Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben daha az önce yaptım testimi, bat 3eylül ama öyle bir tek çizgi çıktı maşallah utanmasa test ekranında HAMİLE DEĞİLSİN yazacak😟 senin için dua edicem canım inşallah sen çift çizgiyi görürsün
Kız 6 gün önceden negatif görünce üzülünğr mü. Çatlamadan en erken 12 gün sonra yani adete 2 gün kala cıkıyor oda cıkaxafo kesin. Değil sen 6 gün önceden yapmıssın bende 2 gün önce yapıp negatif gördüm hemde aynı gün içinde 2 defa. Sakın üzülme burda bir arkadas 5 gün önce negatif gördü adet günü pozitif gördü 🥰

Korkma hecanın olsun güzel bisey o ama korkma güzel seyler düşün rabbim neyi nasip ederse o olucak zaten 🌸🌸🌸🌸 inşallah çift cizgi görürsünn bizede umut olur 💘💘💘
İnşaAllah kuzum. Bata 5 kala 4 kala hep negatif gördüm yarın 2 gün kalmıs olucak 🥰 Rabbim tez vakitte hepimize anne olmayı nasip etsin ❤️

Benimde öyle oldu yavrum 🥲
Hem yoktur diyorum hemde birsey oluyo yine umutlanıyorum. İdrarımı rengi cok koyulasmıs buda belirti mi? Normalde cok sıvı tüketen biriyim hep su gibi olur bir tek sabah ilk idrarım koyu olur ama bugun tüm gün idrar rengim cok koyu sarıydı 😳

Annem de kömür taşımış ama artık her şeyi düşünür oldum 🤣 2 hafta prenses gibi takılıcam 😂 bugün son sigaramı da içtim 8 saatten fazla oldu içmedim hiç inşallah başarırım 😪
Ben valla deli gibi sporuma devam ettim agirlik kaldirdim hopladim zipladim kalmasi gerekiyorsa kaliyor,sagliksizsa hepsi bahane oluyo rabbim cok guzel ayarlamis hic merak etmeyin ❤️

Kız 6 gün önceden negatif görünce üzülünğr mü. Çatlamadan en erken 12 gün sonra yani adete 2 gün kala cıkıyor oda cıkaxafo kesin. Değil sen 6 gün önceden yapmıssın bende 2 gün önce yapıp negatif gördüm hemde aynı gün içinde 2 defa. Sakın üzülme burda bir arkadas 5 gün önce negatif gördü adet günü pozitif gördü 🥰
Çok içime doğmuştu bir de 6 gün önceden pozitif gören arkadaşın mesajını okuyunca hemen kalktım yaptım 🤷🏻‍♀️ Bundan sonra adetim 3 gün gecikmeden yapmamaya söz verdim ben üzülünce eşim de üzüldü kızdı bir de sürekli test yapıp kendini üzüyorsun diye

Çok içime doğmuştu bir de 6 gün önceden pozitif gören arkadaşın mesajını okuyunca hemen kalktım yaptım 🤷🏻‍♀️ Bundan sonra adetim 3 gün gecikmeden yapmamaya söz verdim ben üzülünce eşim de üzüldü kızdı bir de sürekli test yapıp kendini üzüyorsun diye
Kuzum o erken yumurtlamıstır ondandır. Mesela benım bu ay 21. Gün catlama oldu cok gecikti normalde bat günüm dündü ama yumurtlamam geç oldugu için bat ta 3-4 gün sarktı. O yüzden yumurtlama gününü net bilirsen 12. Gün idrarda colabiliyoe belkide sen daha 10. Günün de falansındır

Göğüslerim sertleşti çürük yere dokununca nasıl olunur bilmiyorum ama adet öncesi gibisinden daha az ve farklı bı ağrı
Benimde ilk gebeliğimde öle olmuştu göğüslerim yatarken bile Bi yere değdiğinde hissediyordum, kiminde ilk belirti göğüsler oluyor gerçekten :) benim sorum şu kızlar dün pik günümdü bugün çatlama olmuşmudur sizce? Fotoğraflarını gönderiyorum biri pik gününe ait yani Dün, diğeri bugüne ait

Eklentiler

• 20220828_220719.jpg
    20220828_220719.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20220826_145647.jpg
    20220826_145647.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 25
Kuzum o erken yumurtlamıstır ondandır. Mesela benım bu ay 21. Gün catlama oldu cok gecikti normalde bat günüm dündü ama yumurtlamam geç oldugu için bat ta 3-4 gün sarktı. O yüzden yumurtlama gününü net bilirsen 12. Gün idrarda colabiliyoe belkide sen daha 10. Günün de falansındır
Bir sonraki ay için yumurtlama testi alacağım şimdi iki günde bir derken daha da strese girdik en azından hangi günde çatladığım belli olur sonraki aya 🤷🏻‍♀️

Bir sonraki ay için yumurtlama testi alacağım şimdi iki günde bir derken daha da strese girdik en azından hangi günde çatladığım belli olur sonraki aya 🤷🏻‍♀️
Evet kuzum öyle yap biraz stresli ama kafan rahat yani hangi gün ne oldugunu biliyorsun ne zaman test yapacagı asagı yukarı belli oluyor. Ama eşine cok belli, etme onlar bizden daha cok, strese giriyor 😂

Pik olan yani aynı koyulukta olan iki çizginin çıktığı günden sonra yaptığınız test bir tık silik çıktıysa evet çatlama olmuştur
Benimde ilk gebeliğimde öle olmuştu göğüslerim yatarken bile Bi yere değdiğinde hissediyordum, kiminde ilk belirti göğüsler oluyor gerçekten :) benim sorum şu kızlar dün pik günümdü bugün çatlama olmuşmudur sizce? Fotoğraflarını gönderiyorum biri pik gününe ait yani Dün, diğeri bugüne ait

Kızlar görüyorum okuyorum çok fazla moral bozuyosunuz yapmayın. Evet anlıyorum haklısınız hepiniz bebek bekliyosunuz bunun için uğraşıyosunuz ve güzel sonuçlar görmek istiyosunuz ama yapmayın lütfen hiçbi şey sizden kıymetli değerli değil yıpratmayın kendinizi bu kadar. Zor olduğunu biliyorum ama rabbim her şeyin en hayırlısı nasip etsin hepimize. En içten dualarımla umarım hepiniz en kısa zamanda sağlıklı bebeklere sahip olursunuz🙏🏻 Hepinize kocaman sevgi ve moral sarılması yolluyorum 🥰

Pik olan yani aynı koyulukta olan iki çizginin çıktığı günden sonra yaptığınız test bir tık silik çıktıysa evet çatlama olmuştur
İnşallah 🙏 geçen ay 3 gün çatlamadı ve sonunda kiste çevirmişti, son reglimde gitmiş kontrole gittiğimde kist gözükmedi regl ile gitmiş dedi doktor, bu ayda öle olur diye endişe ettim

X