Hamile kalmak veya kalmamak...

hayatımda sadece regl olduğum 5 6 gün renksiz geçiyor.reglden sonra hemen hesap kitap hadi bakalım yumurtlama günleri hesaplamaya.yumurtlama günleri aman misafirliğe gitme,aman misafir çağırma derken geçiyor.bu günlerden sonra ay buram ağrıdı acaba hamilemiyim.ay başım mı döndü ne hımm herhalde hamileyim.derken ayy yarın adet günüm çok heyacanlıyım.gün gelir belki bikaç gün gecikir.yüreğin kıpır kıpır.vee sonrasında çamaşırında kırmızı leke.offfff yinemi yaaa derken bi kaç gün canın sıkılır ,eşin seni konuşarak rahatlatmaya çalışır ve döngü böylee devam eder gider.
işte bu benim son 2 yılım...

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: bu yaşadıklarının aynısını bend eyaşıyorum n ekadar da takmayacagım desemde yapamıyorum ama bugün şunu en sonunda dedim allahım hayırlısı ne zamansa ozaman verirsin hiç birşey zamanından önc egerçekleşmez dedim bu ilaçları kullanıyorum ama şifasınıda sendne bekliyorum dedim allahım biliyorum ki ona ellerimi açınca cvp veriyor bana rüyamda geçen hafta erkek bebk dogurdum sanırım allahım bana sabret diyor......:sm_confused: :1yes2: inşallah öyledir yeterki normal yollardan olsun allahım dr ların ellerin edüşürmesin amin allahım ne beni nede sizleri bu drların ellerin edüşürmesin özellikle paracıların ellerine:mymeka:
hayatımda sadece regl olduğum 5 6 gün renksiz geçiyor.reglden sonra hemen hesap kitap hadi bakalım yumurtlama günleri hesaplamaya.yumurtlama günleri aman misafirliğe gitme,aman misafir çağırma derken geçiyor.bu günlerden sonra ay buram ağrıdı acaba hamilemiyim.ay başım mı döndü ne hımm herhalde hamileyim.derken ayy yarın adet günüm çok heyacanlıyım.gün gelir belki bikaç gün gecikir.yüreğin kıpır kıpır.vee sonrasında çamaşırında kırmızı leke.offfff yinemi yaaa derken bi kaç gün canın sıkılır ,eşin seni konuşarak rahatlatmaya çalışır ve döngü böylee devam eder gider.

forumdaki bir çok kişinin ruh hali bu malisef, inşallah en kısa zamanda hamile kalırız

merhaba canım bende aynı duyguları yaşıyorum ve çok iyi anlıyorum inşallah Allah'ım isteyen herkese hayırlı saglıklı bir evlat nasip eder umarım bana Amin...

:emir_bebek: merhaba canım bende aynı duyguları yaşıyorum ve çok iyi anlıyorum inşallah Allah'ım isteyen herkese hayırlı saglıklı bir evlat nasip eder umarım bana Amin...

Bilge Gökçen fikirlerin için eline ve yüreğine sağlık. Sanırım bende bunları düşünüyordum ama biriinden duymak daha iyi oldu. Çok teşekkürler tekrardan. Allah tüm bebek isteyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin

arkadaşlar bende sadece ben varım diye düşünüyodumm..meğer herkeste durum aynıymış...inşallah hepimizin en kısa zamanda sağlıklı evlatları olur..rabbim hepimize nasibb etsin inşallah...

kızlar neolur umutsuzluğa kapılık kendinizi üzmeyin
herşeyi oluruna bırakın
inşallah en kısa zamanda sizlerinde olur

X