Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Hello herkese darlandım buraya geldim yine 😅 yumurtlama öncesi ve yumurtlamayı değerlendirdik. Sonrası olmadı eve gelen giden de bitmedi valla herkes yumurtlamamı beklemiş 😅
Kendimdeki enteresan durum kasıklarımda batmalar ve bir yoğunluk var sanki yumurtlama gibi. Ama yumurtlama dönemi bittiği için bu ağrıyı anlayamadım 😅 bir postta okumuştum yavaş hareket edin diye ben de regl zamanına kadar hiçbir iş yapmama kararı aldım 😂

Aaaa kız benim, bata 3 kaldı ama ben, bugun evin altını üstüne getirdim ya 😂😂

Bende hiçç beklemediğim anda oldu o kadar rahatım ki amann zaten olmadı kafasında 6.gün önceden bir his test yap dedi dedi durdu inanmazdım nasıl hissediyorlar saçmalık derdim evde ovülasyon testi vardı onunla yaptım ilk c koyukırmızı t kıpkırmızı çıktı hemen kalktım gittim eczaneye artımed erken gebelik testi aldım silik çizgi gördüm o heyecanla kan verdim şükürler olsun kesinleşti hamile olduğum 🙈😊 rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın, aratmasın en yakın zamanda rabbim size de nasip etsin inşallah 🤲🏻💐
Aminnn yavrummmm inşallah agzın dualı olsun bizim içinnnn😍😍😍😍😍

Hello herkese darlandım buraya geldim yine 😅 yumurtlama öncesi ve yumurtlamayı değerlendirdik. Sonrası olmadı eve gelen giden de bitmedi valla herkes yumurtlamamı beklemiş 😅
Kendimdeki enteresan durum kasıklarımda batmalar ve bir yoğunluk var sanki yumurtlama gibi. Ama yumurtlama dönemi bittiği için bu ağrıyı anlayamadım 😅 bir postta okumuştum yavaş hareket edin diye ben de regl zamanına kadar hiçbir iş yapmama kararı aldım 😂
Hello canısı 👍🌷
Kaçındaydı yumurtlaman?
Benim 24 ü pikti, 3,4 gün belirti yoktu hiç, bugün yumurtlama veya adet öncesi belirtiler var yine.

Genelde oluyo benim hic gogus agrim olmadi adet geciktikten sonra basladi suan fena yuzustu yatamiyorum :KK70: az kaldi hadi bakalimm
Benimde son aylarda adet öncesi gögüs hassaslasması agrısı oldugu için pek önemsemiyorum onu. Acıkcası ne adet nede gebelik belirtisi yok bende yarın sabah test yapıcam bata 2 kalmıs olucak.

Kızlar cok heyecanlıyım ve korkuyorum yarın sabah ilk idrarla test yapıcam bata 2 kalmıs olucak ve catlamadan sonraki 12. Gün olucak 🥰 hem bebek yok gibi hissediyorum hemde hala umut ediyorum. Gögüs hassaslasması kahverengi kısmının biraz büyümesi dısında hiç bir belirtim yok benim he birde gögsümde ki yeşil damarlar belirgşnleşti boynuma dogru gidiyor hatta 😏

Hello canısı 👍🌷
Kaçındaydı yumurtlaman?
Benim 24 ü pikti, 3,4 gün belirti yoktu hiç, bugün yumurtlama veya adet öncesi belirtiler var yine.
Benim de aynı 24 pik o gün ve öncesini değerlendirdik sonrası yok bende 😅 gerçi 24 ü akşamı havuç yedim çatlatmışımdır da diyorum. Şu minik ağırlar acılar beni düşündürüyor. Muhtemelen şu an tüplerde bir döllenme yaşanıyordur. İnşallah aradığını bulur yumurtam 😂

Kızlar cok heyecanlıyım ve korkuyorum yarın sabah ilk idrarla test yapıcam bata 2 kalmıs olucak ve catlamadan sonraki 12. Gün olucak 🥰 hem bebek yok gibi hissediyorum hemde hala umut ediyorum. Gögüs hassaslasması kahverengi kısmının biraz büyümesi dısında hiç bir belirtim yok benim he birde gögsümde ki yeşil damarlar belirgşnleşti boynuma dogru gidiyor hatta 😏
Korkma hecanın olsun güzel bisey o ama korkma güzel seyler düşün rabbim neyi nasip ederse o olucak zaten 🌸🌸🌸🌸 inşallah çift cizgi görürsünn bizede umut olur 💘💘💘

Hadi güzel haberlerle inşallah 🤩

Ben daha az önce yaptım testimi, bat 3eylül ama öyle bir tek çizgi çıktı maşallah utanmasa test ekranında HAMİLE DEĞİLSİN yazacak😟 senin için dua edicem canım inşallah sen çift çizgiyi görürsün

Ben daha az önce yaptım testimi, bat 3eylül ama öyle bir tek çizgi çıktı maşallah utanmasa test ekranında HAMİLE DEĞİLSİN yazacak😟 senin için dua edicem canım inşallah sen çift çizgiyi görürsün
Yavrum ne kadar içerlemişsin öyle yapma nolur bak daha varmıs senin ve cidden gebelik olmasada olsunn ama sen ciddencok üzülmüşsün. Kendimi üzme bu kadar saglıgımız yerinde olsun bebekler hep olur ❤️

Yavrum ne kadar içerlemişsin öyle yapma nolur bak daha varmıs senin ve cidden gebelik olmasada olsunn ama sen ciddencok üzülmüşsün. Kendimi üzme bu kadar saglıgımız yerinde olsun bebekler hep olur ❤️
Ne bileyim o kadar hissediyordum ki dua edip öyle yaptım testimi, çift çizgiyi göremeyince çok üzüldüm allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Daha da yapmayacağım adetim gecikirse birkaç gün öyle yapacağım, kendime mani olamadım bu kez içimden bir ses hamilesin deyip durdu birden kalkıp yaptım ama bundan sonra adeti bekleyeceğim 😟

X