Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bak insanoğlu böyle işte sana dediğimi kendim yaptım hemde aynı günlerde yaptım reglime 5 kala hatta catlama günümü bildiğim halde yaptım ve o negatifi görerek kendime tokat attım😂😂 ve kuzum hatırlayamadım senin gün gün belirtilerin Nelerdi?
Bende 5 gun kala negatif cikmistim :KK70: idrar yolu enfeksiyonu oldum zaten ilk biliyosun 😄 benim cok bi belirtim yoktu sadece tuvalete cikmam duzenlidir yani bi sikintim yoktur ama adet gunum gelene kadar cikamadim nerdeyse.. ve hergun gazim vardi son 10 gun kalan hemde :KK70: son 2-3 gun kala ara ara adet agrim basladi kasiklarimda dedim aha geliyo ama gelmedii

Bende 5 gun kala negatif cikmistim :KK70: idrar yolu enfeksiyonu oldum zaten ilk biliyosun 😄 benim cok bi belirtim yoktu sadece tuvalete cikmam duzenlidir yani bi sikintim yoktur ama adet gunum gelene kadar cikamadim nerdeyse.. ve hergun gazim vardi son 10 gun kalan hemde :KK70: son 2-3 gun kala ara ara adet agrim basladi kasiklarimda dedim aha geliyo ama gelmedii
Benimde ara ara adet agrım agrısı oluyo bşrde gögsümde agrı var o kadar tam 3 gün kaldı yarında bşr test yapıcam kuzum 😂🥰

Bende 5 gun kala negatif cikmistim :KK70: idrar yolu enfeksiyonu oldum zaten ilk biliyosun 😄 benim cok bi belirtim yoktu sadece tuvalete cikmam duzenlidir yani bi sikintim yoktur ama adet gunum gelene kadar cikamadim nerdeyse.. ve hergun gazim vardi son 10 gun kalan hemde :KK70: son 2-3 gun kala ara ara adet agrim basladi kasiklarimda dedim aha

Kızlar burdan bir arkadaşımız oda çok uğraştı ikizleri oldu ama kızının durumu kritik ya şafi başlatmış annesi müsait olanınız varsa destek olur musunuz 🥺

Çıkar canım eğer hamilelik varsa ben kızımda 6 7 gün önce yapmıştım inanmayarak 3 kere tekrarlamistim testi üçünde de çıkmıştı

X