Hamile kalmak veya kalmamak...

Kızlar ya sağolun. Bu arada günler geçmek bilmiyor, içimden bir ses bekle yine hayal kırıklığı olacak bak, regl olacaksın dur diyorum ama bir yandan da yarını bekliyorum... Of of... Yine de iyi ki siz varsınız gerçekten.

29 Mart'ta oldum tatlım ya. Günüm yarın... Hatta her an başlayabilir diyorum, belirtiler kendini gösteriyor çünkü ya... :KK43:

bilge pozitif olmaya çalış lütfen olumlu düşün olursada olur napalım allah sana eşine sağlık sıhat versin gülüm ya.

Tamam canım, biliyorum, deniyorum ama elimde değil. Egemen'e de dedim demin, belirtiler tıpatıp yani. Bu kadar olur. Neyse, yarını bekleyeyim ben gerçekten de...

Belki de... Ah bu umutlar yok mu?...

Canım senin için de dua ediyorum inşallah.... Hadi bakalım...

Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

Bir dakika ya, Rüyameleğim ben o mesajı görmedim alttakini görmüşüm, yani bugün günün ve olmadın değil mi tatlım? Egemen yazınca fark ettim :)

Cnm Ya Idrar Testi De Yaptirsan Olur.sonra Da Kan Testi Yaptirirsin.ben Idrar Testi Yaptim Direk Doktora Gitmiştimmmm...

yok be canım hiç stres kaldımam en kesin sonuç kanda hem kesin olsunki pazar günü gittiğimde eşime kesin bir cevap vereyim var yada yok her telefonda soruyor canım

bende vakit buldukça ps girip bu bölüme bakıyorum yeni hamişimiz varmı diye eğer biri hamişse çok seviniyorum adet oldum diye üzülüyosa onunla aynı dyguları paylaşıyorum neyse rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın rüyacım inş meleğin içindedir ve onu farketmeni bekliyodur ttlım sevgiyle kalın

Ya üzülmen Için Sormadimmmmmm Cnm Ya.en Azindan 6 Ay Yapyooooooooo.beimki 18 Ay Yapmiş Mesela.gerçi Ben Beklemedim Ama Zordur Cnmmmm.güzel Olur Herşeyyyyyyy

X