gece uyurken saat 3te bi nöbet geçirdim. Acile kaldırıldım tetkikler vs yapılıcaktı ve tomografi çekebilmek için gebelik olup olmadığına baktılar. Sonuç; hamile değilim. Yani ben de bu ay aranızdan elendim malesef..
Çok geçmiş olsun şimdi nasılsın? Allah acil şifalar versin

Bugün menemenle yırttım yarın bakalım ne pişecek 😅 bulduktan sonrası kolay da bulamıyorum 😅 bi de ütülenecekleri ütülemedem dolaba asmadığım için 3 gündür koltuğun üstünde beni bekliyorlar 😂
Loiimm aynıyızz aynıı😂😂 sabah akşam ev temizle de yaparım ama yemek yap deme🤣ütüde off
Ay aynııı bennn 🤦‍♀️ ev hanımlıgının bir tek az kişiyle altın günü yapmayı sevebilecek donanımda yaratılmışım 😂😂

Kızlar ben diger gebeliğime hamile kalmadan 2 ay önce tarlusalla adet olmustum sonra döngüm 21-22 güne düşmüştü 7 gün adet olup 15 gun sonra yine 7 gün adet oluyordum. Bu nasıl olur diye arastormıstım nasıl yumurtluyorum diye sonra bşr baktım burda bir kadıncadetıın son günü hamile kalmıs tı kendimi o zaman gözlemlenmiştim bildiğin adetin 3. Günü uzayan yapıskan asla kopmayan akıntı gelmişti benden adet agrısı ndan farklı yumurtlama agrısı yasıyordum ve sonra hamile kalamamamı buna baglayamadım tam ama saçma birsey oluyordu. Sonra bşr gün adetim bitti abdestimi aldım degerlendirdik birde bir baktık bitmemiş yine kan geldi leke seklinde meger çatlamada adetimin bittiği gün oluyormus döngüm asırı kısa oldugu için sonra doktora bu hamileliğe engel adetliyken yumurtluyorum diye gidecektim ki hamile oldugumu ögrendim. Cünkü anormal sekilde yumurtam cok hızlı gelişip catlıyordu. Veee ben geçen ay tarlusalla adet olmustum bilin bakalım ne oldu bildiğin. Dün gece o yumurtlama akıntısı geldi benden zaten adet agrım yoktu bir anda kasık batması agrısı yasadım bir ıslaklık hissettim lavoboya, gidince şok oldum tabi suan yumurtlamam basladı muhtemelen adetim ya bitmeden çatlama olucak yada en geç bittiği gün çatlama olucak 🤦‍♀️ imkansız gibi geliyor ama sayfalarca arastırdım böyle olan cok kadın var ve bu tarlusal benim döngüm cok kısaltıyor. Suan adetin bittiği gün tek şansım var yetişebilirsem catlamaya 🤦‍♀️

Duygularımız karşılıklı 😍
Bana yine geldiler aşırı test yapasım 😂 elimde 7 adet gebelik testi var 🤣 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Sevgicik Sevgicik acaba ovulasyon testi ile deneme mi yapsam 😂 bu test günü de yumurtlamaya mı çatlamaya göre mi sayılıyor 😂 bugünkü belirtim uyku, mide bulantısı ve sanki boğazıma bi şey takıldı gitmiyor kaç bardak su içtim ekmek yedim kaldı orda 😂
Patlat yedi tanesinden bir tanesini ne olacaksa olsun 😂😂😂😂

Duygularımız karşılıklı 😍
Bana yine geldiler aşırı test yapasım 😂 elimde 7 adet gebelik testi var 🤣 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Sevgicik Sevgicik acaba ovulasyon testi ile deneme mi yapsam 😂 bu test günü de yumurtlamaya mı çatlamaya göre mi sayılıyor 😂 bugünkü belirtim uyku, mide bulantısı ve sanki boğazıma bi şey takıldı gitmiyor kaç bardak su içtim ekmek yedim kaldı orda 😂
Çatlamaya göre sayılıyor kuzucum 😂 ahh evde o kadar gebelik testi olması cok sıkıntılı işte bence yap bir test negatif cıksa bile erken sonucta pozitif cıkarsa birlikte çığlık Atarız 😂🥰

Burda gitmek yok
Gebe kalana kadar hepimiz birlikteyiz inşallah 🙏

X